بازیابی “قسمت 4”: “ساعت تلفن”


“من اینجا هستم جنگ با کاخ سفید! لیندا تریپ اعلام کرد و بله ، می توانید نقطه فریاد را در انتها بشنوید. در اوایل اعلام شد در طول استیضاح: داستان جنایت آمریکاییقسمت چهارم ترک ، شاخص مهمی برای سر لیندا است. تریپ گفت: ناراضی در خانه ، ناراضی در کار ، ظاهراً دوستانه به جز رابطه اش با یک زن بسیار جوان و هرگونه بیان رابطه نامشروع وی با رئیس جمهور لیندا کار را بسیار دشوار می کند. تمام عصبانیت و سرخوردگی خود را به جنگی فانتزی با مرد قدرتمند در جهان به خاطر خدا ، او اکنون نزدیک است که از کرانه باختری به پنتاگون منتقل شود ، زیرا از مرگ کلینتون به عنوان مجری مشترک وینس فاستر بسیار آگاه بود!

IMEACHMENT EP 4 مبارزه در خانه سفید

مطمئناً یک فرد ناشناس – نه به نظر می رسد دوست منفور لیندا ، منبع مسخره ترین کمدی های تمام دوران ، اما چه کسی می داند – او یک نسخه از “لیست ضرب و شتم” شرکای کلینتون را ترک می کند که گفته می شود در شرایط مشکوک مرده اند. آیا به معنای کمک است؟ اخطار؟ تهدیدها؟ یک چیز قطعی است: همانطور که مونیکا لوینسکی هنگام نوشتن کتابی در مورد کاخ سفید اظهار داشت ، “این در مورد است من”این را درست بعد از اینکه مونیکا او را خودشیفته خطاب کرد ، می گوید. شگفت آور به نظر می رسد در هر دو آنها از دست رفته است.

راهی وجود دارد که می توان به این حادثه به عنوان یک ساختار زشت نگاه کرد (به طور حرفه ای ، بدون شک توسط لور دو کلرمونت-تونر از متن فلورا بیرنبوم کارگردانی شده است) که وضعیت روحی رو به وخامت دو بازیگر برجسته را روایت می کند. علاوه بر خشم مداوم او نسبت به بیل کلینتون و بهبود اهمیت او ، او اکنون یک ضبط صوت دارد که تماس های مونیکا را برای نگرانی ضبط می کند. (ایده ضبط توسط doyenne Lucianne Goldberg ، یک شخصیت طنز که به عنوان تماشاچی می خواند و به لیندا کمک می کند ، پیشنهاد شد.)

در واقع ، این رویداد با عنوان “ساعت تلفن” نامگذاری شد – این یک آهنگ است خداحافظ پرنده، آنهایی از شما که عضو یک باشگاه نمایشی در دبیرستان نیستند – و به دلایلی خوب. بیشتر وقت واقعی او در مونتاژهایی سپری می شود که لیندا در آن صحبت می کند ، نوار می نویسد ، نوارهای شارپی می نویسد ، سیگار می کشد و لازم نیست مرتب باشند. (در واقع ، او در این رویداد که من واقعاً تصور می کردم سیگار زیادی می کشد –ur-آیا واکسینه شده؟ – بوی دود سیگار.) حتی دختر نوجوانش در حالی که با مونیکا صحبت می کند آن را بر می دارد و نیمی از آن را نمی داند. نیاز به ضبط هر تماس و هر عبارت در آن ، یکبار باعث می شود که لیندا به لوینسکی بچسبد و به او بگوید “تماس های دیوانه وار و بی وقفه خود را بگیرید” و آنها را تکان دهد ، اگرچه در صورت این کار شانس لیندا برای امضای قرارداد به پایان می رسد.

