ایالات متحده یک میلیارد دلار هزینه می کند تا آزمایشات داخلی بیشتری را برای COVID در دسترس قرار دهد


6 اکتبر 2021-یافتن آزمایش خانگی COVID-19 اخیراً برای بسیاری از مأموریت ها غیرممکن است ، اما به لطف مجوز FDA در روز دوشنبه برای آزمایش جدید خانه و اعلام امروز که دولت فدرال هزینه می کند 1 دلار دیگر ، این جستجو به زودی آسان تر می شود. میلیارد دلار برای سرعت بخشیدن به تولید این آزمایش ها.

کاخ سفید همچنین اعلام کرد که تعداد عملیات داروسازی در برنامه آزمایش رایگان دولت فدرال را به 20000 برابر خواهد کرد. با وجود تعداد سایتهای آزمایش رایگان مبتنی بر جامعه ، این بدان معناست که 30،000 مکانی که آمریکایی ها می توانند رایگان تست کووید -19 را انجام دهند.

جف زینتس ، هماهنگ کننده مقابله با COVID-19 در کاخ سفید گفت ، این اقدام ، همراه با اقدامات واکسیناسیون ، به مشاغل و مدارس کمک می کند تا تعداد موارد را کاهش داده و یک عملیات ایمن و روان را حفظ کنند.

وی گفت: “گام هایی که ما با هم برمی داریم اطمینان می دهد که هر آمریکایی ، صرف نظر از سطح درآمد یا کد پستی ، به آزمایش دقیق ، راحت و مقرون به صرفه دسترسی دارد.”

این اعلامیه در راستای تعهد 1.6 میلیارد دلاری دولت در ماه فوریه برای ارائه آزمایش سریع به مدارس و جوامعی با خدمات ضعیف است.

افزایش دسترسی به آزمایشات در خانه ممکن است به زودی انجام نشود. رئیس جمهور جو بایدن و سلف خود هر دو به دلیل عدم آزمایش مجاز COVID-19 در مقایسه با سایر کشورهای توسعه یافته مورد انتقاد قرار گرفتند. در ایالات متحده ، تنها نیم دوجین برای استفاده تأیید شده است ، در حالی که 30 مورد در اتحادیه اروپا مجاز است. آزمایشات خانگی نیز در ایالات متحده گران تر است.

کمبود عرضه و افزایش تقاضا می تواند یافتن آزمایش ها را ناامید کننده تر کند. من دست اول می شناسم. من کاملاً واکسینه شده ام ، اما می خواستم بعد از تابستان اخیر آزمایش بدهم ، بنابراین برای آزمایش آنلاین در آمازون و در فروشگاه های CVS ، Walgreens و Rite Aid در منطقه من ، 10 مایل از مرکز شهر لس آنجلس ، آزمایش کردم.

هر از گاهی پیام های “نه در انبار” ، هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه ها دریافت می کردم. سرانجام من یک منبع در CVS در حدود 8 مایل دورتر پیدا کردم و برای تأیید آن تماس گرفتم. ابتدا به من گفتند که در انبار هستند. با این حال ، این به سرعت به “نه ، متاسفم ، ما بیرون هستیم” تغییر کرد.

سپس یکی از عزیزانم Rite Aid گفت که آنها ظرف 2 روز یک منبع دریافت می کنند و ساعت 7:00 حاضر می شوند. وقتی این کار را انجام دادم ، فروشنده در فروشگاه به من گفت که محموله نرسیده است – و تأمین کننده تماس نگرفت و دلیل نیامدن آن را توضیح نداد. سرانجام ، CVS دیگری در نزدیکی من گفت که او واقعاً تعدادی دارد و دو مجموعه برای من نگه می دارد – حد آنها برای هر مشتری. بلافاصله به دنبال آنها رفتم. من دوبار تست کردم خوشبختانه هر دو منفی بود.دیدگاهتان را بنویسید