محصولات چمدان مورد علاقه نیویورک را در جشنواره شیرینی جشن بگیرید


بیگل زبان مورد علاقه مردم نیویورک در هر سنی است ، اما رویدادهای بسیار کمی اتفاق افتاده است که همه بتوانیم در مورد کربوهیدراتهای مورد علاقه خود دور هم جمع شویم. اما این امر در آخر هفته تغییر می کند ، زمانی که اولین جشنواره غذا در نیویورک ، BagelFest ، مغازه ای در بروکلین افتتاح می کند.

BagelFest شنبه ، 2 اکتبر ، از ساعت 9:30 صبح تا 15:30 بعد از ظهر در BKLYN STUDIOS Point Point در مرکز شهر بروکلین برگزار می شود. بلیط ها از 35 دلار شروع می شوند و به شما این امکان را می دهند که بیش از 20 شیرینی (و غذاهای مرتبط با شیرینی) را در مدت سه ساعت امتحان کنید. با پول زیاد ، می توانید آبجو نامحدود بروکلین ، آبجو واقعاً سخت و سلطان سخت ، و خدمات دیگر را دریافت کنید.

لیست مکانها یک پخش کننده دیدنی از بهترین ها در شهر است: Black Seed ، Ess-a-Bagel ، Utopia ، Bantam Bagels ، Bagel Boss ، میدان Tompkins ، Terrace Bagels ، Olde Brooklyn Bagel Shoppe ، Bagers Zucker ، Bagel Chips ، Bagels گرینبرگ ، Popels Bagels ، Leo’s Bagels ، شانزده کارخانه شیرینی پزی و Bagel Pub.

(اگر به این نکته اشاره نکنم که کیف مورد علاقه من ، Absolute Bagels ، امسال شرکت نخواهد کرد ، ناراحت می شوم ، همه آنها با آن زندگی می کنند.)

بازی های حیاطی شیرینی ، غرفه عکس ، پانل از متخصصان شیرینی ، هنر شیرینی و اجرای موسیقی زنده توسط کوشا دیلز ، مسئول اجرای مجدد “ده فرمان باگل” ، اجرا می شود. Biggie Smalls “Order Bagel” ده فرمان ترک می زند. ”

https://www.youtube.com/watch؟v=bP56plsH_HI

https://www.youtube.com/watch؟v=NPIB3RsQnGA

https://www.youtube.com/watch؟v=0rVcwWkQqOU

دیدگاهتان را بنویسید