Talkhealth یکی از 10 وبلاگ برتر بهداشت و درمان انگلستان است


خوشحالیم که این بحث را اعلام می کنیمسلامتی یکی از 10 وبلاگ برتر مراقبت های بهداشتی انگلستان معرفی شده است.

برندگان بر اساس اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی ، محتوای مرتبط با موضوع ، تعداد پست ها ، تعامل ، تأثیر رسانه های اجتماعی ، ترافیک و تعامل رتبه بندی می شوند. وولیو یک الگوریتم به برندگان این جایزه می دهد ، به این معنی که 10 وبلاگ برتر بر اساس کیفیت ، فعالیت و محتوا رتبه بندی می شوند ، نه تعداد آرای دریافتی.

این جایزه با دادن چنین رتبه بالایی در مقایسه با وبلاگ های دیگر در بخش ما ، ثابت می کند که در مورد آن صحبت می شود.سلامتی وبلاگ به طور مداوم محتوای متنوع ، قابل دسترسی ، جدید و جذاب را برای اعضای ما میزبانی می کند.

ما بسیار خوشحالیم که می توانیم برای دومین بار این جایزه را دریافت کنیم و بتوانیم در کنار دیگر وبلاگ های خلاقانه مانند ظاهراً کاکرین، همین تفاوت آ چه حساسیتی؟به

یک مصاحبهسلامتی تیم دائماً متعهد به ایجاد ویژگی های دیجیتالی ابتکاری است که شما را وادار به فکر سلامت خود می کند. این پاداش به ما انگیزه دیگری می دهد تا تلاش کنیم تا بستر جامعه ما بهترین باشد!

پس از یک سال که شاهد تغییرات بزرگ در مراقبت های بهداشتی گسترده تر بودیم آ در مصاحبهسلامتی، مفتخریم که کار ما به رسمیت شناخته شده است.

می توانید در مورد جوایز بیشتر بخوانید اینجابهدیدگاهتان را بنویسید