پیروزی پیش فصل نتز مقابل باکس شروع کننده رقابت است


پیروزی نتس 119: 115 جمعه شب مقابل بوکس یک پیش فصل واضح بود ، اما چندان نزدیک به تلافی چشمگیر سری کلاسیک پلی آف آنها در ژوئن امسال نبود. با این حال ، تیم ها بهترین رقابت را در کنفرانس شرق و یکی از بهترین ها را در کل NBA توسعه می دهند.

برنامه ریزان این را می دانند. به همین دلیل است که تورها فصل را در 19 اکتبر در میلواکی باز می کنند و قهرمان فعلی باکس در مقایسه با تیمی است که عاشق برکناری آنها بود. و این بازی قدرتمند اولین بازی نتز در بارکلیز سنتر پس از باخت سنگین آنها در بازی 7 مقابل باکس در نیمه نهایی کنفرانس با باکس بود.

استیو نش سرمربی نتز قبل از بازی گفت: “این احتمال وجود دارد که رقابت افزایش یابد.” پس از بازی در پلی آف ، معمولاً نوعی رقابت وجود دارد بدون توجه به این که سریال چگونه پیشرفت می کند. ” اما برای داشتن چنین سری نزدیک و سپس قهرمانی در NBA ، دو تیم برتر شرق ، فکر می کنم این فرصت های زیادی برای توسعه رقابت دارد. اما من فکر نمی کنم شما شاهد رقابت زیادی باشید [Friday]به ”

خیر ، زیرا شبکه ها به دلیل دستورات واکسیناسیون فاقد کیری ایروینگ و به دلیل پروتکل های ایمنی و بهداشت ، پل میلسپ هستند. میلواکی حتی خشن تر بود و بدون 9 بازیکن – از جمله جیانیس آنتوتوکمپ ، جرو هالیدی و کریس میدلتون بازی کرد.

کوین دورانت در بازی برد-برد جمعه شب نتاسوسی ، Thanasis Antetokounmpo را مسدود کرد.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

بازی پلی آف فصل گذشته یک بازی کلاسیک فوری بود که دانه ها را در رقابت قرار داد. مسابقه موقعیتی دورانت با Antetokounmpo (هر دو MVP سابق هستند) این دانه ها را سیراب کرد ، مانند فصل ایروینگ ، هنگامی که او در چهارمین بازی این سری مچ پای خود را پیچ خورد و روی پای Freak یونانی فرود آمد.

جمعه شب ، دورانت در اولین بازی فوق العاده خود 23 امتیاز ، 6 ریباند و سه پاس گل در 23 دقیقه داشت. جیمز هاردن-که در بازی 2 از ناحیه همسترینگ مصدوم شد ، در بازی دوم این شکست در دور دوم ، اکثر سری ها را از دست داد و بخش اعظم بازیهای آفساید خود را به ظاهر زنگ زده در اولین رویداد پیش فصل خود سپری کرد.

هاردن ، که در پیروزی روز یکشنبه قبل از فصل لیکرز به شهرت رسید ، هشت امتیاز برای شوت 3 بر 9 با چهار پاس گل و سه نوبت مقابل باکس داشت.

اما همانطور که باکس اضافی با توپ (20 دور) بی دقت بود ، تورها با چرخش های خود حتی بدتر بودند. آنها پس از سرقتهای اولیه به سرعت چشمک می زنند و با سرقت و بستن کمربند Jevon Carter از برتری 23-11 پیشی می گیرند. با این حال ، ارتباط آنها از بین رفته بود و دفاع آنها یک گام کندتر بود.

جوردن نورا با 30 امتیاز میلواکی را پیشرو کرد ، در حالی که ایلیا برایانت و ستون هال ، ساندرو ماموکلاشویشلی ، پس از 20 امتیاز.

وقتی نت نشین واحد جانباز دوم خود را بیرون کشید ، 98-95 پیش افتاد. میلواکی 14 بر 4 به 109: 102 دوید ، اما نت های جوان کمی شجاعت نشان دادند.

هفت
لامارکوس آلدریج شوت جورجیوس کالایتزاکیس را مهار می کند.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

کام کام توماس 19 پا برای دقیقه باقی مانده 112-111 حرکت کرد و بعد از اینکه ماموکهلاشویلی 3 امتیازی شد ، توماس یکی از حفره های خود را با حفر کرد و به یک بالشتک چهار امتیازی رسید و نیم دقیقه فاصله داشت. شبکه هرگز برنگشت.

نشانه هایی از آن رقابت تازه کار؟ Thanasis Antetokounmpo از میلواکی (برادر Giannis) بود که DeAndra ‘Bembry را به زمین فرستاد و با یک خطای سخت بر روی یک تپه پاره شده به زمین برخورد کرد. تاناسیس سعی کرد به او کمک کند ، اما بمبری این حرکت را نپذیرفت و حتی هنگام عذرخواهی دست باکس را قطع کرد.

“منظور من این است که [the rivalry] نسبتاً جدید است برای ما یک سری باورنکردنی بود که در مرحله حذفی با هم دیدار می کردیم. مایک بودن هولزر ، سرمربی تیم بوکس گفت: “هر دو تیم به وقت اضافه می روند تا همه چیز در بازی 7 رها شود.” “احترام زیادی برای بازیکنان ، مربیان و کل سازمان است. ما امیدواریم تیمی باشیم که برای بهترین در شرق و بهترین در NBA رقابت می کند ، و من می دانم که اینها همان انتظاراتی از بروکلین است.

وقتی شما در اصول اولیه بازی می کنید ، احتمالاً این بازی ها برای بازیکنان آنها ، بازیکنان ما ، هواداران و همه اهمیت بیشتری دارد. ” اما شما باید آنها را همانطور که می آیند ، پیش ببرید. این خیلی تغییر نمی کند اما فقط احترام وجود دارد. رقابت معمولاً با این نوع احترام آغاز می شود. ما مشتاقانه منتظر بازی آنها هستیم … فقط احترام زیادی برای استعداد آنها و کاری که انجام می دهند. “

دیدگاهتان را بنویسید