نیویورک 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با مصرف بیش از حد مواد افیونی – و سه هفته برای تصمیم گیری در مورد نحوه مصرف آن در اختیار دارد


نیویورک یکی از کشورهایی است که مبالغ هنگفتی را از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان مواد افیونی دریافت می کند ، به دلیل حل و فصل پرونده های اخیر که توسط شرکت ها به تحریک بحران اعتیاد و مصرف بیش از حد آمریکا متهم شده است.

این شهرک ها تا کنون حدود 1.5 میلیارد دلار بوده است و لتیتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک ، این هفته سفر خود را در این ایالت آغاز کرد تا اعلام کند که همه افراد می توانند انتظار دریافت چند مکان را داشته باشند ، و قول داد که نیویورک بین 140 میلیون دلار و 257 میلیون دلار

بودجه سال آینده را دنبال می کند ، با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده – مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای 2020 69،000 مرگ و میر مواد افیونی را در سراسر جهان ثبت کردند. در سال جدید حداقل 4289 مورد مرگ ناشی از مصرف مواد افیونی وجود داشت. ایالت یورک بخش بزرگی از شهر ، حدود 1800 نفر را شامل می شود که تقریباً 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

اندرو کوئومو فرماندار سابق و قانونگذار ایالتی برنامه هایی را برای این وجوه تسویه قبل از استعفای او در ماه اوت ارائه کردند. Cuomo قانونی را امضا کرده است که بر اساس آن وجوه به صندوق تسویه مواد مخدر واریز می شود و برای خدمات درمان اختلالات مصرف مواد از طریق آموزش ، کاهش آسیب ، درمان و طیف وسیعی از خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد. پول باید وجوه دولتی موجود را تقویت کند ، نه جایگزین آن.

با این حال ، سیاست ها و برنامه های خاصی که توسط دولت تأمین می شود هنوز در حال تعیین است. دفتر دادستانی کل به WNYC / Gothamist تأیید کرده است که یک هیئت مشورتی برای نظارت بر این تصمیمات در حال شکل گیری است. فرماندار کتی هوچول ، قانونگذار ایالتی و سایر نهادها مسئول تعیین هیئت مدیره هستند و “امیدوارم [be] به زودی انجام شد. ” کمیته مشورتی برای توصیه برای توزیع وجوه در حال اتمام است که باید تا 1 نوامبر این کار را انجام دهد.

بنابراین WNYC / Gothamist از برخی از طرفداران پیشگیری از مصرف بیش از حد مواد افیونی خواسته است ، که به گفته آنها باید اولویت های اصلی تامین مالی باشد.

پایان دادن به دوران کمیابی

یاسمین بودنلا ، هماهنگ کننده کمپین سیاست های مواد مخدر در Vocal-NY ، می گوید: “این استدلال در دوران Cuomo که ما هیچ پولی نداریم و به عنوان ریاضت اقتصادی عمل می کنیم ، اکنون به دلیل رهبری” تیشا جیمز “دادستان کل آمریکا قابل بحث است. به “دیگر دلیلی وجود ندارد که این یکی از حوزه های بهداشت عمومی از گرسنگی رنج ببرد.”

بودنلا و دیگر مدافعان گفتند کاهش خسارت عموماً در بلندمدت تأمین نمی شود ، اما همه گیری این مشکل را بدتر کرد.

بودنهلا گفت: “یکی از چیزهای بزرگی که ما خواستار آن هستیم گسترش سریع و فوری زیرساخت های کاهش آسیب است که شامل برنامه های خدمات سرنگ می شود.”

معمولاً سازمانهای محلی یا غیرانتفاعی محلی هستند که از مصرف کنندگان مواد مخدر مانند سرنگهای تمیز ، اطلاعات مربوط به مصرف ایمن مواد مخدر ، نوارهای تست مواد مخدر و نالوکسان برای جلوگیری از مصرف بیش از حد حمایت مستقیم می کنند.

کریستین خایکین ، افسر ارشد بهداشتی در مرکز اقدامات حقوقی می گوید: “وقتی ما در شرایط بحرانی قرار داریم ، مانند آنچه اکنون هستیم ، اینها چیزهایی است که ما واقعاً باید روی آنها تمرکز کنیم.”

برخی از سازمان هایی که این کار را انجام می دهند ، سال گذشته با تاخیر پرداخت کردند ، در حالی که دولت در طول همه گیری با مشکلات بودجه دست و پنجه نرم می کرد. برخی همچنین به کمبود سرنگ و سایر لوازم پزشکی اشاره کردند.

جویس ریورا موسس و مدیر عامل سنت جویس ریورا است. زاویه کاهش آسیب آن در برانکس. این محله در سالهای اخیر با استاتن آیلند به دلیل بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از مصرف مواد افیونی در شهر رقابت کرده است. ریورا گفت که بودجه باید اولویت را به استاتن آیلند ، برانکس و دیگر مناطق آسیب دیده بدهد.

