مارگارت گارنت ، بازپرس اصلی نیویورک به دنبال گزارش de Blasia استعفا داد


وزارت دادگستری روز چهارشنبه اعلام کرد که رئیس اداره تحقیقات شهر به دلیل شغلی در منطقه جنوبی نیویورک بازنشسته می شود ، کمتر از یک هفته پس از آنکه آژانس وی تحقیقات لعنتی خود را مبنی بر یافتن شهردار بیل دو بلاسیا و خانواده اش پیدا کرد. از اطلاعات امنیتی پلیس خود سوء استفاده کرده است.

مارگارت گارنت ، که دو بلاسیو او را برای رهبری DOI در سال 2018 انتخاب کرد ، به عنوان شماره 1 خدمت خواهد کرد. 2 تحت فرمان دامیان ویلیامز ، دادستان کل ایالات متحده در منطقه جنوبی نیویورک.

ویلیامز گارنت را که 12 سال محافظ منطقه جنوبی بود “افسانه ای” خواند.

“مارگارت دستیار افسانه ای دادستان ایالات متحده بود.” او در طول مدت حضور خود در دفتر ، برخی از مهمترین تحقیقات و تعقیب های مربوط به این دفتر را رهبری کرد و تعداد بیشماری از AUSA ها را راهنمایی کرد. ” “حرفه مشهور او در خدمات عمومی شکی نیست که او نماینده برجسته دادستان ایالات متحده خواهد بود.”

قبل از DOI ، گارنت طبق CV خود به عنوان معاون دادستان کل در امور کیفری در دفتر دادستانی کل کار می کرد. وی قبل از پیوستن به وزارت دادگستری ، شریک شرکت حقوقی Watchell، Lipton، Rosen & Katz بود.

نیویورک تایمز گزارش داد که گارنت در 10 نوامبر از DOI استعفا می دهد.

شهردار جدید نیویورک ، بیل دی بلازیو ، توسط رئیس بخش تحقیقات شهر متهم شد و گفت که خانواده دو بلاسی از NYPD به عنوان “سرویس دربان” استفاده می کنند.
جیمز مسرشمیت برای نیویورک پست

تغییر شغل پس از آن اتفاق می افتد که آژانس وی متوجه شد که واحد حفاظت اجرایی NYPD توسط دو بلاسیو در کمپین ریاست جمهوری سیاسی شهردار دو بلاسیو برای “اهداف سیاسی” و برای “پیاده روی” برای وی استفاده شده است.

طبق تحقیقات ، تیمی که وظیفه حفاظت از شهردار را بر عهده داشت ، به دخترش کمک کرد تا حرکت کند ، پسرش را به شهر رساند و برادرش را تقریباً دو ساعت رانندگی کرد تا یک ماشین اجاره ای را در نیوجرسی بگیرد.

مارگارت گارنت به عنوان دومین فرمانده وکیل جدید آمریکا ، دامیان ویلیامز ، خدمت خواهد کرد.
مارگارت گارنت به عنوان دومین فرمانده وکیل جدید ایالات متحده ، دامیان ویلیامز ، در تصویر اینجا خدمت می کند.
دادستانی عمومی ایالات متحده در منهتن / برنامه ریزی از طریق REUTERS

او هفته گذشته گفت که جزئیات امنیتی شهردار به طور موثر به عنوان “خدمات دربان” برای پسرش دانته د بلاسیو عمل می کند.

گارنت پس از انتشار تحقیقات در 7 اکتبر در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “در عمل ، این امنیت نیست ؛ این اساساً یک سرویس درسی است ، مخصوصاً برای دانته.”

پس از آنکه دو بلاسیو بارها در مورد این کاوش غر زد ، گارنت پاسخ داد: “من هنوز هیچ گونه تشخیصی درباره نادرستی واقعی ادعایی نشنیده ام.”

او هفته گذشته به نیویورک گفت: “وقتی الگوی رفتاری و فرهنگی را مشاهده می کنید که منابع عمومی برای منافع شخصی شما در دسترس است ، برای دولت خوب بی ثبات کننده است ، استفاده خوبی از پول عمومی نیست و اغلب اوقات همه چیز می تواند برف ببارد.”

دیدگاهتان را بنویسید