برنامه های خیابانی بازشو در ماه اکتبر به برانکس و کوئینز می آید


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب خیابان های باز ، که نیویورکی ها را در محل زندگی خود فراهم می کند ، فضای باز بدون خودرو پس از همه گیری ادامه یابد. بر اساس این قانون ، این شهر متعهد شده است که نحوه مدیریت خیابان های باز را بهبود بخشد و در محله های کم برخوردار که بیشترین نیاز را به آنها دارند ، ایجاد کند. به همین منظور ، اداره حمل و نقل (DOT) روز سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از این محله ها در برانکس و پادشاهی در این ماه اجرا می شود.

برنامه های پاپ آپ ، که شامل مناطق بازی بدون لمس برای کودکان ، هدایای گیاهی و سرگرمی های موسیقی است ، در چهار آخر هفته باقی مانده در اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، برونکس جنوبی و موت هاون می آید. این کار با همکاری Lyft انجام می شود ، که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد هزینه سالانه عضویت را به سواران این محله ها می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT می گوید: “خیابان های باز اساساً رابطه نیویورکی ها با محله های آنها را تغییر داده است.” “ما در حال بازپس گیری فضای خودرو هستیم در حالی که فعالیت های آموزشی و فرهنگی را ارتقا می دهیم و به همسایگان خود کمک می کنیم تا رونق دوچرخه سواری در شهر ما را تجربه کنند.”

سیاستمداران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس منطقه برانکس ، گیل برور ، رئیس منهتن ، سناتور ایالت رابرت جکسون و نماینده کنگره آدریان اسپیلات ، از برنامه نویسی شهر و تلاش های مستمر برای گسترش و بهبود خیابان های باز برای همه قدردانی کردند.

“ایمنی دوچرخه بسیار مهم است. امیدوارم با ارائه کارگاه های آموزشی اطلاعاتی بتوانیم به سواران اطمینان لازم را بدهم تا بیشتر دوچرخه سواری را ادامه دهند. ” تلاش خواهد کرد تا این نوع برنامه های فرهنگی و آموزشی را به سایر محله ها ادامه دهد.

لیست کامل برنامه ها را در زیر مشاهده کنید.

برنامه ریزی خیابانهای باز اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 از ساعت 14:00 تا 17:00: خیابان الکساندر در موت هاون باز است یک محیط یادگیری پاپ آپ Street Lab ارائه می دهد ، شامل یک دوره مانع بازی بدون لمس و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 9/10/9 از ساعت 14:00 تا 17:00: خیابان باز خیابان الکساندر اهداء هدایا به گیاهان انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 17:00 تا 20:00: بلوار دیتمارس در آستوریا یک محیط یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون تماس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند ، ارائه می دهد.
  • شنبه 16.10 از ساعت 17:00 تا 20:00: بلوار دیتمارس شامل هنرهای متنوع سرگرم کننده از Birdlestaff Family Circus
  • جمعه 22/22 از ساعت 14:00 تا 17:00: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی یک محیط یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون تماس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند ، ارائه می دهد.
  • شنبه 23.10 از ساعت 14:00 تا 17:00: خیابان ویلیس اهداء هدایا به گیاهان انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29.10 از ساعت 14:00 تا 17:00: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge یک محیط یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون تماس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند ، ارائه می دهد.
  • شنبه 30.10 از ساعت 14:00 تا 17:00: کلاس تبت شامل هدایای گیاهی از The Horticultural Society of New York و Variety Arts Entertainment از Bindlestiff Family Circus

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 به عنوان راهی برای دادن فرصت بیشتر به نیویورکی های مبتلا به بیماری همه گیر برای گردش در خارج در شرایطی اعلام شد که از مردم خواسته شد تا از اجتماع دور شوند یا در خانه بمانند. این شهر در حال حاضر دارای بیش از 350 بلوک و بیش از 70 مایل خیابان کامل یا جزئی باز است – می توانید همه مکان ها و ساعات کار را در اینجا مشاهده کنید.

این برنامه همچنین چندین طرح جانبی رایگان شامل رستوران های باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز را به ارمغان آورد.

دیدگاهتان را بنویسید