SBA یک شرکت کنترل مالی مستقل استخدام می کند


به نقل از The Post ، انجمن داوطلبانه گروهبانان NYPD یک شرکت حسابداری مستقل را برای بررسی وضعیت مالی خود در پی تحقیقات فدرال از رهبر متعهد خود به اتهام سوء استفاده از صندوق های اتحادیه استخدام می کند.

وینسنت واللونگ ، رئیس جدید اتحادیه پس از استعفای اد مالینز ، رئیس سابق ، در گزارشی که جمعه شب برای اعضا ارسال کرد گفت که SBA در حال حاضر به دنبال یک شرکت حسابداری خارجی است “تا حسابداری کامل و کامل کتاب ها و سوابق ما را انجام دهد. . ” “جزئیات بیشتری وجود ندارد.

واللونگ گفت ، تعهدات مالی اتحادیه در حال انجام است ، وجوه “مستمری” و “سلامت و رفاه” اتحادیه به خطر نیفتاده است و به طور کامل تأمین می شود و همه مزایای عضویت دست نخورده و “روی زمین” باقی می ماند.

اد مولینز سه شنبه شب پس از حمله ماموران اف بی آی به دفاتر SBA در منهتن و خانه وی در پورت واشنگتن ، لانگ آیلند ، استعفا کرد.
کوین سی داونز برای نیویورک پست

وی گفت که مذاکرات با شهر در مورد توافق جدید ادامه دارد و اتحادیه “دلیلی ندارد که باور کند” داوری مداوم آن در مورد تفاوت 2.25 درصدی که به سایر افسران پلیس از جمله ستوانان و ناخدا پرداخت می شود “ادامه نخواهد یافت”.

مالینز سه شنبه شب پس از حمله ماموران FBI به دفاتر SBA در منهتن و خانه وی در پورت واشنگتن ، لانگ آیلند ، در روز استعفا کرد.

FBI از توضیح ماهیت تحقیقات خودداری کرد ، اما یک مقام ارشد اجرای قانون گفت که این تحقیقات مشکوک به کلاهبرداری از طریق ایمیل و سیم یا سوء استفاده از بودجه SBA است.

مولینز که از سال 1982 افسر پلیس بود ، در سال 1993 گروهبان شد و در سال 2002 به عنوان رئیس گروهبان انتخاب شد. SBA نماینده حدود 13000 گروهبان فعال و بازنشسته از NYPD است و 264 میلیون دلار صندوق بازنشستگی را کنترل می کند.

در دوران تصدی خود به عنوان رئیس SBA ، رئیس بخش بمبستیک برای دریافت حقوق بهتر برای اعضا مبارزه کرد – در حالی که علناً با مقامات شهری ، از جمله شهردار بیل دو بلاسیو ، در زمینه اصلاحات پلیس و سایر مسائل مبارزه می کرد.

ماموران فدرال جعبه های شواهد را از ساختمانی که دفاتر خیریه گروهبان در آن قرار دارد برداشته اند.
ماموران فدرال جعبه های شواهد را از ساختمانی که دفاتر خیریه گروهبان در آن قرار دارد برداشته اند.
AP

او سال گذشته در آب گرم فرود آمد تا در مورد خبر بازداشت غیرقانونی دختر شهردار کیارا د بلاسیو پس از دستگیری وی در اعتراضات جورج فلوید در منهتن ، توییت کند.

مولینز به دلیل انتشار اسناد کاغذی و توئیت های دیگر که در آن از مقامات شهری و اعضای شورای شهر به عنوان “عوضی” و “فاحشه درجه یک” یاد می کرد ، مورد انضباط قرار گرفت.

رسیدگی به این پرونده در ماه سپتامبر آغاز شد ، اما هنگامی که یکی از وکلای مولینز با یک فوریت پزشکی نامشخص مواجه شد ، به تعویق افتاد. دنباله آن برای 27 اکتبر برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید