اهمیت خوردن صبحانه – دکتر وب سایت رسمی محمد صفریان


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا مختل کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. برای اکثر مردم ، این به دلیل عدم آگاهی از اهمیت این غذا است ، یا از خوردن آن اجتناب کنید یا به آن فواید و تغذیه ندهید.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه ، بلکه دفعات و قوام آن نیز در تغییر وزن بدن مثر است. عدم خوردن صبحانه در کشورهای مختلف گزارش شده است و این وضعیت در بین جوانان بسیار شایع است ، برخی از مطالعات ارتباط بین خوردن صبحانه و چاقی را نشان می دهند و نخوردن منظم صبحانه یکی از دلایل کاهش وزن است. جوانان دارای اضافه وزن و چاق.

هنگامی که شخصی عمداً یا به زور وعده های غذایی را نقض می کند ، میزان سوخت و ساز بدن می سوزد و افزایش می یابد. با پیشرفت رژیم غذایی ، درصد زیادی از میزان متابولیسم کاهش می یابد. برای کاهش انرژی همسر ری که ده ساله بود. در نتیجه این مرحله افرادی که به خوردن صبحانه عادت ندارند ، از سوی دیگر کسانی که صبحانه نمی خورند بیشتر در طول روز با هزینه کمتر و رایگان غذا می خورند (این می تواند دردناک باشد) ، از جمله دیابت و چربی خون بالا..

دیدگاهتان را بنویسید