ائتلاف پاسخ به چاقی (OAC) آگاهی از وزن و قلدری را در ماه تشخیص چاقی در دوران کودکی افزایش می دهد


تمپا ، فلوریدا – ماه سپتامبر ماه ملی تشخیص چاقی در کودکان است و ائتلاف اقدام چاقی (OAC) این ماه برای شناسایی سوگیری و قلدری در بین کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی تلاش می کند.

مطالعات نشان می دهد که حداقل 30 درصد از دختران دارای اضافه وزن و 24 درصد از پسران دارای اضافه وزن با همتایان مدرسه ای خود شوخی می کنند. “تعصب کودکان و جوانان همچنان برای نسل جوان ما عادی خواهد بود. ما می دانیم که آثار زورگویی می تواند در بزرگسالی برای کودکان باقی بماند. کودکی که با چاقی زندگی می کند می تواند کافی باشد بدون این که احساس کنید با شما ناعادلانه رفتار شده یا مورد بی عدالتی قرار گرفته اید. زمان آن رسیده است که این تأثیر منفی را بشناسیم و برای پایان دادن به جانبداری تلاش کنیم. “

در طول ماه سپتامبر ، OAC روی جمع آوری کمک های مالی تمرکز می کند تا به تعصب و قلدری کودکان در دوران کودکی از طریق آموزش ، حمایت ، آگاهی و حمایت کمک کند. شما می توانید با اهدای کمک به OAC امروز در ObesityAction.org/Donate حمایت خود را از این امر مهم نشان دهید. هدف هر مشارکتی این است که جهان را به مکانی بهتر برای کودکان مبتلا به اضافه وزن یا چاقی تبدیل کند.

ائتلاف چاقی شغلی (OAC) ، بیش از 75000 عضو یک سازمان غیرانتفاعی ملی ، متعهد است که زندگی افراد مبتلا به چاقی را از طریق آموزش ، حمایت و پشتیبانی بهبود بخشد.

###

دیدگاهتان را بنویسید