“ما تعداد بسیار زیادی از بیماران داریم”: کودک 4 ساله از 16 مصدوم در آتش سوزی سانست پارک


FDNY گفت که یک کودک 4 ساله در میان 16 نفر در آتش سوزی در یک ساختمان آپارتمانی در Sunset Park روز جمعه که در حال بررسی است مجروح شد.

به گفته مایکل گالا ، معاون فرمانده عملیات آتش نشانی ، آتش سوزی در طبقه دوم یک خانه سه طبقه در خیابان 45 در نزدیکی خیابان ششم کمی بعد از ساعت 23 شب شروع شد. گالا گفت ، این کودک چهار ساله در اتاق خواب طبقه دوم پیدا شد.

گالا گفت: “در همان زمان اعضا چندین قربانی را در طبقه آخر پیدا کردند و بلافاصله ساختمان را از آتش خارج کردند.” ما تعداد بیماران بسیار بالایی داشتیم. “

نوزاد دچار حمله قلبی می شود.

شصت آتش نشان با یک هشدار به این آتش سوزی پاسخ دادند و پنجره ها را پاک کردند تا آتش را کمی بعد از نیمه شب شنبه مهار کنند. یکی از شاهدان عینی به CBS 2 News گفت که آنها هرگز آتش سوزی در منطقه خود ندیده اند.

شاهدان گفت: “من بوی دود را که از ساختمان من بیرون می آید بوییدم و بعد که بیرون آمدم ، ماشین ها قبلاً آنجا بودند.” “آنها تشک ها را از خانه بیرون می کشیدند و بچه ها به طرف حصار جمع می شدند. […] صدای پرش مردم به پشت خانه را شنیدم. “

به گفته FDNY ، چهار نفر از 16 قربانی دچار جراحت های تهدید کننده زندگی و بقیه جراحات جزئی داشتند. برخی از قربانیان توسط آمبولانس و افسران NYPD ، از جمله یک کودک چهار ساله ، به منطقه بیمارستان منتقل شدند. به هیچ آتش نشان آسیبی نرسید.

نیروهای مارشال در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید