دنیل جونز از غول ها در پروتکل ضربه مغزی NFL


Humpty Dumpty می تواند منتظر بماند. شخصی همه اسبهای سلطنتی و همه مردان سلطنتی را صدا می کند تا ببیند آیا می توانند غولها را دوباره کنار هم قرار دهند.

بزرگترین نگرانی در مورد لیست بی پایان مصدومین دانیل جونز مدافع است که در پروتکل ضربه مغزی NFL در پروتکل ثبت شد. با این حال ، غول ها منتظر حداقل یک مسابقه هستند بدون این که مجبور شوند ساکون بارکلی و کنی گلادای را به عقب برگردانند ، بدون اینکه به طرز معجزه آسایی سریع بازیابی کنند.

یک فرآیند بازیابی پنج مرحله ای وجود دارد-فعالیت محدود با علائم ، تمرینات هوازی ، ورزش های مخصوص فوتبال ، تمرینات بدون تماس تیمی و پاکسازی کامل-که باید قبل از بازگشت جونز تکمیل شود ، اگرچه ممکن است آنها بتوانند آزمایش می شود عملکرد عصبی و تعادل می تواند به موقع انجام شود تا یک پزشک مستقل در مسابقه روز یکشنبه جونز مقابل قوچ ثبت نام کند. شوک ها بر اساس برنامه مورد انتظار بسیار متفاوت هستند.

جو جادج ، سرمربی تیم ملی گفت: “ما در طول هفته هیچ چیزی درباره محل حضور او به طور رسمی نمی آموزیم.” “ما صبورانه منتظر می مانیم و دیگران را آماده می کنیم.” خوشبختانه او فرصت بازی دارد. “

غولها اکنون می توانند نفس راحتی بکشند زیرا بارکلی و گلادی از بدترین سناریو اجتناب می کنند و در نیمه اول به کابوی ها آسیب می رسانند. بارکلی در سه ماهه اول مچ پای خود را پیچ خورد و اشعه ایکس شکستگی استخوان را تایید نکرد ، همانطور که قبلاً توسط The Post گزارش شده بود.

داور گفت: “کمی تسکین ، فقط شناخت بازیکن و شرایطی که او باید پشت سر بگذارد.” “در مورد برنامه ، روز بعد طول می کشد تا حرکت کنید و به مربیان گوش دهید و ببینید این آخر هفته چگونه به نظر می رسد.”

غول ها امیدوارند دانیل جونز بتواند در هفته ششم با وجود ضربه مغزی در روز یکشنبه بازی کند.
گتی ایماژ

گلادی گفت که زانوی خود را بیش از حد کشیده است ، اما MRI روز دوشنبه ترس اولیه از آسیب جدی را رد کرد. با توجه به شبکه NFL انتظار می رود که 1 تا 2 هفته حذف شود.

بازگشت چهارشنبه به زمین ، تصویر واضح تری از بازیکنان مصدوم خود به قاضی ارائه می دهد. آیا بارکلی در تمرین حضور خواهد داشت؟

قاضی گفت: “من انتظار نداشتم که روز چهارشنبه کامل شود ، اما خواهیم دید که چگونه آرام می شود.” “من نمی گویم او آنجا خواهد بود.” [in limited fashion] یا نه. انتظار نداشتم چیز دیگری باشد. “

در اینجا برخی از به روز رسانی های بیشتر آسیب ها آمده است:

اندرو توماس چپ دست فعال بود ، اما بازی نکرد و به نظر می رسید روش محتاطانه طولانی مدت مثر بوده است.

قاضی گفت: “ما خوشبین هستیم که او را به جایی که می خواهیم برسیم.” “با گذشت زمان بهتر می شود.”

گیرنده عریض کاداریوس تونی پس از اخراج به دلیل ضربه زدن در کوارتر چهارم ، تحت اشعه ایکس بازی مچ پا قرار گرفت.

داور گفت: “من فکر نمی کنم این از نظر پایان فصل قابل توجه باشد ، اما خواهیم دید که چگونه بلافاصله در آینده بر او تأثیر می گذارد.” “این مردی است که همه جا تمام شده است [game] او با آن مچ پا بالا و پایین می رفت و آنقدر در بسیاری از چیزها مبارزه می کرد که بیرون رفت و دوباره به بازی برگشت. بچه سخت. “

CB Rodarius Williams دچار پارگی فصلی ACL در زانوی راست خود شد. زمان بندی بد برای یک تازه کار که نقش او در سه هفته گذشته افزایش یافته است زیرا غول ها Adoree Jackson را به سمت اسلات منتقل کردند تا عکس های فوری به دارنی هولمز به ویلیامز ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید