Optygen HP توسط First Endurance – جدید و بهبود یافته – بهترین مکمل های استقامت بررسی شد

من به تازگی یک سواری را با سرعت تقریباً 3 کیلومتر در ساعت در یکی از دوهای تمرینی معمولی‌ام سریع‌تر تمام کرده بودم و احساس می‌کردم می‌توانم حتی بیشتر بروم. این اولین سواری من پس از گرفتن نمونه اولیه مکمل استقامتی از جادوگران در تولید کننده پیشرو مکمل های استقامتی بود. من در حین رانندگی متوجه تغییراتی شده بودم، اما رسم من این است که تا زمانی که کارم تمام نشده است به میانگین ها یا اعداد نهایی نگاه نکنم، بنابراین وقتی اعداد نهایی را دیدم مات و مبهوت شدم.

جلوی در خانه ام از دوچرخه پیاده شدم، عرق دستانم را پاک کردم و تلفن همراهم را بیرون آوردم تا به یکی از دوستانم درباره سواری ام بنویسم: «اولین سواری ام را بعد از سوار شدن به دوچرخه جدید تمام کردم. نمونه اولیه HP -HOLY% # * @ که این چیزها شگفت‌انگیز است! “این هر آدم دوچرخه سواری نیست که دکترای تغذیه را به عنوان یکی از دوستان سوارکاری خود دارد، اما من دارم.

متنی که برگشتم معمولاً خشک بود از دکتر. دان: “رفیق، من دانشجوی دکترا هستم. دانشمند، من به کمی بیشتر از این نیاز دارم که پاهای لعنتی تو مانند چکش جک یا چیز دیگری باشد.” بنابراین در این مرحله، من جزئیات بیشتری را در مورد نمونه اولیه جدید شروع می کنم. شما اولین پاسخ احساسی من را دریافت کردید.

بطری این نمونه اولیه کلمات را هدر نمی دهد, “این فرمول نمونه اولیه HP جدید حاوی قوی ترین رودیول است. سایر مواد تشکیل دهنده این فرمول نمونه اولیه مانند نمونه اصلی است.” آیا فقط یک تغییر در فرمول وجود دارد؟ بله، اما این بزرگ است.

اطلاعات دقیق محصول از وب سایت آنها نشان می دهد “مطالعات بالینی در ورزشکاران نخبه استقامتی نشان داده است که این روزاوین های موجود در رودیولا هستند که نقش مهمی در سازگاری بدن با استرس فیزیکی بالا دارند.”

من از طرفداران بزرگ محصول اصلی بوده ام و این نسخه دوز یکی از مواد اصلی را افزایش می دهد. مطمئن باشید، شما می توانید تفاوت را تشخیص دهید و تغییر عملکرد را سریعتر از شروع نسخه فعلی احساس کنید، و بله می توانید می توان در رابطه با ورزش، استرس بیشتری به بدن خود وارد کنید.

جزئیاتی که پس از چندین سفر پس از شروع، روی نمونه اولیه متوجه شدم:

  • در طول و بعد از سواری، خستگی ماهیچه‌ای را به میزان قابل توجهی کمتر احساس می‌کنم. احساسی که من احساس می کنم یک احساس وزوز در پاهای من است زیرا به نظر می رسد آنها کارآمدتر عمل می کنند و سریعتر بهبود می یابند.
  • سواری را ترک کردم با این احساس که می توانم ادامه دهم با وجود اینکه بخشی از برنامه تمرینی من نبود یا وقت نداشتم.
  • چون احساس کارآمدتر، پرانرژی‌تر و راحت‌تر می‌کنم روی چیزهای دیگری مانند تکنیک‌های تنفس بهتر و رکاب زدن کارآمدتر تمرکز کردم.
  • ریکاوری در زین راحت تر و سریعتر است. ساده ترین راه برای اندازه گیری این واقعیت این است که وقتی مجبور به توقف می شوم در چراغ های راهنمایی اتفاق می افتد. ضربان قلب من از اواسط 160 به اواسط به پایین 130 در زمان یک چراغ راهنمایی متوسط ​​کاهش می یابد. به نظر می رسد ضربان قلب من هم درست کمتر از آنچه می دانم LT است بالا می رود. میدونم چون تستش کردم این به من این امکان را می دهد که اگر بخواهم در دوی سرعت یا صعودها بیشتر فشار بیاورم و بعد از این تلاش سریعتر بهبود پیدا کنم.
  • عملکرد کلی من بهبود یافته است زیرا وقتی می خواهم آن را فشار دهم می توانم سخت تر سوار شوم. بر اساس برنامه و زمانی که برای تمرین دارم، چند مسیر تمرینی وجود دارد. من جاده‌ها را می‌شناسم و می‌دانم که چگونه آنها را مانند پشت دستم می‌رانم، بنابراین پیشرفت‌های 1.25 تا 2.0 مایل در ساعت بسیار زیاد است. تصور کنید که در یک تایم تریل 40 هزار نفری یا یک دوره دوچرخه سواری Ironman 112 مایلی چه معنایی دارد.

آخرین واقعیت به نظر من برای ورزشکار استقامتی غیرحرفه ای از همه مهمتر است. همه ما می دانیم که تغییر دنده یا لباس وجود دارد که در عرض چند ثانیه بین حرفه ای ها تفاوت ایجاد می کند. عالی است، اما چه تفاوتی بین مسابقه سه‌گانه بعدی شما یا مسابقه دوچرخه‌سواری بعدی من دارد؟ صفر و این سرمایه گذاری ها در بهبود عملکرد معمولا با قیمت های بالا همراه است.

حرف من این است که این محصول جدید مکملی است که پتانسیل اصلاح را دارد پروتکل از نتایج شما و من همانطور که می گویند ریاضی را انجام دادم. در آخرین مسابقه مسابقه ام، یک تایم تریل 40 کیلومتری در یک مسیر مسطح، شاهد بهبودی 2.0 مایل در ساعت نسبت به نتیجه اولیه ام بودم. 13 رتبه بالاتر در گروه 64 نفره من

این نمونه اولیه یکی از چیزهایی که من در مورد این شرکت دوست دارم را نشان می دهد، و آن تعهد آنها برای بهبود مداوم محصولات عالی خود است. دوشیدن گاوهای نقدی خود برای آنها آسان تر خواهد بود، اما در عوض آنها کسب و کار خود، محصولات خود و در واقع ما که از محصولات آنها استفاده می کنیم، با پیشرفت های خود بسیار بهتر می شوند. من نمی دانم هزینه این فرمول در هنگام تحویل چقدر است، اما می توانم به شما اطمینان دهم که اهمیتی نمی دهم.