اکثر کارکنان از مدیریت شکایت نمی کنند ، اما اغلب می گویند


عبارت “مراقب باشید و آرام باشید” برای اکثر افراد بی ضرر به نظر می رسد ، اما گفتن آن در یک شرکت حقوقی بزرگ تقریباً یکی از ساکنان میدتاون را بیرون راند.

او گفت که جوین اسمیت (نام اصلی او بازداشت شده است) به تازگی آموزش همکاران ورودی خود را در زوم به پایان رسانده است ، زمانی که “فکر می کرد مهم است که آنها را در مورد کار بیش از حد به قیمت سلامتی هشدار دهد.”

اسمیت دلیل داشت چنین راهنمایی هایی را ارائه دهد. طبق راهنمایی های شغلی در وب سایت Balance Careers ، انتظار می رود که برخی از شرکت های حقوقی بزرگ “صورتحساب حداقل 2000 ساعت در سال” داشته باشند. به گفته اداره توسعه ییل ، ​​این بدان معناست که شما تقریباً 3000 ساعت در سال را در محل کار خود می گذرانید.

اسمیت می گوید: “من فکر نمی کردم چنین چیزی می تواند برای من مشکل ایجاد کند.” با این حال ، طولی نکشید که منابع انسانی با او تماس گرفتند. اسمیت می گوید: “به من گفته شد که از مسئولیت های شغلی که برای انجام آن استخدام شده ام فراتر می روم.” او پرسید آیا اخراج شده است. “هنوز نه” پاسخ آمد.

اسمیت به فکر شکایت از یکی از شرکای شرکت افتاد ، اما چون می ترسید این کار برایش هزینه ای در بر داشته باشد ، زبانش را گاز گرفت.

اغلب اوقات ، کارکنان لبخند می زنند و سناریوهای نامطلوب مربوط به شغل را حمل می کنند تا شکایات خود را منتشر کنند. مطالعه ای توسط Elements Global Services نشان داد که 49 درصد از کارکنان از ترس انتقام جویی می ترسند چیزی را گزارش دهند. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند وقتی 63 درصد کارکنانی که از تبعیض برابر در محل کار شکایت می کنند شغل خود را از دست بدهند. نه تنها این ، بلکه بیش از 60 درصد از کارکنان گفتند که احساس نمی کنند گزارش یک مشکل منجر به هرگونه تغییری می شود.

بر اساس این مطالعه ، حدود 49 درصد از کارمندان از ترس انتقام جویی از گزارش مشکل خودداری کردند.
Shutterstock

و اگرچه اسمیت به سادگی سعی کرد بگوید: “مراقب خودت باش زیرا جامعه این کار را نمی کند” ، اما با توجه به تجربه اش ، او شکایت از منابع انسانی را توصیه نمی کند. “موقعیت بخش منابع انسانی شرکت من این است:” ما اینجا هستیم تا از شرکت محافظت کنیم. اسمیت گفت: “اگر اینجا را دوست ندارید ، آزادید که آنجا را ترک کنید.”

قانون بزرگ به سختی تنها بخشی است که این اتفاق می افتد. هاوارد لوتنیک ، مدیرعامل Cantor Fitzgerald LP ، اخیراً در مورد شکایات به همکاران هشدار داده است. وی گفت: “بانکداران جوان که تصمیم گرفته اند بیش از حد تلاش کنند – انتخاب شیوه زندگی متفاوت ، نظر من است.”

با این حال ، توازن قوا در حال تغییر است.

“در ابتدا #MeToo بود و اکنون COVID همه کارها را اشتباه انجام داده است. بسیاری تصمیم گرفتند ،” من با آن برخورد نمی کنم. [bad bosses, poor conditions, company policies, bullying] بیشتر ، “هدر هنسن ، وکیل ، نویسنده و مربی محل کار گفت. مردم سوخته اند ، ذخایر آنها محدود است. ” آنها حاضر نخواهند بود با یک همکار قسم خورده یا یک رئیس زشت برخورد کنند. “

هانسن افزود ، اگر آنها در نتیجه به پایان برسند ، “مقدار زیادی از مهارت های مغزی از بین می رود و این هزینه زیادی برای کارفرمایان خواهد بود.”

هدر هنسن ، مربی محل کار می گوید مواردی مانند همه گیری COVID باعث شده است که کارکنان تمایل کمتری برای همکاری با
هدر هنسن ، مربی محل کار می گوید مواردی مانند همه گیری COVID باعث شده است که کارکنان تمایل کمتری به همکاری با “همکار یا رئیس زشت” داشته باشند.
Shutterstock

برخی از مدیران شرکت در حال درک این موضوع هستند و تمرکز بخش های منابع انسانی خود را از استخدام و محافظت از شرکت به “ایجاد فرهنگی که در آن کارکنان از استقبال ، امنیت (از نظر روانشناختی و جسمی) ، اعتماد به نفس و باز بودن در برابر اشتراک احساس می کنند ، گسترش می دهند.” مشاور مدیریت سوزان هاتفیلد ، که تخصص او در مدیریت افراد و توسعه سازمانی است.

برخی از کارفرمایان مانند Soho’s Flatiron Health از ابتدا طراحی منابع انسانی خود را در اطراف کارکنان تشدید کرده اند.

الکس بودر شاپیرو ، مدیرعامل شرکت می گوید: “ما همیشه بر روی کارکنان تمرکز کرده ایم و بهترین تجربه ممکن را برای آنها ایجاد کرده ایم.” تیم Flatiron علاوه بر وظایف متداول مانند استخدام ، مزایا و غرامت ، بر کارآمدی سازمانی ، توسعه استعدادها و آموزش تمرکز دارد. برای کارکنانی که مشکل دارند ، یک خط تماس حفاظتی محرمانه ، ارتباط شفاف ، یک کانال فعال Slack و حتی اعضای تیم تعیین شده که به صورت یک به یک با مدیران کار می کنند و آنچه را که ممکن است متفاوت به نظر برسد ، بررسی می کنند.

کارکنان می توانند از ابزارهایی مانند خطوط تلفن مستقیم برای گزارش نگرانی خود به صورت ناشناس استفاده کنند.
کارکنان می توانند از ابزارهایی مانند خطوط تلفن مستقیم برای گزارش نگرانی خود به صورت ناشناس استفاده کنند.
Shutterstock

همچنین ابزارهایی وجود دارد که می تواند به محافظت از کارگران کمک کند. All Voices “بستری برای مدیریت بازخورد کارکنان” به کارفرمایان ارائه می دهد ، از جمله یک خط تلفن مستقیم که در آن کارکنان می توانند نگرانی های خود را بدون ترس از انتقام به مدیران گزارش دهند. معمولاً استفاده از این سایت ها آسان ، رمزگذاری شده ، امن ، ناشناس است و اقدامات را ارائه می دهد.

شفافیت شرکت ها نیز به لطف وب سایت هایی مانند Glassdoor و گزارشات “بهترین مکان برای کار” است ، اما همه اینها به این معنا نیست که کارمندانی که تجربه بدی دارند باید سکوت کنند.

مشاور محل کار ، بازپرس و وکیل سابق تریسی ای پیرسون از JD گفت که اگر کارگری فکر می کند که مورد آزار و اذیت ، ارعاب ، انتقام یا تهدید قرار گرفته است ، باید بلافاصله مشکل را گزارش کند. منابع انسانی باید مورد بررسی قرار گیرد یا برای بررسی ارجاع شود.

او می گوید: “هنگامی که شکایت دریافت شد ، کارگر از قصاص محافظت می شود.”

بسیاری از مردم با گزارش ندادن به موقع و اجازه دادن برای مدت طولانی به بدترین دشمنان خود تبدیل می شوند که می تواند تأثیرات مخربی بر سلامتی و شادی داشته باشد. ” من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم: این وظیفه سازمان است که محیط کار سالم و ایمن را فراهم کند ، اما اگر از مشکلات آنها اطلاع نداشته باشد ، نمی تواند حل کند. کارکنان با گفتار بهتر محافظت می شوند. “

دیدگاهتان را بنویسید