رنجرز و میکا زیبا نژاد با تمدید هشت ساله موافقت کردندرنجرز مدتها متعهد شده بود که به مرکز شماره 1 تبدیل شود و در حال حاضر در خانه است.

میکا زیبا نژاد تمدید هشت ساله ای تا 8.5 میلیون دلار برای ماندن در بلوز پیراهن ها تا سال 2030 امضا کرد. این اولین بار توسط لری بروکس اعلام شد قبل از اینکه تیم روز یکشنبه با اعلام رسمی تایید کند.

کریس دروری ، مدیرعامل در گزارش تیم می گوید: “از زمان پیوستن به تیم در سال 2016 ، میکا به یکی از بازیکنان پیشرو در NHL تبدیل شده است.” میکا علاوه بر اینکه بازیکن فوق العاده ای روی یخ است ، یک نمونه خارج از یخ نیز هست. ” ما خوش شانس هستیم که او را به عنوان بخشی از سازمان رنجرز خود داریم و مشتاق هستیم که کار خود را در نیویورک ادامه دهیم. “

این معامله که زیبا نژاد را به مدت 36 سال در ژاکت رنجرز نگه می دارد ، معمولاً به نفع دو طرف است. آنها با ارائه متوسط ​​ارزش سالانه کمتر از 9 میلیون دلار به زیبایی نژاد ، از انعطاف پذیری خاصی برخوردار هستند ، به ویژه در مورد پرداخت آینده برای آدام فاکس ، برنده جایزه نوریس و دیگر بازیکنان اصلی.

هشت سال کمی بیشتر از آن چیزی است که رنجرز انتظار داشت. اما با توجه به اینکه زیبا نژاد اگر در پایان این فصل به صورت نامحدود بازیکن آزاد شود ، احتمالاً در بازار آزاد حدود 10 میلیون دلار برنده خواهد شد ، مطمئناً رنجرز نه دریافت کرده است. 93 قیمت مناسبدیدگاهتان را بنویسید