تماس تلفنی IMPEACHMENT EP 4 MONICA

اما احساسی که مونیکا از دوستان برتر کلینتون دریافت کرده است ، آنها سعی می کنند کاری را به دستور کلینتون بدست آورند ، بدون شک یکی از ریشه های عصبانیت او است و این ما را به سمت شخصیت اصلی دیگر سوق می دهد. به زبان ساده ، مونیکا نیز باخت. او که ماه ها در چرخه ریاست جمهوری گیر کرده بود ، بازیگری را شروع کرد ، خوب ، دیوانه وار ، کاخ سفید را در باران غوطه ور نشان داد و خواستار تماشاگر با مرد ، بدیهی است ، معشوقش بود. هنگامی که تلاش ملاقات اجتناب ناپذیر بود ، او در باران با لیندا با تلفن تلفن تماس گرفت و به دوست خود گفت که احساس می کند بیرون است ، رفتارهای او را می بیند و نمی تواند متوقف شود. بعداً او با بتی کوری ، منشی فقیر کلینتون ، تماس می گیرد و او را به تماس تلفنی خشمگین “خزش بزرگ” دعوت می کند و لوینسکی را سرزنش می کند که با زنی که در جیم کرو جنوبی بزرگ شده است رفتار ضعیفی دارد.

این س interestingالی جالب در مورد خود مرد ایجاد می کند. واقعا انگیزه بیل کلینتون در این برنامه چیست؟ دشمن راست او ، که بیشتر آنها زن هستند ، او را مانند یک منافق می کشد و همسر ستون فقرات خود را سرزنش می کند وقتی که با ضربان قلب بر هر زنی برخورد می کند-همانطور که خبرنگار حقوقی مایکل ایسیکوف وقتی لوسیان و لیندا به عقل او نزدیک شدند ، گفت: “هیچ س questionالی که رفتار او منزجر کننده است ؛ بیل کلینتون است – هیچی “اما من فکر نمی کنم خیانت در ازدواج ، اگر واقعاً تنها چیزی است که او در آن مقصر است ، باید دارای نوعی فرهنگ سیاسی عمیق تر باشد که در مورد اعتقادات یا اعمال شخص اعمال شود. البته عصبانیت او از نام بتی آن را به طور کامل و صادقانه می خواند ، هرچند از نظر او (من طرفدارش نیستم) او در سیاست از حزب جمهوری خواه خود برتری دارد.

مهمترین ویژگی در اینجا هنگامی رخ می دهد که وکیل او باب بنت (کریستوفر مک دونالد ، که احتمالاً مشهورترین بازیگر تیرانداز مک گاوین است) فرکساد گیلمور) با یک لیست جدید از شاهدان در پرونده پائولا جونز علیه او ، که اکنون شامل مونیکا لوینسکی است ، به او می آید. (نام او از لیندا از طریق زنجیره سمت راست “الف ها” آن کولتر گرفته شده است ، که توسط NeverTrumper آینده جورج کانوی ، با بازی جورج سالازار رهبری می شود.) و سپس در تالارهای غرب سرگردان می شود گویی در حالت تعجب ، و توصیه می شود احتیاط ملایم و بسته شدن شدید. با صدای جیر جیر ، به نظر می رسد تصاویر روسای جمهور در سالن ها – JFK ، Ike ، Teddy Roosevelt – با ناراحتی در مورد او بازتاب می کنند.

IMPEACHMENT EP 4 BIIL JFK

او سرانجام به پناهگاه برمی گردد ، جایی که همسرش هیلاری در آن می خوابد ، اما سختی او را فراموش نمی کند. (برایم سخت است که باور کنم که او از فعالیت های فوق برنامه اش اجتناب می کند ، هر چند که برنامه با او مانند یک مشتری یا یک شهید به عنوان یک سوال زنده رفتار می کند.) آیا او خجالت کشید ، خجالت کشید ، ترسید؟ آیا از اینکه به هیلاری خیانت کرده متاسف است یا از دستگیر شدن می ترسد؟ آیا او یک نیکوکار است که در محل کار مرتکب جنایت شده است یا جنایتکار جنسی؟ چشم های سنگی بازیگر کلایو اوون ، سنگینی لحظه را نشان می دهد ، نه روانشناسی اساسی ، که شخصیت را بسیار جالب می کند.

دو مشاهده نهایی قبل از امضا. اول ، مسئله “لباس” ، شماره آبی معروف کلینتون در مایع منی خود است. سالهاست که حفاظت مونیکا از لباس ، خاک و همه چیز به عنوان یک شکارچی در حال نمایش یک فنجان نشان داده می شود. حتی لیندا که به آن اعتماد دارند در نقش لوسیان تصویر می شود. اما مونیکا توضیح می دهد که از زمان حادثه مورد بحث ، به سادگی به خشکشویی نرفته است ، مورد نادری که در آن کلینتون به خود اجازه پایان دادن داد. (قبلاً به ما گفته شده بود که مونیکا تازه پیاده شده است ، که فکر می کنم کلینتون را به عنوان یک عاشق خوب بیان می کند؟ نمی دانم ، بچه ها.) این ، و لوینسکی – واقعاً شایسته عدالت است.

IMEACHMENT EP 4 BLUE DRESS

دومین شماره مربوط به ورنون جردن ، دوست قدیمی کلینتون با بازی بلر آندروود ، مرد معروف و خوش تیپ است. کلینتون مونیکا را به راه می اندازد تا پیشنهادات شغلی خود را راضی کند و – دوستانه و با اعتماد به نفس پر از جاذبه های جنوبی – او به سرعت قول مصاحبه می دهد ، حداقل ، یک کار روابط عمومی در Revlon در نیویورک. اما وقتی بعد از ملاقات آنها خداحافظی کرد ، به سیخ او سیلی زد. او این کار را بدون فکر ، قبل یا بعد انجام می دهد. خود مونیکا لحظات شگفت انگیزی را سپری می کند ، اما اگر توصیه های Revlon از بین برود ، کل مکان علاقه مند است. آزار جنسی در محل کار حتی به نظر نمی رسد ثبت شود.

با توجه به آنچه در این قسمت از مونیکا می آموزیم منطقی است. یک مهمانی دردناک با لیندا – دردناک زیرا ما قبلاً می دانیم که لیندا با از دست دادن دوستش مونیکا “باعث آرامش من شد” هنگامی که آلبوم هایش به عنوان بخشی از قرارداد احتمالی کتاب یا اثبات لباس کت و شلوار پائولا جونز ارائه شد ، پیوندی که خود تریپ ایجاد می کند مونیکا تاریخ دوستیابی خود را نشان می دهد. این امر به ویژه از “قرار گذاشتن” مردان مسن و فاقد صلاحیت در مناصب قدرت تشکیل شده است ، از مشاور اردوگاهی که در هنگام معلم 14 ساله به “نه” گفتن گرفته تا بکارت خود در مدرسه. بالا ، و سپس به معنای واقعی کلمه وقتی او به کالج در شهر دیگری رفت ، تمام خانواده اش را مجبور کرد تا به هم نزدیک شوند. او گفت که پسران هم سن و سالش همیشه آن را نادیده گرفته اند. چرا آنها وقتی قدرتمندترین مرد جهان را نشان می دهند که گشاده رویی خود را برای آشنایی با یکدیگر نشان می دهد ، جذب نمی شوند؟ گفته می شود ، چرا الاغ های ورنون جردن را به عنوان ضربه ای برای تجارت قبول نمی کنید؟ س ofال خود نمایش این سوال را ایجاد می کند ، من فکر می کنم ، چرا ما می توانیم این همه خنده را تحمل کنیم؟

تلویزیون IMEACHMENT EP 4 LINDA

شان تی کالینز (theseantcollins) در مورد تلویزیون می نویسد صخره، گرگور، نیویورک تایمز، و هرجا که متعلق به او باشد، در واقع. او و خانواده اش در لانگ آیلند زندگی می کنند.

تماشا کردن اخراج بخش 4 FXدیدگاهتان را بنویسید