Talkhealth برای 2 سال اعتبار PIF TICK دریافت می کند!


خوشحالیم که این بحث را اعلام می کنیمسلامتی برای دومین سال اعتبار PIF TICK را برای اطلاعات بهداشتی قابل اعتماد دریافت کرد. این جایزه نشان دهنده تعهد مستمر ما برای ارائه اطلاعات سلامتی به روز ، قابل اعتماد و قابل اعتماد به اعضای ما است.

ما بسیار خوشحالیم که گواهینامه ما تمدید شده است و ما در کنار سنگ بنای مراقبت های بهداشتی انگلستان از جمله ذهن ، پشتیبانی سرطان مک میلان و انجمن پسوریازیس ایستاده ایم.

PIF TICK تنها مارک انگلیسی با کیفیت اطلاعات سلامت است. برچسب کیفیت تیک سبز در مه 2020 معرفی شد تا جایگزین استاندارد اطلاعاتی شود که بحث را تأیید کردسلامتیسالها محتوا

صدور گواهینامه هنوز اعتبار خود را به دست می آورد زیرا میزان اطلاعات سلامت آنلاین بصورت تصاعدی افزایش می یابد. بنابراین ، ما می خواهیم از انجمن اطلاعات بیمار برای تعهد خود در انتشار اطلاعات بهداشتی مبتنی بر شواهد مانند ما تشکر کنیم!

کاتریونا ویلیامز ، مدیرعامل Talkسلامتی او می گوید: “ما بسیار مفتخریم که می توانیم با انجمن کیفیت مجمع اطلاعات بیماران ارتباط برقرار کنیم ، زیرا دسترسی افراد به اطلاعات معتبر مراقبت های بهداشتی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. ما به کار با اعضا و مشتریان خود ادامه می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات ارائه شده ما معتبر و دارای بالاترین استاندارد است. ‘

برای به دست آوردن این شناخت ، ما باید به یک فرآیند تولید ده مرحله ای دقیق پایبند باشیم که تضمین می کند محتوای بهداشتی آموزنده ، در دسترس ، نماینده و به موقع ارائه می دهیم. تمام کلماتسلامتیمحتوای تأیید شده باید:

  1. اطلاعات با یک فرایند ثابت و مستند ایجاد می شود.
  2. کارکنان در تولید اطلاعات با کیفیت بالا آموزش دیده و پشتیبانی می شوند.
  3. اطلاعات مربوط به نیاز مصرف کننده مشخص شده است.
  4. اطلاعات بر اساس شواهد معتبر و به روز است.
  5. بیماران در توسعه اطلاعات مربوط به سلامتی مشارکت دارند.
  6. اطلاعات به زبان انگلیسی ساده نوشته شده است.
  7. استفاده و پیمایش اطلاعات چاپی و دیجیتالی آسان است.
  8. کاربران می توانند در مورد اطلاعات بازخورد ارائه دهند.
  9. اطلاعات برای اطمینان از دسترسی آنها به کسانی که به آن نیاز دارند ، تبلیغ می شود.
  10. تأثیر اطلاعات اندازه گیری می شود.

این جایزه نه تنها ثابت می کند که می توانید به مطالب ما اعتماد کنید ، بلکه به تیم اجازه می دهد صحبت کندسلامتی رویه های داخلی ما را مرور کنید این بدان معناست که ما می توانیم مطالب برتر بهداشتی را در سالهای آینده به شما ارائه دهیم.

از آنجا که 80 of از مردم گفتند که به آرم اعتبارنامه در مورد اطلاعات سلامتی که به صورت آنلاین می خوانند اهمیت می دهند ، امیدواریم از تماشای بحث ها لذت ببریدسلامتیکنه سبز خود را!دیدگاهتان را بنویسید