دی بلاسیو از رایکرز دیدن کرد و از “تاثیر واقعی” مداخله در بحران شهر دفاع کرد


شهردار بیل دی بلاسیو روز دوشنبه از جزیره رایکرز دیدن کرد و اولین سفر خود را به مرکز بازداشت در بیش از چهار سال گذشته در میان تحقیقات فزاینده در مورد نحوه مدیریت مشکل در مجموعه زندان انجام داد.

دوازده زندانی شهر نیویورک از ابتدای سال جاری جان خود را از دست داده اند ، از جمله دو زندانی که در بازداشت جان باختند یا به بیمارستان منتقل شدند.

این سفر ، که شهردار هفته ها به تعویق انداخته بود ، پس از سفر رایکرز به سایر مقامات منتخب بود ، که با داستانهای تند در مورد محرومیت زندانیان از غذا و دارو و حتی دسترسی به توالتبه

در عوض ، شهردار از وضعیت ساختمان زندان دفاع کرد و استدلال کرد که اقدامات اخیر در این شهر در یک کنفرانس مطبوعاتی در جزیره “تأثیر واقعی” داشته است. وی از به اشتراک گذاشتن جزئیات آنچه در طول سفر تقریباً دو ساعته خود مشاهده کرد خودداری کرد و گفت که با زندانیان یا کارکنان زندان صحبت نمی کند.

دی بلاسیو گفت: “در اینجا نتیجه نهایی این است: ما تغییرات زیادی داریم که باید انجام دهیم. “آنچه من برای دیدن به اینجا آمده ام این است که کارهایی که باید سریع انجام شود برای حل مشکلات انجام شود.”

وی افزود: “کار ما این است که تمام تلاش خود را برای تعمیر ساختمان آسیب دیده انجام دهیم.”

شهردار گفت که تغییرات کوتاه مدت شامل بهبود مراقبت های بهداشتی از زندانیان و تسریع روند پذیرش است که با تاخیر و ازدحام روبرو شده است. هفته گذشته ، به گفته وکلای وی ، ایساالدول کریم 41 ساله که به دلیل نقض فنی مشروط به زندان افتاده بود ، پس از 10 روز نگهداری در غذاخوری بدون دریافت غذا و دارو درگذشت.

مرکز James A. Thomas در Rikers

فلش

مرکز James A. Thomas در Rikers

جیک اوفنهارتز / گوتامیست

د بلاسیو گفت ، پس از اضافه شدن کارکنان جدید و محل اقامت ، متوسط ​​اقامت در حال حاضر کمتر از 10 ساعت است. اما زندانیان و کارکنان زندان این ارقام را زیر سوال برده اند.

بنی بوسچیو ، رئیس انجمن نماینده افسران مشروط ، اندکی پس از کنفرانس مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که شهردار با استقبال خوبی از رایکرز مواجه شده است.

بوشیو گفت: “شما می توانید رنگ جدید را بو کنید – هنگام برخاستن کاملاً تمیز شده است ، بنابراین او چیزی ندید.” “تمام شکر پوشیده شده است.”

شهردار بیشتر ناآرامی ها را به پای اتحادیه دانست و آنها را متهم کرد که باعث کندی شده و طی آن حدود 20٪ از کارگران Rikers در هفته های اخیر بیرون رفته اند و به ناآرامی های گسترده کمک کرده است.

کمیسر اصلاحات وینسنت شیرالدی روز دوشنبه گفت درصد کارگران مرخصی استعلاجی یا AWOL در روزهای اخیر کاهش یافته است. وی افزود که این شهر تغییرات سه بعدی افسران مشروط را “به تدریج کاهش می دهد” ، که یکی از مهمترین مناقشات این سازمان است.

بیشتر بخوانید: بحران رایکرز: چگونه قضاوت نیویورک بر رشد سوخت در زندان شهر

شیرالدی همچنین اذعان کرد که کارکنان کافی برای دسترسی زندانیان به امکانات تفریحی وجود ندارد ، اما گفت که همه بخش ها اکنون برنامه های داخلی را در دسترس دارند.

شیرالدی افزود: “اوضاع به طور قابل توجهی بهبود یافته است.” من هنوز فکر می کنم ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم.

دی بلاسیو گفت که می خواهد تعداد زندانیان – در حال حاضر 5،686 نفر – را به کمتر از 5000 نفر برساند. وی پس از هفته ها مقاومت در برابر این حرکت ، روز دوشنبه اعلام کرد که آماده استفاده از قدرت خود برای آزادی برخی از زندانیان بدون خشونت است ، تعدادی که به گفته وی “ده ها ، نه صدها” است.

این تغییر در حالی صورت گرفت که مدافعان عمومی و فعالان زندان در هر پنج دادگاه در سطح شهر تظاهرات کردند و دموکرات ها از دو بلاسیو خواستند تا در مورد وضعیت جزیره رایکرز به کنگره گزارش دهند. روز جمعه ، گروه متنوعی از مقامات نامه ای ارسال کردند که شرایط زندان را “بحران انسانی” توصیف می کرد.

دو بلاسیو و شیرالدی گفتند که شهر کنترل اوضاع را در دست دارد و نیازی به مداخله فدرال ندارد.دیدگاهتان را بنویسید