مدارس نیویورک در حال رونق هستند اما برنامه های بعد از مدرسه در تلاش برای یافتن نیروی کافی نیستند.


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های بعد از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن کارکنان کافی برای ادامه سقوط خود در پاییز هستند. خانواده ها را در جستجوی گزینه های دیگر قرار می دهد.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه فرزندانش ، مدرسه بروکلین پروستپتر چارتر دریافت کرد ، مبنی بر اینکه برنامه بعد از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید فوراً برنامه دیگری تهیه کنند.

کوهن می گوید: “قطعاً این یک شگفتی بسیار بسیار دشوار برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین پروسپکت اجرا می کند ، از اظهارنظر درباره جزئیات این قرارداد خودداری کرد ، اما گفت که استخدام دشوار است. به گفته وی ، یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، مستقلین و هنرمندان معمولاً بخش بزرگی از کارکنان وی را تشکیل می دهند که دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “هنرمندان و حسابداران ، که بسیاری از آنها در حال بازگشت به شهر هستند ، و بخش بزرگی از آن را تشکیل می دادند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک موقعیت نیمه وقت است.” “این در حال بازگشت است ، اما به نوعی بسیار کند است.”

یکی از کارکنان دانشگاه Settle ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های پشت مدرسه را در 17 مدرسه در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از این مسئله دریافت کارکنان واکسینه با کیفیت است.

کارکنانی که در برنامه های بعد از مدرسه مانند COMPASS ، Beacon و Cornerstone کار می کنند ، یا در برنامه بعد از مدرسه در داخل ساختمان اداره آموزش شهر کار می کنند ، مشمول تعهدات ایمن سازی شهر هستند که نیاز به اثبات حداقل یک دوز COVID- 19 واکسن یا صورت در مرخصی بدون حقوق. تا بعد از ظهر جمعه ، DOE گفت حداقل 90 staff از کارکنان DOE یا تقریباً 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

یکی از کارکنان شهرک شهرک دانشگاه که نخواست نامش فاش شود ، گفت: “یافتن نامزدهای واجد شرایط که حتی برای موقعیت های آزاد درخواست می کنند ، بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان خود بین منهتن و بروکلین داریم که در حال حاضر واکسینه نشده اند. این تأثیر زیادی بر برنامه های ما داشته است. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Athletes که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که وی با متقاضیان واکسینه نشده نیز ملاقات کرده است.

او می گوید: “من افراد بسیار با استعدادی پیدا می کردم و فکر می کردم به قفسه رسیده ام ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها در حال حاضر در زمینه آموزش کار نمی کنند زیرا واکسینه نشده اند.” “این باعث کاهش نامزدهای مورد علاقه من شد.” او گفت که به طور معمول در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال او تنها شش معلم در دو برنامه دارد.

به غیر از تعهدات واکسیناسیون ، کار سخت و کم درآمد است ، کارکنان دانشگاه شهرک اعتراف می کنند: “رقابت برای برخی از فروشگاه های خرده فروشی و برخی دیگر از شرکت های خصوصی که می توانند از عهده آن برآیند برای ما دشوار است.” آنها باید بیش از یک ساعت هزینه کنند و کار واقعا سخت است. “

پترسون گفت که باید شرایط استخدام خود را تغییر دهد تا شامل داوطلبانی شود که مدرک دانشگاهی ندارند. “من حتی نگاه نکردم […] او می گوید: “افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده اند ، و من اکنون شروع به بررسی افرادی کرده ام که هنوز در کالج هستند.”

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، با اشاره به اینکه این شهر برنامه های بعد از مدرسه را مانند سالهای گذشته ارائه می دهد ، گفت: شروع هر سال تحصیلی معمولاً زمان بهتری برای برنامه های بعد از مدرسه از جمله چالش های مربوط به کارکنان است.

دپارتمان توسعه جوانان و اجتماع ، که سه برنامه پس از مدرسه را که توسط این شهر اجرا می شود ، ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت آموزش شخصی بسیار قوی بوده است ، زیرا بیش از 90،000 کودک با بیش از 900 برنامه COMPASS ثبت نام کرده اند.

مارک زوستوویچ ، سخنگوی DYCD گفت: “اگرچه COVID-19 بر میزان ثبت نام برنامه های فاجعه پس از مدرسه که توسط DYCD تأمین می شود ، تأثیر گذاشته است ، اما برنامه ها کاهش نیافته است.” “در واقع ، با ارائه خدمات شخصی به طور کامل در این سال تحصیلی ، ما انتظار داریم که در بیش از هزار برنامه COMPASS ، Beacon و Cornerstone پس از مدرسه ثبت نام کامل داشته باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید