SNL Recap: کیم کارداشیان وست این نقش را درک می کند


وقتی اتفاقات بدی رخ می دهد شنبه شب زنده از الگوی میزبان کمدین / بازیگر / نوازنده / ستاره ورزشی منحرف می شود و اجازه می دهد شخص دیگری مسئولیت را بر عهده بگیرد – سیاستمداران ، تاجران ، میلیاردرهای بی حوصله و غیره. – به امید جذب مخاطب جدید یا ایجاد چند عنوان. فصل گذشته ، وقتی ایلان ماسک مهمان بود ، دیدیم چه اتفاقات وحشتناکی رخ داده است. پیش از این آخر هفته ، من چشم انداز کیم کارداشیان وست ، ستاره تلویزیونی واقعیت را به دست آوردم ، که هرگز چیز زیادی در زمینه قطعات کمدی و میزبانی نشان نداد.

بنابراین خوشحالم که اعلام کنم که واقعاً بد نبود! در مقایسه با قسمت فصل گذشته ماسک ، این موفقیت چشمگیر بود و یادآوری می کرد که هرگز نباید کارداشیان وست را دست کم بگیرید. اما نگاه کنید ، این کار کامل نبود: کارداشیان وست در خواندن نشانه ها در طرح های واضح چندان خوب نبود ، طرح های زیادی وجود داشت که به نظر می رسید فقط یک محصول برای مارک کارداشیان باشد و به عنوان اولین هفته هفته گذشته ، هیچ طرح بزرگی در بین جمعیت وجود نداشت.

اما این یک قسمت محکم با لحظات واقعا سرگرم کننده بود ، شاید هیچکس بهتر از کارداشیان وست نبود مونولوگکه به همان اندازه که می توان امیدوار بود از اعتماد به نفس دلپذیری برخوردار بود. برای تماشاگران نکات واقعی وجود داشت و هیچ ترفندی وجود نداشت که این یک امتیاز دیگر بود. و آنقدر جوک های OJ Simpson وجود داشت که تقریباً به نظر می رسید که نورم مکدونالد به خاطر آن در اتاق نویسندگی بوده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

از نظر طرح ها ، شب مورد علاقه من پر سر و صدا ترین و واقعی ترین بود: کارداشیان وست و سسیلی استرانگ فوق العاده بودند طراحی لوتو، که به خالی بودن هر دو زن متکی بود تا طرح کار کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

تعویضکه کارداشیان وست و ایدی برایانت در آن حضور داشتند جمعه دیوانه او پرتره ای از کریس جنر و خلوئه کارداشیان داشت ، اما ارزش این را دارد که ببینیم برایانت چگونه توپ را در اختیار دارد. آیا از اینکه کانر اومالی ، مانند همسر برایانت ، مطابقت نداشت ، ناامید شدم؟ بله ، اما شوخی در انتها هنوز هم مانند بازیگران جنایی کار می کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

برایانت در نقش تد کروز نیز از ویژگی های بارز آن بود شنودهای فیس بوک سرد باز شد، در غیر این صورت یک سرما کاملاً فراموش شده باز می شود ، که بر جوک های زیادی متکی بود که چگونه سیاستمداران نمی دانند چگونه اینترنت کار می کند یا چگونه کلمه “میم” تلفظ می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=KwUkFly-xQU

من از آن لذت بردم آهنگ شب خانم ها“یک قصیده موسیقی برای زنان بزرگسال (و مادران) که باشگاه را کتک می زنند فقط برای مقابله با مشکلات معده ، سوار ترافیک شده و از خانه برمی گردند.

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

یکی دیگر از شگفتی های دل انگیز آن شب ، معرفی گروه طنز لطفاً تخریب نکنید ، سه گانه نویسنده جدید SNL مارتین هرلیحی ، جان هیگینز و بن مارشال ، که در ماه های اخیر شهرت اینترنتی پیدا کردند. اتصال کوتاه دیجیتال هارد سلتزر ، در آن بازیگران بازیگری وجود ندارند ، اساساً یک نمایش جدید Lonely Island یا حداقل یک همسایه خوب جدید است. این یک مقدمه بسیار خوب برای احساسات کمدی گروه بود ، اگرچه ممکن است بهترین کار آنها نبوده باشد – اما تماشای آنچه گروه به دست می آورد هیجان انگیزتر است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

به چهار طرح دیگر شب که در سطوح مختلف خوب یا ناموفق بودند نگاهی بیندازید: بهترین گروه کفش تجاریزیرا سگهایی که لباس احمقانه دارند همیشه یک پیش شرط با ارزش هستند. دادگاه مردمی این برای من تبلیغات کارداشیان بیش از حد بود ، اما به گفته وی ، کارداشیان وست نقش خوبی در بازی خواهرش کورتنی (از هالسی ، کریس و خلوئه کارداشیان نیز وجود داشت) انجام داد. پسر رویایی کاملاً محکم بود عزب طنز پر از پرتره های التقاطی (جان سینا ، تایلر کامرون ، چیس کرافورد ، بلیک گریفین ، کریس راک ، امی شومر و جسی ویلیامز – و در عین حال کایل مونی بهترین بود!) ، اما این یکی از طرح هایی بود که سینی کارداشیان غربی در آن قرار داشت. آنها در واقع طرح را غرق کردند. آ یاسمین و علاءالدین این بوی تعفن بود که در هیچ سطحی کار نمی کرد (هر چند دیدن بوون یانگ خوب بود).

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

به روز رسانی آخر هفته او بسیاری از جوک های متوسط ​​فیس بوک و دو مهمان خوب داشت: الکس موفات آن را کشت بررسی فیلم تری فینک در پاییز 2021اگر یکی از آن منتقدین فیلم از تاکسی تی وی از LSD استفاده می کرد ، اساساً این اتفاق می افتاد. و به روز رسانی آخر هفته از All-Star Heidi Gardner طبق معمول شگفت انگیز بود مهمانی مربی زندگی کلی در تفکر مثبت، شخصیت جدیدی را با نگرشی عالی ، کلاه گیس حتی بهتر و عشق بی نقص به آهنگ “I Love It” از Ikon Pop بازی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=-KYM6YRYV8A

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

https://www.youtube.com/watch؟v=QgURXrvIJnI

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

جلسه کاستکو این تنها زمان بندی مختصر بود: زمان خوبی را برای بازیکن جدید و برجسته سارا شرمن ، که نقش کارآموز بازیگر بازی Costco (کیم کارداشیان وست ، ایدی برایانت ، بوئن یانگ) را بازی می کرد ، فراهم کرد تا در مورد پیشنهادات غذایی Costco ، نمایندگان معتبر را نشان دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=3BBQd63vGqw

هالسی او “من زن نیستم” را بازی کرد ، سپس من خدای گیتار لیندسی باکینگهام را برای اجرای “عزیزم” رهبری کردم.

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

رامی ملک آخر هفته آینده با مهمان موسیقی Young Thug اولین مهمان خود را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید