با Ann Kahn آشنا شوید – ورزش کنید


با سلام به آن کان ، سرپرست آب و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و ورزش کالج جامعه Washtenaw در Ann Arbor ، MI. مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC سومین مدرک MFA خود را با موفقیت به پایان رساند – آنها از سال 2014 یک مرکز MFA معتبر بوده اند! متشکرم !!

آن تقریباً 12 سال است که در مرکز بهداشت و تمرین WCC فعالیت می کند. او دارای مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر و مدرک کارشناسی بهداشت از کالج محلی Washtenaw است.

ما به تازگی با آن آشنا شدیم و این همان چیزی است که او گفت…

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
وقتی به شناگران آموزش می دهم و آنها را آموزش می دهم و ورزشکاران پرش انجام می دهند. او ممکن است یک فرد مسن با آرتریت شدید باشد و در نهایت احساس سوزن سوزن شدن کند که آزادانه او را به خود می کشاند. آنها را آزاد می کند. او ممکن است سالها مشتری شنا بوده باشد و کمی احساس کند که می تواند برنده جلسه مستر شود. یا ممکن است شناگران آینده باشند که از قرار گرفتن در آب می ترسند. همه آنها زندگی خوبی را در آب کار می کنند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 روز در روز تولدش شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او به تازگی پنجاهمین صندلی خود را به پایان رسانده است – آن ، !!

چه چیزی باعث شد این باغ را انتخاب کنید؟
من عاشق ورزش ، تمرینات گروهی و انواع مزایای محیط آبی هستم. هر روز شاهد اعضایی هستم که زندگی آنها به هر یک از این روشها تغییر کرده است ، خواه نیروی کار ، حرکت ، کنترل درد یا استراحت آسان.

مورد علاقه / موفق ترین تلاش شما در WCC Health & Exercise Center کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا را یاد می گیرید ، بلکه شنا را نیز خوب ، راحت تر و با توانایی های درون بدن خود یاد می گیرید. برای انجام تمرینات ورزشی از شنا استفاده کنید حتی اگر مشکلاتی دارید. بسیاری از افراد خود را به عنوان “غیر ورزشکار” طبقه بندی می کنند در حالی که در واقع همه ما در حد توانایی های بدنی خود ورزشکار هستیم. شنا برای بدن مفید است و هر کسی می تواند آن را انجام دهد!

توصیه شما به کسانی که در حال حاضر به این واحد مراقبت های بهداشتی می پیوندند چیست؟ با همه کار کنید. همه قدرت دارند. هیچ کس “بیش از حد” برای آموزش ، کمک ، آموزش ، آموزش و پشتیبانی من وجود ندارد. همه اعضای مرکز ما باید از احترام یکسانی برخوردار باشند. ما باید با وقت ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز ما ، که از نظر پزشکی یکپارچه است ، باید همیشه آگاه باشیم که اعضا ممکن است در روز سختی قرار بگیرند ، و ما باید با صبوری خود سخاوتمند باشیم!

تسهیلات شما چه مزایایی از انجمن تمرینات پزشکی دریافت کرد؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که هر یک از کارکنان آموزش دیده اند تا آنها را ایمن نگه دارند و به آنها در تناسب اندام و رفاه کمک کنند. امکانات و رویه های ما همچنین اعتماد آنها را تقویت می کند تا اطمینان حاصل شود که همه جنبه های امنیت را در نظر می گیریم. ممکن است اعضای ما نتوانند با خیال راحت از سایر امکانات استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر روی تناسب اندام خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستان هستم وسایل کوچک بهتر است! (یادآوری: عکس Ann را در حال قدم زدن در اطراف صخره های ملی دریاچه در الجزایر ، MI ببینید!)

آیا درگیر کارهای خیریه یا اجتماعی هستید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما فرزندان خود را بزرگ کردیم و با وجود اینکه سخت بود ، اما چیزهای زیادی آموختیم! اکنون ما این کار را برای هر فرزندخوانده ای که والد هستیم انجام می دهیم. هیچ راهنمایی مانند فرزندان ما وجود ندارد ، اما ما آنجا هستیم تا سعی کنیم در زندگی کودک آرام باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادر خوانده باشد!

متشکرم ، آنی ، برای الهام بخش در داخل و خارج استخر!

دیدگاهتان را بنویسید