او گفت: “من فکر نمی کنم برونکس در اولویت منابع خود باشد.” “ما هر چیزی را که به دست می آوریم به حداکثر می رسانیم.”

ریورا گفت که از تعهد دولت برای انتقال پول غرامت به آموزش مواد مخدر قدردانی می کند ، اما می گوید نوع آموزش ضروری است و بر اطلاعات در مورد پرهیز تأکید می کند.

ریورا گفت: “ما به برنامه های آموزش مواد مخدر نیاز داریم که از دانش علمی و اجتماعی برای عملگرا تر شدن استفاده کنند.”

رفع موانع درمان

طرفداران می گویند که بودجه باید با هدف بهبود دسترسی به بوپرنورفین باشد ، دارویی که مردم می توانند به جای هروئین یا سایر مواد افیونی که از خروج آنها جلوگیری می کند ، استفاده کنند. بهبود دسترسی به احتمال زیاد به معنای اختصاص پول بیشتر برای درمان تحت Medicaid ، یک برنامه بیمه درمانی دولتی کم درآمد برای نیویورکی ها است.

علیرغم شواهدی مبنی بر اثربخشی آن در درمان اختلال افیونی ، بوپرنورفین در طول سالها تحت محدودیت های متعددی قرار گرفته است ، تا حدی به دلیل ترس از انتقال آن به خیابان و انگ مربوط به ایده جایگزینی یک افیون. با یکی دیگر. به

در سال 2020 ، Cuomo قانونی را امضا کرد که با ممنوعیت دسترسی بیمه گذاران خصوصی به بیمه گذاران خصوصی قبل از تجویز بوپرنورفین ، مانع دسترسی آنها شد. چنین الزامی می تواند مراقبت را در لحظه ای حساس برای کسی که به دنبال درمان است به تأخیر بیندازد. با این حال ، در همان زمان ، وی لایحه ای را ممنوع کرد که همان عمل را تحت Medicaid ممنوع می کرد.

سپس کوئومو قانون مشابهی مبنی بر تمدید دسترسی امضا نکرد ، که قانونگذاران آن را در ژوئن سال جاری قبل از ترک سمت خود تصویب کردند. در همین حال ، دولت وی لیست جدیدی از داروهای مورد تأیید را برای برنامه های Medicaid تهیه کرده است که از ماه جاری اجرایی شد و سه نوع بوپرنورفین را در گروه “غیر ترجیحی” قرار داده است ، به این معنی که آنها هنوز نیاز به تأیید قبلی دارند.

Budnella گفت ، این تغییر دسترسی برخی بیماران را به داروهای خود مختل کرده است.

وکلا از هوچولا می خواهند قانونی را امضا کند که پس از 90 روز اجرایی می شود و دستور اجرایی را بدون در نظر گرفتن رضایت قبلی برای درمان کمکی صادر کند ، که بلافاصله اجرایی می شود.

هوچول به این موضوع خاص پرداخته ، اما اخیراً مدارک اضافی و تأخیرهایی را که ممکن است ناشی از الزامات قبلی مجوز از سوی بیمه گذاران باشد ، تصدیق کرده است. به عنوان بخشی از تلاش های خود برای رسیدگی به کمبود پرسنل در بیمارستان های ناشی از دستور دولت برای واکسیناسیون علیه COVID-19 ، این روش را برای انواع خاصی از اقدامات پزشکی به مدت 30 روز متوقف کرد.

این هفته ، هوچول لایحه جداگانه ای را برای گسترش دسترسی به درمانهای تحت حمایت مواد مخدر مانند بوپرنورفین در زندانها و زندانها امضا کرد. طرفداران خوشبین هستند که هوچول ، که به عنوان ستوان فرماندار ، گروه کار ایالتی در زمینه وابستگی به مواد افیونی را رهبری می کرد ، به بهبود سیاست کاهش مصرف بیش از حد در سطح ایالت کمک خواهد کرد.

خائیکین گفت: “افراد زیادی با اختلالات مصرف مواد در سیستم اصلاحی سروکار دارند و دارو دریافت نمی کنند.” به جامعه

او گفت: “این زمان بسیار آسیب پذیر است.”

صندوق افیونی نیویورک همچنین می تواند سایر چالش های بیمه ای را که افراد هنگام ورود به برنامه های درمان دارویی با آن روبرو می شوند ، برطرف کند. موانع دسترسی به خدمات بهداشتی رفتاری اغلب بیشتر از سایر مراقبت های پزشکی است. خایکین پیشنهاد افزایش بودجه برای CHAMP ، یک برنامه مدافع دولتی که به مردم در دسترسی به چنین مراقبت هایی کمک می کند ، را پیشنهاد کرد.

سخنگوی وزارت بهداشت نیویورک گفت ، مکانها هنوز در مورد روند تخصیص بودجه از برنامه شهرک سازی مبهم هستند. از سال 2022 ، هر سایت نیویورک که بودجه دریافت کرده است ملزم به گزارش نحوه استفاده از این پول در اول نوامبر هر سال است.

دیدگاهتان را بنویسید