Squid Game می تواند “بزرگترین نمایش” Netflix باشد


Netflix ممکن است از طرف دیگر ضربه بزند. سرویس پخش جریانی جدید در سریال کره ای “Squid Game” قرار است “بزرگترین” نمایش این شرکت تا کنون باشد.

تد ساراندوس ، مدیر کل Netflix در کنفرانس سالانه حقوق روز دوشنبه توضیح داد که “بازی ماهی مرکب” مطمئناً بزرگترین سریال برای روزنامه نگاران غیر انگلیسی خواهد بود.

“[There’s] او در مورد این نمایش که در سپتامبر منتشر شد ، گفت: یک فرصت عالی بزرگترین نمایش ما خواهد بود. 17

این برنامه توضیح داد: “صدها بازیکن نقدی دعوت عجیب برای رقابت در بازی های کودکان را پذیرفته اند.” در داخل ، پاداش تجربی در انتظار است – با اعدام های بسیار بالا.

به گفته Rotten Tomatoes ، این نمایش دارای 100٪ رتبه بندی بر اساس هفت مرور است در حالی که 87٪ از رتبه بندی مخاطبان از 540 رتبه بندی کاربران را دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=oqxAJKy0ii4

برای اینکه “بازی ماهی مرکب” داغترین سریال تاریخ Netflix باشد ، باید سریال اسپانیایی “Monist Heist” را شکست دهد. فصل چهارم این نمایش در حال حاضر ششمین فصل بزرگ در Netflix است و 65 میلیون خانواده در 28 روز اول آن را تماشا می کنند.

صدها بازیکن نقدی دعوت عجیبی را برای شرکت در بازی های کودکان پذیرفته اند. “
Netfliix

مجموعه عاشقانه شوندا ریمز “Bridgerton” که بزرگترین مجموعه Netflix تا به امروز است ، به این لیست اضافه می شود. حدود 82 میلیون خانوار نمایش دیدنی شب سال نو را از انگلستان تماشا کردند.

همه این تماشاگران در حال تماشای رابطه جنسی نوجوانان با کرست هستند ، در حالی که نویسنده شایعه اسرار خود را فاش می کند و در فصل 2 یک سری به روز رسانی بخار را به دست می آورد.

بازی ماهی مرکب
“بازی ماهی مرکب” به رقبا “پاداش تجربی” می دهد اما “با کشتارهای قاتلانه بالا” ارائه می شود.
Netfliix

دیدگاهتان را بنویسید