ماریو لوپز 48 سالگی خود را بدون پیراهن جشن می گیرد


دستکش ها بدون پیراهن و پیراهن او نیز پوشیده است.

ماریو لوپز روز یکشنبه با نشان دادن اندام بدون پیراهن و افزایش وزن در ویدئویی که در اینستاگرام منتشر شد ، 48 سالگی خود را جشن گرفت.

من امروز 48 ساله هستم. ” نگران نباشید “، آلوم” Saved By The Bell “هنگام فیلمبرداری کل عرق کرده خارج از رینگ بوکس به نظر می رسد. “پیری چیزی نیست جز یک عدد.”

این بازیگر عضلات دوسر بازویی خود را به سمت دوربین کشید و توضیح داد که او حدود “شش دور اسپارینگ” در رینگ انجام داده است و با افزایش سن بهبود می یابد.

وی در عنوان مقاله افزود: “امروز ما یک سال دیگر را جشن می گیریم …”

تعدادی از دوستان و طرفداران لوپز برای ارسال پیام تبریک تولد به بخش نظرات سرازیر شدند.

“من سکسی ترین شوهر را دارم.” عزیزم مبارک من تو را بیشتر از آنچه فکر می کنی دوست دارم. ♥ ️🎉🎁🥊 ، “همسرش کورتنی لاین مززا عصبانی بود.

امیلیو ریورا نوشت: “تولدت مبارک برادر. هنوز 26 دقیقه به نظر می رسد.”

ماریو لوپز بدون پیراهن
این بازیگر گفت که در 48 سالگی احساس کرد قوی تر از همیشه است.
اینستاگرام

“تولدت مبارک ، پسر خوب! روز خوبی داشته باش!” طرفدار اظهار داشت ، و دیگری افزود: “HBD ،mariolopez! برای اینکه ما بچه ها را 3 سال جوان تر کنیم ، بد به نظر می رسد ، مرد! Lol.”

لوپز با نشان دادن تناسب اندام خود بیگانه نیست و قبلاً از بدن سفت و محکم خود در طول تعطیلات ساحلی با همسرش در مالیبو در سال 2019 افتخار می کرد.

لوپز و مازا ، 38 ساله ، کمی بعد از سومین فرزندشان به نام پسر سانتینا استقبال کردند. آنها همچنین یک دختر به نام گیو و یک پسر به نام دومینیک دارند. آنها در سال 2008 در صحنه “خط کر” برادوی ملاقات کردند و در سال 2012 در مکزیک ازدواج کردند.

پدر سه گانه اخیراً در مورد تجربه ای “آسیب زا” گفت که گیا 10 ساله در طول رابطه جنسی خود با همسر و همسرش تجربه کرد.

ماریو لوپکس و کورتنی لاین ماتزا
او و همسرش کورتنی لاین ماز از سال 2012 ازدواج کرده اند.
گتی ایماژ

لیزا واندرپامپ در E خود گفت: “من مثل نورپردازی با روکش بودم!” نشان می دهد که “تحت نظارت” است.

وی ادامه داد: “من گفتم:” من باید با او صحبت کنم “، اما یک ساعت نتوانستیم او را پیدا کنیم. “بالاخره او را پیدا کردم و گفتم:” هی ، ما می توانیم صحبت کنیم. ” ” [it]؟ ‘”

در هر صورت ، به نظر می رسد که هنوز آن را دارد.دیدگاهتان را بنویسید