T برای فناوری در آموزش سه گانه است

ورزشکاران سه گانه اصلی شگفت انگیز بودند. دیو اسکات و مارک آلن مدتها قبل از اینکه تکنولوژی این ورزش را تحت کنترل درآورد، در ورزش سه گانه به موفقیت های شگفت انگیزی دست یافتند. آنها معیارهایی مانند امروز نداشتند و مطمئناً همه توانایی های جمع آوری اطلاعات ما را نداشتند. با این حال، آنها رکورد زدند و شجاعانه رقابت کردند. در واقع مارک آلن همچنان رکورد ماراتن کونا را تا به امروز دارد. فناوری دوست خوبی برای ورزشکاران سه گانه است، اما دارای یک نقطه ضعف است.

اقلام فن آوری

بنابراین فناوری تمام بخش های ورزش سه گانه را در اختیار گرفته است. یکی از مناطقی که به طور گسترده مورد تحقیق قرار گرفته، ناحیه ساعت سه گانه است. هر سال ساعت های جدیدی برای خرید در دسترس هستند که اندازه گیری های روزافزونی برای ورزشکاران سه گانه دارند. مورد علاقه شخصی من Garmin 910XT است. این ساعت به من ضربان قلب، قدرت (با قدرت سنج)، قدم زدن (با غلاف پای اختیاری)، سرعت، سرعت (با حسگر آهنگ اختیاری)، مسافت پیموده شده، یارد در شنا و موارد دیگر را می دهد. هر یک از این اندازه‌گیری‌ها به من در اندازه‌گیری موفقیت یا شکست خود در هر جلسه تمرین و مسابقه کمک می‌کند.

فناوری پیشرفت های زیادی در زمینه دوچرخه ها و چرخ ها داشته است. میزان تحقیقات انجام شده در مورد این دو مورد در دنیای ورزش سه گانه باورنکردنی است. هر سال پیشرفت های جدید و هیجان انگیزی در سرعت آیرودینامیکی در دوچرخه ها و مجموعه چرخ ها وجود دارد. در بیشتر مواقع این فناوری‌ها می‌توانند دو نقطه نظر بسیار متفاوت را به خود اختصاص دهند. این بیشتر در مسابقات قهرمانی جهانی 2016 در کونا مشهود بود. Diamond Bikes از دوچرخه آند خود رونمایی کرد که تمام فضای بین لاستیک جلو و لاستیک عقب را با یک قطعه جامد پر می کند تا باد از این ناحیه برای آیرودینامیک عبور کند. یکی دیگر از دوچرخه‌های امسال در Kona با ایده‌ای کاملاً مخالف عرضه شد. دوچرخه Ventum لوله پایین دوچرخه را حذف کرد و یک فضای خالی بین لاستیک جلو و لاستیک عقب ایجاد کرد و فقط لوله بالایی باقی مانده بود. این دو ایده بسیار متفاوت در مورد آیرودینامیک هستند. این یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد پیشرفت فناوری و همچنین یکی از نکات منفی است.

تک تک تجهیزات در ورزش سه‌گانه در حال پیشرفت‌های مداوم فناوری هستند. کفش، لباس مرطوب، جوراب، تغذیه، کلاه، عینک آفتابی، کلاه ایمنی، کیت مسابقه و هر چیز دیگری که بتوانید تصور کنید. این دنیای فناوری در ورزش سه گانه به اتمام نزدیک نیست و همچنان محدودیت ها را از بین خواهد برد.

پیشرفت تکنولوژی

فن آوری در ورزش سه گانه شگفت انگیز است. این آیتم های جدید هیجان انگیز هستند و هر سال را متفاوت می کنند. پیشرفت های جدیدی وجود دارد که به ورزشکاران سه گانه کمک می کند سریعتر و طولانی تر حرکت کنند. این فناوری‌های جدید حتی به ورزشکاران آماتور نیز کمک می‌کنند تا سریع‌تر پیش بروند. فقط خرید چرخ های جدید می تواند به معنای تفاوت بین روی سکو یا خارج شدن از آن باشد. پیشرفت کفش‌ها به بسیاری از ورزشکاران کمک کرده است تا از آسیب‌هایی که بسیاری از آن‌ها را گرفتار می‌کند، مانند فاشیای کف پا اجتناب کنند. فناوری به این ورزش برای بهتر شدن و بهتر شدن کمک خواهد کرد.

نقطه ضعف فن آوری

نقطه ضعف فن آوری این است که ورزشکار سه گانه آماتور به مسابقه محلی خود می رسد که قبلاً قادر به برنده شدن نیست زیرا شخص دیگری پول خرید برخی از آخرین فناوری ها را دارد. بزرگ‌ترین خریدها مانند چرخ‌ها و دوچرخه‌ها ممکن است برای ورزشکاران سه‌گانه متوسط ​​هزینه بالایی داشته باشند، اما افرادی هستند که این اقلام را با نرخ‌های هشداردهنده خریداری می‌کنند. ورزشکار سه گانه آماتور همچنین می تواند احساس کند که چه چیزی بخرد و چه چیزی را نخرد. برخی از اقلام فناوری ارزش هزینه اضافی را ندارند زیرا زمان مسابقه را به اندازه کافی برای هزینه ای که دارند کاهش نمی دهند. اکنون که این فناوری‌های جدید از بین رفته‌اند، در حالی که شکست‌ها شروع به ساخت اقلام کم‌هزینه کرده‌اند. تماشای سیل این شکست‌ها در بازار و دیدن این که چگونه بر پسران بزرگ فناوری تأثیر می‌گذارد، جالب خواهد بود.

اگر اهل ورزش های سه گانه آماتور هستید، هوشمندانه خرید کنید و ابزارهای جدید را صرفاً به دلیل جدید بودن نخرید. اطمینان حاصل کنید که روی مواردی سرمایه گذاری کنید که واقعاً شما را سریعتر می کند و نه فقط یک حقه.