Buzz on Methyldrene ATP

متیلدرن ATP چیست؟

برای شروع Methyldrene ATP به عنوان یک نوشیدنی انرژی زا قبل از تمرین طبقه بندی می شود. برخی می گویند که این محصول رقیب اصلی jack3d است در حالی که برخی دیگر آن را به عنوان جایگزین انتخاب می کنند. چیزی که Methyldrene ATP را بسیار عالی می کند، ترکیب شمعدانی و کافئین است.

شمعدانی گیاهی است که معمولاً برای محصولات دارویی معمولی کشت می شود و کافئین محرکی است که معمولاً در قهوه، چای، نوشابه ها و غیره یافت می شود.

معنی همه اینها این است که شما انرژی بیشتری دریافت می کنید. که همیشه خوب است، به خصوص برای آن چند تکرار آخر، راهی عالی برای شکستن فلات های تمرینی.

از نظر دوز؛ برای کسانی که به تازگی متیلدرن را دریافت کرده اند، یک پیمانه کافی است. اگر به مصرف شیک های قبل از تمرین عادت دارید، تحمل ما بیش از 2 پیمانه است که ممکن است نیاز شما را بهتر برآورده کند.

روش صحیح مصرف 1 پیمانه در آب و 30 دقیقه قبل از تمرین با معده خالی مصرف شود. برای کسانی که معده حساسی دارند، وعده غذایی قبل از تمرین شما در اینجا ایده آل خواهد بود.

چه چیزی داخل این هست؟

Methyldrene ATP همچنین با “پیشنهادات دوز” ارائه می شود که دقیقاً از محصول گرفته شده است:

1 Scoop – شماره گیری در 2 Scoop – Volumizing 3 Scoop – Reaking Records Turning Heads

برای کسانی که کنجکاو در مورد مواد تشکیل دهنده هستند، موارد زیر از برچسب گرفته شده است:

مقدار در هر وعده: Methyldrene ATP Extreme-Intensity Matrix 4200 mg

کراتین مونوهیدرات فوق خالص (به عنوان کریپور)

ال-آرژنین (به صورت HCl)

آرژنین

آلفا-کتوگلوتارات

ال-لوسین (LEU)

بتا آلانین کافئین

آلفا-کتوگلوتارات

دی متیل آمینو اتانول (به عنوان بی تارتارات)

(DMAE) فنیل اتیلامین HCl (BETA-P)

1،3-دی متیل آمیل آمین (از شمعدانی (ساقه))

آلفا گلیسروفسفوکولین آدنوزین مونوفسفات حلقوی (cAMP) پودر توت شیزاندرا

سایر ترکیبات: اسید سیتریک، اسید مالیک، استه سولفام پتاسیم، طعم طبیعی و مصنوعی، سوکرالوز،

هنگام مصرف متیلدرن ATP نیز می توانید منتظر اثرات اکسید نیتریک باشید. وقتی از اکسید نیتریک صحبت می کنیم به داشتن یک پمپ عضلانی فکر کنید. تنها چیزی که در مورد متیلدرن جالب است اسیدهای آمینه (آرژنین، ال-آرژنین) است.

نتیجه

به طور خلاصه Methyldrene ATP محصولی عالی برای مصرف مخصوصاً برای علاقه مندان قبل از تمرین است. من پیشنهاد می کنم این را بعد از یک وعده غذایی سبک 30 دقیقه قبل از ورزش مصرف کنید. اگر به نوشیدنی های انرژی زا قبل از کار عادت دارید مانند: Superpump Max توسط Gaspari یا Jack3d بسیار محبوب توسط آزمایشگاه USP. سپس آزمایش متیلدرن ضرری ندارد.

دفعه بعد که به فروشگاه تغذیه ورزشی محلی خود می روید، آن را در پشت ذهن خود داشته باشید. اگر ندارند آن را بخواهند. اکنون از Methyldrene خود لذت ببرید و به همتایان دنبال کننده خود نشان دهید که منظور شما تجارت است.