غذای عالی ، وعده های بزرگ و فضایی دوستانه در فرهنگ آستوریا دولس


همه چیز با خنده شروع شد. کالی پاپاس ، “نانوای خانگی” که در فلاشینگ بزرگ شده بود و قبل از مهاجرت به دخترانش در ایستورث پورت در آستوریا زندگی می کرد ، مدتها در آرزوی افتتاح یک رستوران بود. اما تا زمانی که فرزندانش بزرگتر نشدند (کوچکترین او در حال حاضر 17 ساله است) و مهمتر از همه ، دوستش خوان کورتز یکی از حروسهای تازه ساخته شده را به او تحویل داد ، برنامه ریزی برای آن انجام شد.

پاپاس آخر هفته گذشته در گفتگو با Gothamist گفت: “خوان برای من یک مرجع چاقی کرد و من عاشق آن شدم.” “و من مثل این بودم که آنها باید در جایی فروخته شوند زیرا آنها بسیار خوب هستند! این شروع کار بود … اما بعد فکر کردم ، اوه ، ما بستنی اضافه می کنیم – من دوست دارم بستنی ام را درست کنم – و بعد فکر کردیم بیایید کمی غذا هم اضافه کنیم … “

و سپس یک بیماری همه گیر ظاهر شد که فقط عزم او را در برابر شهود کمی تقویت کرد. پاپاس می گوید: “من فقط می خواستم رویای خود را زندگی کنم ، ببینم آیا به حقیقت پیوست و در زندگی شانس داشته باشم.” “بعد از ضربه زدن به کووید و هر اتفاقی که افتاد ، من احساس کردم که – زندگی کوتاه است ، هیچ زمانی مانند زمان حال وجود ندارد ، بیایید آن را امتحان کنیم.”

پیشنهاد در Dulce Cultura مملو از امکانات وسوسه انگیز است. دوازده نوع کوسادیلا ، چندین تورتا ، چندین بوریتو ، و همچنین ناچو ، باندریلا (یا “سگ های خیابانی مکزیکی”) ، تامال ، بیریا اسکویتس (که بسیار به نظر می رسد) و Cheesy Mexi Fries ، که من داشتم ، وجود دارد. سبک گیاهی با ذرت شیرین و گل کلم پخته شده.

سیب زمینی سرخ کرده شگفت انگیز بود ، بخش عظیمی از سیب زمینی ترد زیر مقدار مسخره ای از سس پنیر پرتقال روشن دفن شده بود. پاپاس دو نوع سس تند خانگی به این میز اضافه کرد ، یکی از حبانر ، دیگری از ادویه شبح ، و بهشت ​​با غذای سنگی بود.

Birria Taco (دو تا 10 دلار) ، ماهی تاکو (دو نفر 10 دلار) ، تاکو شکم خوک (دو نفر 13 دلار)

فلش

تاکو مرکز شور و نمک همه چیز است ، و سه تا که خوردم خوشمزه بود. حتی با این مواد کورتز نرم نیست ، و از شکم خوک یک صفحه بزرگ از خوک ها ظاهر شد ، چاق و شکننده و به زیبایی متعادل شده توسط یک توده چنگال. ماهی تاکو با فیله های پوسته ای که کمی کوبیده و سرخ شده بودند ، پر شده بود ، بیشتر از این شهرت و سالسای آناناس انبه خوب فکر شده. و بیریا عضلانی به خودی خود یک جانور بود ، غنی ، آبدار و بی خیال ، و با فرو رفتن در مربا حتی بیشتر هم شد.

سایر گزینه های تاکو شامل Chorizo ​​با پنیر ، Chicken Fajita با سس ذرت بوداده ، Carne Asada ، Al Pastor ، میگو با آووکادو و قارچ با پنیر Oaxaca است. همه تاکوها جفت می شوند ، معمولاً حدود 9 دلار ، اما می توانید آنها را بین انواع مختلف ترکیب کنید یا احمقانه خودتان را سه نفر کنید.

در صورت امکان ، جایی برای دسر بگذارید. یا زمان دیگری فقط برای شیرینی برگردید ، که شامل طیف وسیعی از بستنی های خانگی در طعم هایی مانند میوه شور ، نوتلا کنچا ، شکلات ، انبه و کره بیسکویت بیسکوف است. می توانید انواع شربت ها و رویه های شیرین را برای تهیه آفتابگردان بستنی اضافه کنید ، یا می توانید اسکوپ ها را با ساندویچ مخروطی بستنی تازه جفت کنید. من این کار را با دارچین قوی Churro Pappas انجام دادم و این بسیار خوشمزه بود ، لذتی که بدون هیچ پشیمانی به همه پاداش داد.

و البته ، Cortez churros وجود دارد که شما درست مانند “چوب” های معمولی سفارش می دهید یا با چیزهایی مانند Nutella یا dulce de leche ، یا به عنوان “Loop Churros” در طعم هایی مانند Febity Pebbles ، S’mores و Almond Joy سفارش می دهید. پاپاس هنوز منتظر مجوز شراب و آبجو است ، اما در این میان قهوه ، جاریتوس و هورچاتای مناسب وجود دارد.

Dulce Cultura یک امر داخلی است. بعدازظهر شنبه ، پاپاس مشغول پخت ، پختن و صدور یک پیشنهاد به ظاهر نامحدود از مهمان نوازی دوستانه برای هر کسی بود. دختر میانسالش در حالی که برای غذا غذا می دوید و دور میزها می دوید ، در پیشخوان کار می کرد. و کورتز آن را در آشپزخانه شماره گیری کرد.

پاپاس و کورتز این مکان را طراحی و اساساً خود ساخته اند – “قبل از کار ، بعد از کار شش ماه خون ، عرق و اشک طول کشید” – که دارای صندلی هوشمندانه ای در پیاده رو و میزهایی در جلوی یک ضیافت رنگارنگ ساخته شده است. یا یک نیمکت پنجره ای با فنر. تزئینات شبانه وحشتناک نیز در حال حاضر در حال اجرا است.

درون فرهنگ شیرین

پاپاس می گوید از اینکه هر روز به آستوریا باز می گردد بسیار هیجان زده است. “شما می دانید وقتی به جایی می روید ، و این درست است؟ احساس خوبی داشتم. محله ای عالی است. همه آنها آنجا هستند بنابراین مهربان. من همه افراد جامعه را دوست دارم ، عالی است. “با توجه به تعداد زیادی از رهگذران برای استقبال از پاپاس که من آنجا نشسته بودم و غذا تکان می دادم ، متوقف شدم ، می توانم بگویم احساس متقابل بود.

Dulce Cultura در 42-20 31 ، نبش خیابان 43rtd واقع شده است و در حال حاضر از سه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 17:00 تا 22:00 باز است و از دوشنبه تا یکشنبه از ظهر تا 22:00 دوشنبه ها بسته است. (914-829-8801 ؛ dulceculturany)دیدگاهتان را بنویسید