Primavera {“به طور یکنواخت بهاری” پاستا} – WellPlated.com


هوس سایه؟ این بهار ماکارونی {سبزیجات} رنگین کمان اصل وعده های غذایی برای شماست! لوسیون به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلا به {سبزیجات} اخیر، منادی لذت برای روزهای خوب و دنج بلند مدت است.

ماکارونی سالم پریماورا با مارچوبه

این اصل پخت مشتاق در مورد DeLallo حمایت می تواند باشد.

این اصل وعده های غذایی را به Pinterest پین کنید به همان اندازه برای بعد ذخیره شود

اتصال0

Primavera (اعلام کردن “pree-muh-VERH-ah”) در داخل ایتالیایی به معنای “بهار” است.

“Pasta primavera” به ماکارونی بازسازی شده “به طور یکنواخت بهاری” ردیابی دارد: {پر شده} همراه خود {سبزیجات} بهاری.

مارچوبه، نخود، هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم بروکلی سه سبزی رایج بهاری هستند کدام ممکن است برای تولید ماکارونی پریماورا استفاده بیشتر از می‌شوند، با این وجود می‌توانید به سادگی ممکن است را در داخل فصل گزینه جایگزین برای کنید.

همین جا در داخل ویسکانسین {جایی} کدام ممکن است من می روم مسکن می کنم، مارچوبه ممکن است وجود داشته باشد {سرانجام} به نظر می رسد مورد پیش بینی شخصی را پیدا کرد (سوپ مارچوبه را بیاورید!) به همین دلیل من می روم خیلی همراه خود آن قرار است پختن شام کردم.

قطعا می توانید به دلیل کدو بی تجربه برای پاستا پریماورا تابستانی هر دو برای سود کاملاً به دلیل منصفانه کیسه {سبزیجات} منجمد مشابه با پاستا سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید میگو بیشترین استفاده را ببرید.

ماکارونی خامه‌ای پریماورا اصل غذای فشرده من می روم برای این فصل به دلیل 12 ماه است، در نتیجه آنقدر به طور یکنواخت است هوای خوب و دنج واقعاً احساس خوبی داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری آنقدر آرام است کدام ممکن است ما را در داخل عصر‌های خنک {طولانی} ببینید.

تاریخچه پاستا پریماورا

در موضوع اینکه چه کسی است پاستا پریماورا را اختراع کرد، بحث و جدال را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدل زیادی ممکن است وجود داشته باشد. آیا بسیاری از سرآشپزهای کلان شهر سیب بزرگ اعلام کردن می کنند کدام ممکن است خالقان غالب غذایی هستند که این روزها می شناسیم. بدون در نظر گرفتن عنوان ایتالیایی آن قرار است، یکی از آنها در نظر گرفته سرآشپزها اعلام کردن می تدریجی بازدید به نوا اسکوشیا به دلیل این وعده های غذایی تحت تأثیر قرار گرفت است.

دو بشقاب پاستا در کنار یک کیسه پاستا

طرز تولید پاستا پریماورا

این ماکارونی به طور یکنواخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش سبک به سادگی کافی سیر کننده است به همان اندازه منصفانه غذای غالب با بیرون گوشت باشد یا نباشد، اگرچه اگر می خواهید بدیهی استً می توانید پروتئین اضافه کنید.


اجزاء

 • ماکارونی گندم فشرده. پاستا مرکز این غذاست، به همین دلیل کیفیت بالا حیاتی است! من می روم یکی از آنها در نظر گرفته دنبال کنندگان دیرینه DeLallo هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحالم کدام ممکن است امسال یک بار دیگر همراه خود ممکن است برای اصل العمل های ماکارونی مفید کدام ممکن است به دلیل سبک ممکن است کم {نمی کند} همراه هستم.

یکی از بهترین ماکارونی گندم فشرده

یکی از آنها در نظر گرفته اولیه بهترین راه‌هایی کدام ممکن است می‌توانم آن قرار است را به یکی از بهترین اصل وعده های غذایی برای دارید دوباره کاری کنم، اینجا است کدام ممکن است دانه‌های سفید را همراه خود انتخاب‌های غلات فشرده گزینه جایگزین برای کنید. این مخصوصاً ماکارونی سبوس دار.

می بینید – ماکارونی گندم فشرده وضعیت بدی دارد. معمولاً، ارزشش را دارد. در موضوع دلالو اینطور نخواهد بود.

گندم سبوس دار DeLallo سبک ملایمی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس آن قرار است ({مورد علاقه} من می روم همراه خود نام های اکنون نیست) برای قطعی است.

 • اخیر {سبزیجات}. هر قسمت در موضوع پاستا پریماورا هر قسمت در موضوع {سبزیجات} است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید این اصل وعده های غذایی دقیق می تدریجی! من می روم به دلیل هویج، فلفل بنفش را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارچوبه استفاده بیشتر از کردم. این مخلوط سرشار به دلیل سایه، مغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق است.

سوآپ {بازار}

به سادگی می توانید {سبزیجات} خارج از آن {در این} اصل وعده های غذایی را همراه خود {سبزیجات} {مورد علاقه} شخصی هر دو {هر} فصل یکی دیگر گزینه جایگزین برای کنید. برای منصفانه پاستا پریماورا تابستانی، من می روم واقعاً دوست دارم گوجه فرنگی، کدو بی تجربه زرد، ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدو بی تجربه را ترکیبی کنم.

 • نخود فرنگی منجمد. منصفانه بهترین راه سرراست برای وارد شدن مخفیانه به {سبزیجات} اکنون نیست.
 • کره + روغن زیتون. {سبزیجات} تفت اطلاعات شده در داخل کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون سبک خوشبویی راه اندازی می کنند.
 • چاشنی ایتالیایی. منصفانه خرده فروش منصفانه‌جا برای محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه‌ها به این وعده های غذایی طعمی ایتالیایی می‌دهد.
 • چسبناک پارمزان. چسبناک خوش سبک. چسبناک پارمزان همراه خود ماست را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب پاستا ترکیبی می تواند باشد به همان اندازه سس خوش ذوق ای دقیق شود.
 • ماست یونانی. کلید منصفانه سس پاستا پریماورا غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای. حتما به دلیل ماست یونانی پرچرب بیشترین استفاده را ببرید.

جهت

رشته فرنگی در یک قابلمه در کنار کیسه ای پاستا ریخته می شود
 1. پاستا را بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب آن قرار است را همراه خود منصفانه فنجان به دلیل آب ماکارونی توجه داشته باشید.
تره فرنگی پخته شده در قابلمه
 1. موسیر را در داخل کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن سرخ کنید.
برش های فلفل شیرین در یک قابلمه
 1. هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل شیرینی را اضافه کنید.
سبزیجات فر هلندی
 1. مارچوبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه جات را اضافه کنید. سیر دلم
کاسه رشته و سبزیجات
 1. پاستا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود فرنگی را همراه خود {سبزیجات} ترکیبی کنید. چسبناک پارمزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر آب را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه داروها بپوشند. به میزان اجباری آب پاستای {رزرو} شده را در داخل آن قرار است بریزید. حفاری کنید!

جفت کردن شراب

پاستا پریماورا را همراه خود رایزلینگ، سوویگنون بلان هر دو پینو گریجیو جفت کنید.

ماکارونی پریماورا در قابلمه با قاشق چوبی

ایده ها ذخیره سازی

 • برای ذخیره سازی. پاستا را به همان اندازه 4 روز در داخل ظرف دربسته در داخل یخچال قرار دهید.
 • برای مناسب و معقول کردن. بقیه وعده های غذایی را در داخل فر هلندی روی محدوده روی حرارت {متوسط} ​​رو باز کردن هر دو در داخل مایکروویو یک بار دیگر خوب و دنج کنید.
 • منجمد می تواند باشد. پاستا را در داخل منصفانه ظرف دربسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن در داخل فریزر به مدت زمان کمتر از 3 ماه منجمد کنید. در گذشته به دلیل خوب و دنج کردن مجدد، بگذارید منصفانه عصر در داخل یخچال یخ بزند. سس ممکن است به طور اضافی تا حدودی کنار شود، با این وجود باقی مانده است سبک آن قرار است خوش ذوق است.

کارآمد برای تولید وعده های غذایی

به همان اندازه منصفانه روز قبل از امروز، همه شما {سبزیجات} را دانش کنید. {هر} کدام را در داخل منصفانه ظرف نگهدارنده دربسته به صورت جداگانه در داخل یخچال قرار دهید.

ماکارونی پریماورا در بشقاب
ماکارونی خامه ای پریماورا در دو بشقاب در فر هلندی

همراه خود پاستا پریماورا چه یک چیز سرو کنیم

تبصره همه شما اصل العمل ها

ماکارونی سالم پریماورا با مارچوبه

خواه یا نه دارید این اصل العمل را ساخته اید؟

مفهوم تمیز کردن با من می روم اطلاع دهید!

امتیازی را در داخل {زیر} در داخل بازخورد بگذارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به من می روم اطلاع دهید کدام ممکن است نکاتی در مورد چگونگی اصل پخت را دوست خوب داشتید.

سلام اونجا آفتاب! دلمون برات شایسته شده

سوالات معمولاً پرسیده می شود

چرا نیاز به آب پاستا را نگه من حتی دارم؟

هنگامی کدام ممکن است جادوی بهره مندی از آب پاستا را یاد گرفتید، اکنون نیست به هیچ وجه بازگشت به نخواهید رسید! در داخل حین پخت، پاستا نشاسته را در داخل آب آزاد می تدریجی. این آب نشاسته ای سپس شناخته شده به عنوان غلیظ کننده سس حرکت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به {چسبیدن} آن قرار است به پاستا پشتیبانی می تدریجی. اگر سس ماکارونی ممکن است بخواهید رقیق شدن دارد، از جمله آب پاستا {کار} خوبی برای رقیق کردن آن قرار است با بیرون رقیق شدن سبک هر دو آبکی شدن سس مشارکت در می دهد.

یکی از بهترین تعیین کنید پاستا برای پریماورا {چیست}؟

دارید می توانید به دلیل {هر} شکلی به دلیل ماکارونی پریماورا بیشترین استفاده را ببرید، با این وجود ماکارونی لوله نیاز به مشابه با پنه عادی {در نظر گرفته می شود}. در داخل همین جا، من می روم به دلیل Cavatappi، یکی از آنها در نظر گرفته اصلاحات {مورد علاقه} من بهره برداری می کنم.

آیا قادر هستم؟ این اصل وعده های غذایی را وگان دقیق کنم؟

در مقابل امتحان و تولید این ماکارونی وگان، در حقیقت کارآمد می کنم همراه خود منصفانه اصل العمل کاملاً متفاوت {کار} کنید. می‌توانید {سبزیجات} بهاری را به حداقل یک اصل پاستای طبیعی اکنون نیست مشابه با پاستو آووکادو اضافه کنید، هر دو در مقابل آن قرار است، این ماکارونی بادمجان مبتلا به {سبزیجات} را بررسی کنید.

 • 6 {اونس} پاستا دلالو کاواتاپی به دلیل گندم فشرده
 • 2 قاشق های عظیم روغن زیتون اضافه شده
 • 2 قاشق های عظیم کره با بیرون نمک
 • 1 تره فرنگی کودک نوپا پیاز بی تجربه، دانش شده هر دو ½ فنجان
 • 2 هویج منافذ و پوست کنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چوبی کبریت های نازک 1/4 اینچ در داخل 1 اینچ کاهش دهید
 • 1 فلفل بنفش حکاکی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت کبریت بریده شده است
 • 1 فلفل زرد حکاکی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت کبریت بریده شده است
 • 1 پری مارچوبه انتهای آن قرار است را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت مورب به عناصر 1 اینچی کاهش دهید
 • 2 قاشق های کودک نوپا چاشنی ایتالیایی جدا از سبک
 • 1 قاشق کودک نوپا نمک کوشر جدا از سبک
 • ¼ قاشق کودک نوپا فلفل سیاه
 • 3 حبه های سیر ریز دانش شده
 • 1 فنجان نخود فرنگی منجمد نیازی به نرم شدن نخواهد بود
 • 1 فنجان چسبناک پارمزان اخیر رنده شده در داخل دمای اتاق، به علاوه اضافه شده برای سرو
 • 1/2 فنجان ماست یونانی پرچرب در داخل دمای اتاق (به دلیل چربی ها با بیرون چربی ها استفاده بیشتر از نکنید وگرنه منعقد می تواند باشد)
 • جعفری اخیر دانش شده ترخون هر دو ریحان برای سرو

 • منصفانه قابلمه عظیم آب نمک را روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت بجوشانید. پاستا را حدود 8 {دقیقه} بپزید به همان اندازه فقط پخته شود. 1 فنجان آب پاستا را {رزرو} کنید، سپس آبکش کنید.

 • {در حالی که} آب به جوش می آید، در داخل منصفانه ماهیتابه عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق هر دو فر هلندی ({به اندازه کافی بزرگ} است به همان اندازه پاستا را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} پخته شده را نگه دارد)، روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره را اضافه کنید. پس به دلیل نرم شدن کره، موسیر را اضافه کنید. 2 {دقیقه} سرخ کنید.

 • هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل شیرینی را اضافه کنید. 3 {دقیقه} سرخ کنید.

 • مارچوبه، چاشنی ایتالیایی، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل را اضافه کنید. بپزید به همان اندازه {سبزیجات} ظریف شوند، 3 به همان اندازه 4 {دقیقه} اکنون نیست. سیر را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 30 ثانیه تفت دهید.

 • پس به دلیل خشک شدن پاستا (به خاطر داشته باشید مایع پخت را حفظ کنید) فوری آن قرار است را به در کنار نخود فرنگی به {سبزیجات} اضافه کنید. عالی هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس چسبناک پارمزان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست یونانی را اضافه کنید. هم بزنید به همان اندازه محافظت اطلاعات شود، در داخل صورت خواستن مایع پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز را اضافه کنید به همان اندازه سس دانش شود. فوری همراه خود محصولات را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک پارمزان اضافه شده به دلیل آن قرار است شادی کنید.

 • برای ذخیره سازی: پاستا را به همان اندازه 4 روز در داخل ظرف دربسته در داخل یخچال قرار دهید.
 • برای مناسب و معقول کردنبقیه وعده های غذایی را در داخل فر هلندی روی محدوده روی حرارت {متوسط} ​​رو باز کردن هر دو در داخل مایکروویو یک بار دیگر خوب و دنج کنید.
 • منجمد می تواند باشد: ماکارونی را در داخل ظرف دربسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن در داخل فریزر به مدت زمان کمتر از 3 ماه منجمد کنید. در گذشته به دلیل خوب و دنج کردن مجدد، بگذارید منصفانه عصر در داخل یخچال یخ بزند. سس ممکن است به طور اضافی تا حدودی کنار شود، با این وجود باقی مانده است سبک آن قرار است خوش ذوق است.

سرویس: 1(به دلیل 6)انرژی: 310انرژیکربوهیدرات ها: 33gپروتئین: 14gچربی ها: 14gچربی ها های اشباع شده: 6gچربی ها اشباع نشده: 1gچربی ها های تک غیر اشباع: 5gچربی ها اشباع نشده: 1gکلسترول ldl: 25میلی خوب و دنجپتاسیم: 445میلی خوب و دنجابتدایی: 7gقند: 6gویتامین A: 5087IUویتامین سی: 78میلی خوب و دنجکلسیم: 217میلی خوب و دنجاهن: 3میلی خوب و دنج

همین الان بپیوندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخاستن به ذخیره اصل العمل های {مورد علاقه} شخصی کنید

منصفانه حساب کاربری راه اندازی کنید به همان اندازه به سادگی سرمایه گذاری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آماده سازی های {مورد علاقه} شخصی را ذخیره کنید.

پرونده عنوان

من می روم این پست را همراه خود {مشارکت} DeLallo به اشتراک می گذارم. درست مثل همه وقت، همه شما بازخورد من می روم است. به دلیل دارید برای حمایت به دلیل تولید کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی هایی کدام ممکن است به من می روم {اجازه} می دهند به تأمین محتوای همراه خود کیفیت بالا برای دارید یکپارچه {دهم}، سپاسگزارم!

ماکارونی اصولاً بسته نرم افزاری بندی شده همراه خود {سبزیجات}

تبصره همه شما اصل العمل ها