میسی نمی خواهد آمازون در پست بزرگی در نزدیکی آن تبلیغ کند


Macy’s با صدور حکمی شرکت املاک را از اجاره تابلوهای تبلیغاتی بزرگ در گوشه ای که پرچم آن فروشگاه است منع کرده است – زیرا به گفته میسی تبلیغ کننده جدید آمازون است.

نیویورک پست ابتدا این شکایت را که در دادگاه عالی ایالت ثبت شد ، گزارش داد و خاطرنشان کرد: “گرد و خاک میسی کافمن را استخدام کرد [Realty] 31 آگوست منقضی شد. میسی ادعا کرد قرارداد قبلی او در سال 1963 مانع از تبلیغ رقیب برای این موقعیت شد ، اما طبق این شکایت ، کافمن مخالفت کرد. ”

این شکایت ادعا می کند که کافمن به نماینده میسی گفت که “در حال مذاکره با یک خرده فروش برجسته آنلاین” هستند. [he] او در مورد تماس آمازون صحبت می کرد ، “و اینکه” آمازون و سایر خرده فروشان آنلاین رقبای مستقیم Macy هستند. اگر آمازون یا رقیب دیگری بیلبورد را تبلیغ می کردند ، تأثیر منفی بر میسی غیرقابل پیش بینی بود. ”

با این حال ، سخنگوی کافمن به پست گفت که تبلیغ کننده آمازون متعلق به آمازون تا سال 1313 در برادوی نبود. “

این تابلو ، که اکنون کیف خرید میسی است ، در گوشه معروف خیابان 34 و برادوی قرار دارد و در نمایشهای روز شکرگزاری میسی (که امسال دوباره در حال بازگشت است) به شدت نمایش داده می شود.

در حالی که میسی حصار بین برادوی و خیابان هفتم و خیابانهای 34 و 35 را می گیرد ، گوشه 34 و برادوی دارای یک ساختمان خرده فروشی کوچکتر – اکنون کلبه آفتابی – به همراه بیلبوردهایی است که میسی مالک آن نیست. این ساختمان در واقع در سال 1901 توسط رقیب میسی ، هری سیگل از سیگل کوپر خریداری شد ، به این امید که بتواند از آن به عنوان یک معامله قدرتمند برای خرید فضای قدیمی خیابان 14 میسی استفاده کند. خوب ، میسی از خرید سیگل در گوشه میدان هرالد امتناع کرد ، این ساختمان زشت بیرون آمد.

اندرو آلپرن ، که کتابی درباره ساختمانهای به اصطلاح شلوغ در شهر نیویورک نوشته است ، به پست گفت. میسی سابقه خوبی در مورد دارندگان آن ندارد ، فقط به نظر نمی رسد که آنها در مذاکره با همسایگان خود خیلی خوب عمل کنند. ”

دیدگاهتان را بنویسید