ادغام تیم های جدید استیم با انجمن تمرینات پزشکی – بهداشت صنعتی –


Vapor Fresh و تیم تمرینات سلامت با یکدیگر همکاری کرده اند تا یک دستگاه ورزشی ضد عفونی کننده بیاورند.

آرلینگتون ، VA. ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات پاک کننده قوی ، ایمن و سبز مخصوص صنعت ورزش و تناسب اندام ، با انجمن تمرینات پزشکی همکاری کرده است. شرکای صنعتی برای کمک به واردات مواد شیمیایی اسید سیتریک در مراکز بهداشتی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، گفت: با ارائه یک مرکز بهداشتی به عنوان جایگزینی برای ضدعفونی کننده های مبتنی بر quat ، می توانیم به ایجاد محیط ایمن تری برای بیماران و اعضای آنها کمک کنیم. “ما بسیار مشتاق هستیم که با انجمن تمرینات پزشکی همکاری کنیم ، که شهرت و شهرت آن در صنعت به شما کمک می کند Vapor Fresh را به سطح بعدی رشد برساند.”

به دلیل تشدید و تکرار روش های بهداشتی ناشی از فاجعه COVID -19 ، قرار گرفتن در معرض ترکیبات چهارگانه آمونیوم – یا “quats” – باعث نگرانی متخصصان شده است. به دلیل گزارش های مستند از حملات تنفسی ناشی از quat و سوزش ریه از آبله مرغان ، این نگرانی خاصی در جامعه ورزش و تناسب اندام است.

Fresh® Steam Germs میکروب ها به جای آن از اسید سیتریک برای از بین بردن میکروب ها استفاده می کنند. اسید سیتریک یک ماده فعال تأیید شده در لیست EPA ایمنی شیمیایی ایمن است و این دستمال ها دارای کمترین میزان سمیت EPA هستند و حتی نیازی به علامت هشدار دهنده ندارند. حتی با وجود این اسید سیتریک شیمیایی ، دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز در EPA ثبت شده است تا 99.9٪ از میکروب ها را ضد عفونی کند و در کروناویروس ضد میکروبی EPA قرار دارد.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، مدیر موقت ، انجمن ورزش های بهداشتی گفت: “انجمن سلامتی سلامت مفتخر است که از طریق برنامه مشارکت بهداشت صنعتی با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد محصولات صنعت را با اعضای تناسب اندام خود به اشتراک بگذاریم. در شرایطی که ضدعفونی در مراکز تناسب اندام در حال گسترش است ، یافتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولات م thatثر و فاقد مواد شیمیایی سخت را ارائه می دهند بسیار مهم است. ”

###

Vapor Fresh از سال 2008 محصولات ورزشی و تناسب اندام قوی تر ، ایمن تر ، سبزتر را تولید می کند. آنها علاوه بر ضدعفونی کننده های ورزشی ، یک اسپری پاک کننده بر اساس اسپری برای پدهای ورزشی تولید می کنند. و تجهیزات تناسب اندام ، صابون لباسشویی برای خانواده های فعال با حمام های متعدد در ورزش و پیراهن های ورزشی و 100٪ پودر پا و کفش های طبیعی.

مخاطب:
روابط روابط بخار تازه روابط
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید