روز باز NY 2021 به شما امکان می دهد گوشه های پنهان نیویورک را کاوش کنید


روز باز نیویورک (OHNY) ، یک رویداد سرگرمی سالانه که برخی از سردترین ، تاریک ترین و جالب ترین ساختمانها را برای عموم به ارمغان می آورد ، آخر هفته 16 و 17 اکتبر امسال برگزار می شود. در حالی که حدود نیمی از صندلی ها برای عموم آزاد است – یا برای رویدادهای مجازی – تقریبا نیمی از آنها نیاز به رزرو دارند. و شما هنوز هم می خواهید آن را اداره کنید ، زیرا رزروهای تور امروز از ساعت 11:00 باز است و رزروها معمولاً سریع پردازش می شوند.

“روز باز نیویورک پس از 11 سپتامبر ، زمانی که دسترسی به منهتن پایین ناگهان بسیار محدود شد ، ایجاد شد. امروز ، در زمانی که ساکنان پنج منطقه سعی در برقراری ارتباط مجدد با شهر دارند ، آخر هفته OHNY انگیزه ای بسیار ضروری برای کشف و اکتشاف است. “راب راجرز ، رئیس هیئت مدیره OHNY گفت.

از نکات برجسته رویداد پنج چهارم امسال می توان به فرصت دیدن چندین مکان دیدنی شهر در شب (از جمله یادبود 11 سپتامبر ، قلعه بلودر ، سالن قطار موینیهان و جزیره کوچک) اشاره کرد. فرصتی برای کشف گوشه و کنارهای متعدد دادگاه دریایی بروکلین (از جمله ساختمان 92 ، مقر اصلی Crye Precision ، Dock 72 ، Kings County Distillery and Nanotronics) ؛ بیمارستان آبله جزیره روزولت ؛ Newtown Creek ؛ مرکز هنر گاورنز آیلند ؛ و تمدید پروژه Billion Oyster.

خزیدن در هارلم در حال انجام است و همچنین گشت های گروهی در قبرستان وودلاون ، هتل TWA ، پارک مورنینگز ، گورستان براونسویل و قبرستان گرین وود. می توانید نقاشی های دیواری Audubon را در واشنگتن هیتز ، هنر NYCHA در Red Hook Houses ببینید یا به تور دوچرخه هنر عمومی DOT بپیوندید. تورهای اقامتی جداگانه در دسترس است ، از جمله خانه بیلیو-استیلول-پرین در استاتن آیلند ، گرینویچ ویلیج ، خانه هنری استریت و خانه واندر انده اوندرونکا در ریج وود.

و مجموعه های پیشنهادی از جمله وجود دارد صدورسال بندری اداره نیویورک و نیوجرسی، که بر نفوذ اداره بندر متمرکز است ، و دیگر به اصطلاح دانش رادیکال: کتابخانه ها به عنوان کاتالیزور جامعه، درباره نحوه بهبود زندگی کتابخانه ها در نیویورک

فلش

دستگاه های مرتب سازی BookOps

NYPL

در اینجا نکاتی برای بهترین رویدادهای آتش نشانی آخر هفته وجود دارد که عموم مردم معمولاً نمی توانند در پشت صحنه ببینند:

  • دستگاه های مرتب سازی BookOps: دریابید که چگونه دهها هزار کتاب در مجموعه های در حال گردش کتابخانه عمومی بروکلین و کتابخانه عمومی نیویورک در این ساختمان شهر لانگ آیلند به خوانندگان مشتاق در سراسر شهر راه یافته اند.
  • EWR Airport Building One: FIRE امسال به نیوجرسی می رود تا داستان پشت ترمینال اصلی فرودگاه 1934 را باز کند ، یک نگین آرت دکو که به سه قسمت تقسیم شده و فقط 3700 پا از محل اصلی به هم متصل شده است.
  • SUMMIT One Vanderbilt: از مرکز شهر از ارتفاع 1200 پا ، از بلندترین منظره مرکز شهر منهتن لذت ببرید. از آسانسورهای شفاف گرفته تا جعبه های شیشه ای آسمانی ، از چشم اندازهای پانورامای شهر نیویورک ، پیاده رو به آسمان لذت ببرید.
  • دادگاه دریایی بروکلین: نانوترونیک: توسعه صنعتی در Nanotronics ، جدیدترین مرکز نوآوری هوش مصنوعی و روباتیک که تولید پیشرفته را در نیویورک و فراتر از آن پیش می برد ، در حال انجام است.
  • شمال شرقی برانکس YMCA: این لنگر جدید در دهه ها تنظیم شده است و در یک جنگل شهری سه هکتاری قرار دارد و برای ارتقاء سلامت و رفاه ساکنان و محله های اطراف ، در داخل و خارج از خانه ترکیب می شود.
  • جزیره کوچک @ شب: در اسکله 54 تازه نوسازی شده و بازسازی شده در ساحل چلسی غربی ، ترکیب طبیعت و هنر را از طریق روشنایی تجربه کنید.

در اینجا تمام اطلاعات مربوط به رویدادهای OHNY 2021 و فروش بلیط را خواهید یافت. پنجشنبه ، 14 اکتبر ، پنجشنبه ، 14 اکتبر ، جشن افتتاحیه در تراس پشت بام کتابخانه تازه بازسازی شده بنیاد Stavros Niarchos برگزار می شود. در اینجا می توانید اطلاعات مربوط به بلیط های آن را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید