نقاط دوچرخه شما چند امتیاز است؟ چالش های جوامع دوچرخه سواری


شهری با مسیرهای ایمن دوچرخه سواری

انتقال به یک شهر جدید در بحبوحه فاجعه COVID-19 منجر به یک انتقال دشوار می شود. بدون گزینه های استاندارد برای رفتن به رستوران ، کنسرت یا رویدادهای ورزشی ، یادگیری درباره خانه جدید ما چالش هایی را به همراه داشت. وقتی شوهرم و من در ژوئن 2020 به مینیاپولیس نقل مکان کردیم ، هر دو از مصدومیت از دویدن اجتناب کردیم. خوشبختانه مسیرهای دوچرخه سواری که به شدت به شهر متصل هستند راهی عالی برای کشف شهر جدید و دور شدن با خیال راحت به ما داده است. ما به سرعت خود را بیشتر از گذشته در حال دوچرخه سواری دیدیم و یکی از دلایل اصلی ما برای دوچرخه سواری این بود که “آسان” بود. ما فقط در مسیرهای دوچرخه سواری با ترافیک خودرو مبارزه نمی کنیم. ما هرگز به جاهایی نرسیدیم که مسیرهای دوچرخه سواری به طور ناگهانی پایان یافت ، بنابراین خوشبختانه هرگز مجبور نشدیم به ترافیک بپیوندیم. من از دوچرخه سواری لذت نمی برم در حالی که ماشین ها بدون هیچ علاقه ای به افراد دیگر در جاده از سرعت خود می گذرند ، اما مسیرهای دوچرخه سواری در شهرهای دوقلو از این امر بسیار ایمن هستند. بزرگترین شکایت من این بود که گاهی آنها وجود داشتند دوچرخه سواران زیاد (چگونه می توانم چنین چیزی بگویم)!

در دوران تحصیل پزشکی ، تا کلاس پیاده روی می کردم ، اما مجبور بودم کیلومترها را فقط در جاده های غیر شلوغ طی کنم (اگرچه مسیر دوچرخه وجود ندارد). من فکر می کردم دوچرخه سواری گاهی کار می کند ، اما موانع متعددی وجود داشت ، از جمله مسائل اجتماعی مانند کمبود زیرساخت ها (خطوط دوچرخه به هم متصل هستند و نیازی به ناگهانی پیوستن به ترافیک ندارید) حمل و نقل) ، نداشتن دوچرخه برای محافظت از جاده ها و بزرگراه ها و روشنایی بد ، و همچنین مسائل شخصی مانند عدم دوش گرفتن هنگام آمدن به محل کار. در مینیاپولیس ، بسیاری از ساکنان سفر می کنند یا برای ورزش می روند ، و اکنون دلیل آن را می فهمم: زیرساخت های شهر آن را آسان تر و راحت تر می کند. این باعث شده است که من بیشتر به این فکر کنم که برای افرادی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند باید چه اقدامی انجام دهند تا از مزایای مراقبت از دوچرخه در جامعه خود برخوردار شوند.

دوچرخه سواری یا مدرسه مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • افزایش فعالیت بدنی می تواند خطر بیماری های مزمن را کاهش دهد
  • ردپای کربن کاهش می یابد
  • از تراکم جاده ها خودداری کنید
  • کاهش خطر ابتلا به COVID-19 از طریق حمل و نقل عمومی
  • بهبود خلق و خو و شناخت
  • به مردم کمک کنید تا 150 دقیقه ورزش در هفته به توصیه های کالج پزشکی ورزشی آمریکا برسند
  • در هزینه خود صرفه جویی کنید ، زیرا دوچرخه سواری گرانتر از قرض گرفتن و رانندگی است

در حالی که مزایای آن وجود دارد ، دوچرخه سواری در بسیاری از جوامع دارای چالش هایی است ، از جمله ارتباط ضعیف ، عدم وجود مسیرهای محافظت شده دوچرخه یا جاده و روشنایی ضعیف. اتصال زیرساخت ها یکی از چالش های اصلی دوچرخه سواری در شهرهای ایالات متحده است. سیاست های جامع جاده می تواند به ایجاد جوامعی کمک کند که انتخاب فعالیت روزانه راحت تر و ایمن تر است. جاده های کامل طوری طراحی شده اند که ایمنی ، آسایش و حقوق عابران پیاده و دوچرخه سواران را در اولویت قرار دهند تا با اولویت بندی ایمنی و سلامت عمومی به ایجاد جوامع پایدار کمک کنند. از بین بردن موانع اضافی دوچرخه ، مانند مسیرهای باریک دوچرخه ، شلوغی ترافیک ، تقاطع های دشوار و مسیرهای دوچرخه سواری برفی راه هایی هستند که باعث می شود مردم احساس راحتی بیشتری در دوچرخه سواری داشته باشند.

نقاط دوچرخه سواری ایالات متحده 2020در حالی که انتخاب نهایی برای فعال بودن یا فعال بودن در چرخه شامل هر فرد می شود ، ارائه یک مسیر ایمن ، منسجم و روشن باید بر عهده جامعه باشد و سیاست های جامعه به شما کمک می کند تا دوچرخه سواران را در هنگام برنامه ریزی زیرساخت های شهر در اولویت قرار دهید. ACSM American Fitness Index اتصال زیرساخت ها را با استفاده از چهار شاخص اندازه گیری می کند که یکی از آنها نمرات دوچرخه است®به مینیاپولیس ، MN رتبه 1 در Cycling Points را دارد®و به دنبال آن پورتلند ، AMA ، شیکاگو ، IL ، دنور ، CO و سان فرانسیسکو ، CA. اما چه چیزی این شهرها را قادر کرده است در صدر لیست قرار بگیرند؟ آنها عمدتاً دارای زیرساخت های متصل به هم با خطوط دوچرخه ای هستند که اغلب با تردد خودروها متفاوت است. مینیاپولیس سیاست جامع جاده ها 2016 را اجرا کرده است که عابران پیاده را در اولویت قرار می دهد ، به دنبال آن دوچرخه سواری و حمل و نقل و در نهایت استفاده از خودرو. مینیاپولیس دارای شبکه دوچرخه سواری رو به رشدی است که افراد در هر رده سنی را تشویق می کند تا در طول سال چه از نظر جسمی و چه هنگام سفر با هم دوچرخه سواری کنند. بسیاری از شهرهای دیگر زیرساخت های مشابه دوچرخه را اتخاذ کرده اند ، اما هنوز هم بسیاری از شهرها دارای خطوط دوچرخه ایمن و متصل به هم نیستند.

نویسنده: آلیسون شرودر ، MD یک رشته پزشکی ورزشی در میدان کلینیک Mayo در مینیاپولیس ، MN است. او از آگوست 2021 به عنوان مدرس به گروه طب فیزیکی و توانبخشی در مرکز پزشکی دانشگاه پیتسبورگ ملحق می شود.

دیدگاهتان را بنویسید