شاهزاده ویلیام احمق در مورد عکس فضایی شاتنرپسر ، شاهزاده ویلیام با زنگ زدن به بی بی سی در مورد سفر ویلیام شاتنر به فضا با موشک جف بزوس پا در آن گذاشت.

دوک کمبریج گفت: “ما به تعدادی از بهترین مغزها و ذهنهای جهان نیاز داریم تا سعی کنیم این سیاره را تعمیر کنیم ، نه اینکه سعی کنیم مکان دیگری را پیدا کنیم که بتوانیم در آن زندگی کنیم.”

اول ، پول بزوس را می توان به دلخواه خرج کرد: نه تنها او آن را به دست آورد (هنوز به ارث نبرد) ، بلکه او همچنین ایجاد شده توسعه مشاغلی که نیازهای بیشمار میلیون مشتری و کارمند را برآورده کرده است.

و تلاش او ، Blue Origin ، مانند رقیبان ایلان ماسک و ریچارد برانسون ، خروج از کره زمین نیست ، بلکه گسترش دامنه تلاش بشر به نفع همه کسانی است که در سطح آن زندگی می کنند.

بله ، موشک شاتنر یک حس بود – اما عالی ، که مطمئناً وقتی شرکت “کاپیتان کرک” (در سن 90 سالگی!) سه دقیقه با گرانش صفر در 60 مایلی سطح زمین سه دقیقه طول کشید ، به خوبی در خدمت شرکت است. این نه تنها توجه را به خود جلب کرد ، بلکه الهام بخش نیز بود.

بود سرگرم کننده – خود الگوهای رفتاری فوق العاده هستند.

و این که چگونه شاتنر “عمیق ترین تجربه ای را که می توانم تصور کنم” توصیف کرد وقتی که شاهد یک خط “بسیار کوچک” بین زمین و فضا بودم ، بسیار دلچسب بود: “این هوا که ما را زنده نگه می دارد از پوست شما نازک تر است.”

این کلمات به تنهایی عملکرد خوبی در ایجاد “تلاش برای تعمیر این سیاره” انجام داده اند. و نوآوری در این مسابقات فضایی جدید به احتمال زیاد به مقابله با تغییرات آب و هوایی کمک می کند – این پیشرفت تکنولوژیکی است. حرکت انسان به فضا در حال حاضر انحراف از لنزهای مقاوم در برابر خط و خش ، فناوری LASIK ، هدست های بی سیم ، اسکن CAT و اندام های مصنوعی مدرن را در سیستم GPS به ارمغان آورده است.

کلمات ترش شاهزاده بویی شبیه تلاش برای جلب توجه مالک سلطنتی دیگر (سابق) است ، که از برجستگی خود برای سخنرانی ناکافی در رایانه شخصی استفاده کرد.

ویلیام ، لطفا سعی نکن هری باشی.

دیدگاهتان را بنویسید