خودتان را دوست داشته باشید. | روابط فیزیکی


تمرکز فوریه

حتی اگر یک ماه کوتاه باشد ، اما نباید مانع از آن شود که عاشق برنامه ورزشی جدید خود شوید و به تصمیمات خود پایبند باشید. اگر هنوز این را نمی دانید ، ما مشتاق هستیم که بهترین کلاس ها ، ماشین های پیشرفته و مربیان متخصص را بیابیم. گفته می شود ، هنگامی که برای اولین بار تجربه خوب ، تمیز و عالی را به ارمغان می آورید ، همه چیز را برای کار بر روی سلامت جسمی و روحی خود در اختیار دارید.

دستور العمل بازیابی

بسیاری از ورزشکاران بعد از ورزش شدید به نوشیدن یا بهبود رژیم سوگند یاد می کنند و به راحتی می توان دلیل آن را تشخیص داد. مواد مغذی و پروتئین های مناسب که به بدن شما بعد از ورزش اضافه می شود می تواند به بهبود تن ماهیچه ها ، کاهش درد مفاصل ، جوانسازی بدن و موارد دیگر کمک کند! در این ماه ، ما روی یک نوشیدنی ریکاوری خوشمزه و آسان برای جشن و تعطیلات ملی تمرکز می کنیم (روز شکلات تلخ 1 فوریه بودخیابان)

برخی افراد شکلات تلخ را می ریزند بدون اینکه متوجه فواید زیاد آن برای بدن شوند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری در شیر و همتای سفید آن دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • عفونت را کاهش دهید
 • مواد معدنی ضروری مانند منیزیم ، روی و آهن را اضافه کنید

با توجه به اهمیت بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آن را با هم مخلوط کنیم تا راحت تر درست شود.

نقاط کوچک شکلاتی® لرزش بازیابی

درداران

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 نقطه dotFIT® کرم شکلاتی پروتئین نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو در شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / شیر بدون شیرینی
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را در مخلوط کن بریزید و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرفی بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند آن را در لیوان بریزید.

NOOCA PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه برای بهبود عملکرد نیز شیرین و خوشمزه هستند!

پرورش اندام

آموزش زوجین

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر کار با زوج ها متمرکز بود. بنابراین چه بهترین دوست شما ، چه یکی دیگر از دوستان مهم ، اعضاء خانواده یا حتی دیوار (ما نمی توانیم قضاوت کنیم) ، ما لیستی از فعالیتهایی را تهیه کرده ایم که مطمئناً در مورد مسائل اعتماد شما کار می کند و ضربان قلب شما را افزایش می دهد. با امکانات فوق العاده ما می توانید همه این کارها را برای لذت بردن از ورزشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ دارو استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، خوب است! شما می توانید یک بازی فوتبال ، بسکتبال یا حتی یک گالن آب را جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و مطمئن باشید که بر فعالیت ها تمرکز می کنید.

پیچاندن پزشکی تعاونی فوتبال

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! در کنار شما و شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را مقابل خود نگه دارید. در عین حال ، هر دو در یک جهت می چرخید.وزن شریک خود را حرکت دهید ، سپس به طرف مقابل بچرخید و توپ را از طرف مقابل خود به طرف دیگر بپذیرید.

آیا شما شریک دارد؟ توپ دارو را بردارید و به آرامی آن را به طرف دیگر برگردانید. مکث کرده و به طرف دیگر برگردید. یعنی 1 تکرار 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

توپ پزشکی منفعل

بعد از این شکم و ناف شما درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک زندگی شما کارهای دیگر را از دست می دهد ، با خیال راحت خلق کنید. هنگامی که به قله رسیدید ، قبل از پایین آمدن توپ را چند ثانیه مستقیم در مقابل خود نگه دارید. Samee 10 تکرار

Crunch Pass Medicine

اعتماد به نفس کلید کارت فوتبال سالم است. این کار نه تنها روی باسن ، ران و شانه شما کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم نواز خود کار کنید. اثر انگشت نیازی به اعمال ندارد.

لامان؟ والوال ماله! به جای عبور توپ دارو ، آن را مستقیم بیندازید و هنگامی که به بالای آن رسیدید آن را نگه دارید. همان 15 تکرار

ضبط توپ توپ

اگر فکر می کنید برنامه ریزی منظم برای آتش زدن هسته شما کافی است ، ممکن است بخواهید آن را اضافه کنید فعالیت های اضافی همراه با Roll Ball Plank Ball. شانه های شما نیز قدردانی می شود.

این یک تمرین است که به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با دست راست مقابل خود بچرخانید ، دست راست خود را به حالت تخته برگردانید و آن را با دست چپ به عقب بکشید. یعنی 1 تکرار 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس دست خود را با شروع و تکرار تغییر دهید.

دستورالعمل های عضویت

ایمان و تناسب اندام منجر به ارگان ارائه شده در این ماه می شود xDayaannaxبه چه در زمینه بدنسازی یا نمایشگاه بدنسازی رقابت کنید و چه در خارج از سالن ورزش می کنید ، الویرا همیشه توصیه های شگفت انگیزی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز آرام نمی شود و همیشه مطمئن است که پشتکار دارد. این یک الهام واقعی برای همه – در هر زمان – در طول سفر زندگی خود است. تحقیق کردن xDayaannax در اینستاگرام برخی از کلمات حکمت آمیز او را دریافت کند.

برنامه

وقتی صحبت از برنامه تناسب اندام می شود هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای دستیابی به اهداف و ماندن در مسیر است.

برنامه ما به شما کمک می کند تا سفر تناسب اندام خود را بهبود بخشید:

 • تمرینات را دنبال کنید
 • کلاسها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • دسترسی به تناسب اندام @ Hoyga
 • برای تجهیزات ورزشی جایزه بگیرید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما فقط 2021 را با سرعت تردمیل حرکت می دهیم. فراموش نکنید که وقت بگذارید و دریابید که چه چیزی را در مورد خودتان دوست دارید. برات سخته؟ قابلیت لمس با یک دست؟ گوشت شیرین در بینی شما؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت شما – و عزیزانتان – برای خود شما بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس افسردگی کردید یا نیاز به ترمیم دارید ، برای متوقف کردن دریغ نکنید. ما دوست داریم روحیه و همچنین وزن را بالا ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید