پخش جریانی یا رد شدن؟


مستندات شش قسمتی در میان ستارگان بازگشت کریس کسیدی فضانورد به ISS پس از آخرین اقامتش در سال 2013 را دنبال می کند. هدف او تعمیر طیف سنج مغناطیسی آلفا (AMS) بود ، یک دستگاه 2 میلیارد دلاری که برای جمع آوری داده ها از یک ستاره طراحی شده بود. قادر به اندازه گیری در گذشته است اما مانند همه چیز مربوط به اکتشافات فضایی ، همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود.

عکس افتتاحیه: عکس از زمین ، سپس ایستگاه فضایی بین المللی. “ایستگاه فضایی بین المللی ، 16 ژوئیه 2013”

اصل: این ایده که پروازهای فضایی و مفاهیمی مانند پیاده روی فضایی هنوز طرح های بسیار خطرناکی هستند را می توان در فیلم های دیدنی سفر فضایی که کسیدی و فضانورد ایتالیایی لوکا پارمیتانو در سال 2013 انجام دادند مشاهده کرد. آنها مجبور شدند ماموریت درمانی خود را هنگامی که رطوبت وارد کلاه ایمنی می شود ، قطع کنند. از لباس فضایی پارمیتان و او تقریبا غرق شد.

در سال 2018 ، کسیدی قصد دارد برای سومین و آخرین بار به عنوان بخشی از پروژه تعمیر AMS وارد ISS شود. دوباره ، او با پارمیتانو جفت می شود ، و هر دو در آزمایشگاه شناوری خنثی ناسا در هوستون تمرین می کنند ، جایی که آنها در لباس فضایی خود در یک استخر عظیم با ماکت های ISS در داخل غوطه ور هستند. موضوع تکرار محیط یافت شده در راهپیمایی فضایی است.

با این حال ، این فاصله بین پایان برنامه شاتل فضایی و برنامه خصوصی پرواز فضایی SpaceX / بوئینگ است که برای انتقال فضانوردان به ISS به اندازه کافی پایدار خواهد بود ، بنابراین ناسا باید سایتهای پرتاب سایوز روسی را بخرد تا متخصصان خود را به این پایگاه برسانند. ISS پارمیتانو و درو مورگان که اولین مأموریت فضایی خود را انجام می دهند ، قرار است جلوتر از کسیدی بروند و تعمیرات را آغاز کنند. با این حال ، پس از قطع راه اندازی سایوز ، استارت ها از پنجره تعمیر AMS بیرون رانده می شوند ، این بدان معناست که کسیدی روی زمین خواهد بود و مورگان تعمیرات خوبی را با Parmitano انجام می دهد.

اصلاحات واقعاً ظریف هستند ، همانطور که در یک جلسه پرتنش بین تیم ماموریت و مخترع AMS ، پروفسور MIT ، ساموئل تینگ رخ می دهد. پروفسور تینگ تأکید می کند که تمام تعمیراتی که او پوشش نداده است باید ابتدا حذف شوند ، اما تیم فکر می کند که آنها چیزهایی را از پنجره بیرون آورده اند که می توانند سفرهای فضایی انجام دهند. با این حال ، تینگ سرسخت است. AMS پروژه او است و باید در تصویر باشد.

در میان ستارگان
عکس: دیزنی +

چه نمایش هایی این را به شما یادآوری می کند؟ در میان ستارگان نسخه کمتری از اسناد Netflix است شمارش معکوس: ماموریت Inspiration4 به فضابه این قطعاً لحن قابل توجه و الهام بخش است ، اما در مشکلات و چالش هایی که پروژه های ماموریت با آن روبرو هستند ، وارد می شود ، که سری ماموریت های غیرنظامی SpaceX انجام نداد.

محدوده ما: علیرغم آنچه ممکن است یک موضوع بیش از حد مرموز و ژینگوست باشد ، در میان ستارگان یک ساعت جذاب است ، عمدتا به این دلیل که کارگردان بن ترنر شخصیت هایی را که درام نمایش را رهبری می کنند ، می شناسد ، با کسیدی شروع می کند. او یکی از افراد آرام اما شدید است که ستون فقرات برنامه فضایی در شش یا چند دهه گذشته بوده است. از نظر او می بینید که فکر می کند رفتن به فضا چقدر امتیاز بزرگی است و چقدر می خواهد برگردد ، نه تنها به خاطر تجربه ، بلكه به كمك ماموریت AMS.

این کمک می کند که ترنر رویکردی لیبرال نسبت به فیلم های زیبا از ماموریت های مختلف داشته باشد ، از جمله آنچه در سال 2013 ، جایی که پارمیتانو تقریباً غرق شد. این قسمت برخی از مناطق را پر می کند که در غیر این صورت مملو از فیلم های خسته کننده از جلسات و سر صحبت های دیگر است. ورود به زندگینامه کسیدی ، و همچنین ریشه های AMS ، به قرار دادن داستان در زمینه کمک می کند. و ما قدردانی کردیم که بخشی از تنش ایجاد شده بین تیم و تینگ را نشان دادیم. علیرغم احترامی که هر یک از ماموریت ها برای برنده نوبل قائل هستند ، او نمی ترسد که آن را اشتباه بگیرد وقتی فکر می کند که درخواست هایش ماموریت را به خطر می اندازد.

آنچه از قسمت های دیگر انتظار داریم فیلم های دیدنی تر از سفرهای فضایی و تلاش کسیدی برای رسیدن به ISS است ، که در سال 2020 به آنجا بازگشت.

برای چه گروه سنی است؟: هر کودکی که عاشق سفر در فضا است ، به خانه خودش می آید در میان ستارگانبه خود عکسها باید از 8 سالگی برای کودکان جالب باشد.

عکس خداحافظی: سایوز با مورگان و پارمیتان شروع می کند و کسیدی او را از خانه اش در هوستون تماشا می کند. با پخش تصاویری از بالا رفتن موشک به فضا ، کسیدی با شدت متوسط ​​اتاق را ترک می کند.

ستاره خواب: ساموئل تینگ به مستندات خود نیاز دارد. او با آرامش به فیلم در یک جلسه مأموریت پرتنش نگاه می کند و مشتی چیپس سیب زمینی را گاز می گیرد. آنقدر خنک است که تقریبا یخ می زند.

بیشترین خط آزمایشی: در مورد چیپس سیب زمینی ، مقدار زیادی چیپس و غذا در این جلسه وجود دارد. آیا آنها 16 ساعت در زندان بودند یا چه چیزی و به لوازم مورد نیاز؟

تماس ما: آن را جریان دهید در میان ستارگان این فیلم سعی می کند تماشاگران را با فیلم های دیدنی از راهپیمایی فضایی و ساختاری که بیش از سایر مستندهای این گونه درباره داستان بر اساس شخصیت ها صحبت می کند ، علاقه مند کند.

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، فرزندپروری و فناوری می نویسد ، اما شوخی نمی کند: او یک معتاد تلویزیون است. نوشته های او در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، Fast Company و جاهای دیگر.

جاری در میان ستارگان در دیزنی +دیدگاهتان را بنویسید