رابین لنر ، دروازه بان NHL باشگاه ها را به سوء رفتار متهم کرد


رابین لنر ، دروازه بان سابق جزیره از تیم های NHL خواسته است که با او ناسالم رفتار کنند و لیگ می گوید آنها مایلند در مورد این اتهامات با شبکه فعلی وگاس صحبت کنند.

لنر ، فینال جام وزینا در جزایر در تنها فصل خود در فصل 19-2018 ، روز شنبه در توئیتر خود نوشت که تیم های NHL – نه کفش طلایی ، با استرس – به بازیکنان بنزودیازپین می دهند. و سفرهای جاده ای آمبین بدون نسخه.

لنر در توییتی نوشت: “این در وگاس برای اثبات آن اتفاق نمی افتد.” اما من بسیاری از تیم های دیگر را می شناسم. [have] بود [on] گروه ها انجام می دهند ”

لهنر بعداً به ESPN گفت که مجموعه توییت های او برای جلب توجه جراحی بین جک ایچل ، بوفالو سابق و سابرز طراحی شده است. ایشل 24 ساله از ماه مارس با فتق دیسک دور گردنش از میادین دور بود و برای معامله درخواست داد و پس از مخالفت با سابرز در مورد درمان ، کاپیتانی این باشگاه از وی سلب شد.

بیل دالی ، نایب رئیس NHL ، به ESPN گفت که لیگ در تلاش است تا در مورد این اتهامات با لنر صحبت کند.

یکی از باشگاه هایی که لنر به طور خاص باشگاه خود را نامیده بود Flyers بود و او خواستار اخراج آلن وینیو شد – مربی رنجرز در سالهای 18-2013.

رابین لنر
NHLI از طریق Getty Images

“من کردم [a] اشتباهات دیوانه کننده اما درباره آنچه در 12 سال گذشته دیده ام دروغ بگوید [is] هیچکدام ، “لنر در توییتر نوشت. “من کاری ندارم که آنها چه می گویند. من در مورد این چیزها دروغ نمی گویم … حالا ببینید nhl چه زمانی تلاش می کند [to] من را متوقف کن ”

لنر ، 30 ساله ، افزود که قصد دارد این ادعاها را “ادامه” دهد و می نویسد که “داستانها را برای یک سال ذخیره کرده است”.

دروازه بان سوئدی به دلیل استقامت در شکستن هاکی در سال 2019 جایزه Masterton را دریافت کرد ، پس از مشخص شدن تشخیص بیماری اختلال دوقطبی و درمان افسردگی و سوء مصرف مواد. او همچنین در 12 سال فعالیت خود در NHL برای سناتورها و بلک هاکس بازی کرد.

لنر نوشت: “من 100٪ طرفدار nhl هستم.” “هاکی را دوست دارید و می خواهید nhl عالی باشد. من سعی نمی کنم چیزی را از بین ببرم. اما کار درست را انجام دهید وقت آن رسیده که روشهای قدیمی را رها کرده و به روشهای جدید بپیوندیم. اوضاع باید تغییر کند. ”

دیدگاهتان را بنویسید