تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما عاشق ورزش هستند و مخصوصاً آنهایی که حیوانات خانگی با نژادهای فعال دارند ، آموزش هایی که شما و نوزادتان می توانید از آنها لذت ببرید می تواند شما را به هم نزدیک کند و به شما کمک می کند سبک زندگی سالم تری داشته باشید. حتی اگر سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی فریزبی آماده است ، تمرینات جدی دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

داگی یوگا

بله ، سگ یوگا یک چیز است! این برای سگ های آرام و خوب آموزش دیده بهترین است و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است پاداش می دهد – برخی از فیزیوتراپی های سگ را می توان به چاشنی روزانه شما اضافه کرد.

پیاده روی و پیاده روی

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را با خود ببرید! هم می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم آموزشهای بسیار خوبی را دریافت کنید. با خود آب هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و پیاده روی بیشتر از پیاده روی معمولی خسته کننده است.

تنیس

تنیس رفت و برگشت سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را برداشته و بیاورد ، می توانید خدمات خود را ارتقا دهید. و به سگ خود کمک کنید تا تعامل داشته باشد و ورزش کند! مطمئن شوید مناطقی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات غیرفعال بروید.

آموزش دوچرخه سواری برای پیاده روی روزانه شما

هنگام قدم زدن با سگ خود ، می توانید فعالیت بدنی را نیز شامل شوید. هر پنج دقیقه یکبار برای انجام 15 حرکت اسکوات توقف کنید یا هنگام راه رفتن با سگ خود وزنه های سبک را با دستان خود بردارید. بسیاری از تمرینات ساده و آسان مختلف در تمرینات مقاومتی گنجانده شده است ، و هنگامی که بدن شما در راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام این تمرینات برای شما آسان تر شود.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر حیوان خانگی خوب زندگی می کنید ، سگ شما دوست دارد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگها شنا بلد نیستند-با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نوع دوستدار آب دارید و ببینید که سگ شما قبل از ورود به استخر یا دریاچه به چه نوع آموزش هایی نیاز خواهد داشت.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگ خود تنیس بازی نمی کنید ، سعی کنید خانواده و کودک را به بازی فریزبی ببرید. حتی سگهای فعال یا کوچک نیز ممکن است از هوای تازه در فضای باز و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

سایر گزینه های تمرین

برای لذت بردن از ورزش کامل بدن نیازی به داشتن سگ ندارید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاس های بوکس را در شهرستان کامدن یا آموزش ZUMBA® را در South Jersey امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک برنامه کامل از کلاس های آمادگی جسمانی تیمی است و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که می توانیم در وب سایت خود بیابیم پیدا کنیم-یا فقط به یکی از سالن های بدنسازی ما مراجعه کنید تا تمرینات تک نفره را با مربی شخصی دریافت کنید!دیدگاهتان را بنویسید