جانکارلو استانتون یانکی ها MVP واقعی در حال حاضر است


زمان کافی برای ایجاد یک زنگ واقعی باقی نمانده است. اکثریت رای دهندگان MVP در ماه ژوئیه پس از شکست سخت در برابر شهوه اوتانی تصمیم گرفتند. برخی به رابطه خود با ولادیمیر گررو جونیور روی آوردند. به احتمال زیاد برای جانکارلو استانتون دیر است که مجسمه یادبود ارزشمندترین بازیکن AL را به دست آورد.

اما به سختی می توان باور کرد که در حال حاضر فردی با ارزش تر از او در همه ورزش ها وجود دارد. به سختی می توان باور کرد که در هر لیگ مشکلی وجود دارد که کشتی می خواهد با آن روبرو شود ، اکنون که هر بازی معنی بیشتری دارد. او گرم است بیرون آمدن نه تنها دشوار است ، بلکه نگه داشتن او در زمین فوتبال غیرممکن است.

آرون بون ، سرپرست یانکیز ، پس از تماشای نزدیک شدن تیم خود به این منطقه برای یافتن نقطه ای در اواخر شب ، قبل از تجمع جمعیت در مرکز راجرز در تورنتو ، بلو جی را شکست داد. “او بازیکن خاصی است ، تمرکز او در حال حاضر عالی است ، او فقط به خوبی می رود و می داند که می خواهد چه کار کند.”

استانتون در چهارمین بازی پیاپی خوابید و سومین بازی مستقیم دیر انجام شد و راه را برای پیروزی یانکی ها هموار کرد. این بار او توپ را در فاصله یک اینچی شمال کفش قرار داد ، انفجاری که باعث می شد برایسون دی چامبو خام شود ، یک شوت سه دور که همه اسرار و بیشتر بازی 3-2 را پاک کرد.

نزدیک به 29000 نفر که شب گذشته به SkyDome هجوم آوردند ساکت شدند زیرا ظرفیت حضور در آستانه مسابقات انتخابی هفته گذشته جیس افزایش یافته بود. و این یک یادآوری دیگر بود که بازیکنانی مانند استانتون ممکن است ناامید کننده باشند ، اما احتمالاً فکر نمی کنید که در زمان سال در تیم خود هستید.

جانکارلو استانتون پس از سه بار دویدن به خانه خفاش را ربود.
جانکارلو استانتون پس از سه بار دویدن به خانه خفاش را ربود.
گتی ایماژ

استانتون گفت: “خوب است که آن دقیقه ها را پشت سر بگذاریم و به ما کمک کنیم تا در پایان روز برنده شویم.”

برای یانکی ها این هفتمین برد متوالی آنها بود و با تمام ضربات و ضربات آنها اصرار داشتند که به اینجا بیایند ، جایی که آنها در حالی که پنج روز دیگر در فصل عادی باقی مانده است ، نمی توانند مناسب تر باشند.

آنها در حال حاضر دو نفر از Red Sox هستند (که در سال 2021 مرتکب بیس بال در برابر بالتیمور شدند) ، 2¹ / ₂ بازی با هات مارینرز و سه بازی با Jays ، که نه تنها امکان حضور آنها در مسابقات دیرهنگام ، بلکه محل برگزاری بازی را نیز مشکل می کند. وایلد کارت بازی: ورزشگاه یانکی

اگر بدترین چیز در مورد یانکی ها این است که آنها تیم بسیار ضعیفی هستند … البته ، این شکایت مشابهی از استانتون است که امسال – مانند بسیاری از سالها – جریانات بزرگی از فصل را پشت سر گذاشته است ، در حالی که نمی تواند از راه خود خارج شود. به زمستان امسال آنها میلیون ها سوگند از طرفداران یانکی دریافت کردند که امیدوار بودند اخراج شوند. آنها در تابستان بسیار شلوغ بودند.

الان زیاد نمی شنوی

آنچه در بیشتر موارد می شنوید ، صداهای مختلف بسکتبال است که به درستی به انتهای تجاری خفاش استانتون گره خورده است. Red Sox چیزهای زیادی از آن نقص خاص در آخر هفته آموخت ، به ویژه در روز شنبه (وقتی در هشتمین بازی با یک اسلم بزرگ روبرو شد) و در روز یکشنبه (زمانی که انفجار دو نفره او شیرین ساکس را در رختخواب کشید).

سه شنبه فقط یک زمان بود ، زیرا حال و هوای اطراف استانتون اکنون بسیار شبیه به سال گذشته است ، زمانی که او در ماه اکتبر خطرناک ترین بازیکن یانکی ها بود ، زمانی که او 6 بازی خانگی انجام داد و هفت بازی را در مرحله حذفی انجام داد ، 13 دور و جمع آوری مسخره OPS از 1،426. او عصای شکسته یک نفر بود.

و به چیزی زشت نگاه کرد که اکنون به نظر می رسد. این یک 9-برای-17 است و چهار رانندگی خانگی و 13 RBI از روز جمعه ، بوستون و تورنتو دارد ، یانکی ها رسماً به انتهای عمیق استخر شیرجه زدند.

آیا اکنون می خواهید آن را ارسال کنید؟

بون گفت: “او اکنون در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد.” “ما برای حفظ بازی می کنیم ، بازی های زیادی انجام می دهیم و G این را توصیف می کند. او درک می کند که هر کودتا چقدر مهم است ، همه با آن مبارزه می کنند. ”

من MVP را برنده نخواهم شد. مهم نیست. در حال حاضر ، در حال حاضر ، این ارزشمندترین سلاح در ورزش است. شما هیچ کدام از آن را دریافت نمی کنید. اما پاداش می تواند حتی بهتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید