OLC 60 سال را جشن می گیرد! – سلامتی و تندرستی


نوشته استوارت اولسون و هروی لاووی ، بنیانگذاران OLC

در 15 ژوئن 1961 ، درست چند سال پس از بزرگ شدن و بازی در جاده ای خاکی به نام بلوار کلرادو ، استوارت اولسون زینگ خود را قطع کرد و استوارت اولسون و همکاران را راه اندازی کرد. او و کارکنانش در دفتری که جلوی دبیرستان شرقی طراحی کرده بود ، فوراً مشغول کمیته های معمولی و تجاری بودند.

استوارت اولسون گفت: “ناگهان ، چه بدانید و چه ندانید در تجارت هستید!”

امروزه این شرکت تبدیل به چیزی شده است که امروزه با نام OLC | شناخته می شود شرکت Ohlson Lavoie. OLC با گرامیداشت شصتمین سالگرد امسال ، یک دفتر چهار دفتر ، داخلی و خارجی است که در دنور مستقر است و دفترهایی در اورلاندو ، قاهره و توکیو دارد. OLC در حال حاضر در پروژه های سرگرمی ، بهداشت و سلامتی ، پذیرایی و آب تخصص دارد. در طول این 60 سال ، OLC به تغییر آسمان دنور کمک کرده ، بر شیوه تمرین ما تأثیر گذاشته و زندگی کارکنان ، شرکای تجاری ، مشتریان و کسانی را که در ساختمان های آن زندگی می کنند ، کار می کنند و بازی می کنند تغییر داده است.

در سال 1974 ، هروی لاووی به استوارت پیوست و سرانجام صاحب شرکتی به نام Ohlson Lavoie Corporation شد. هروی ، که به تازگی از مدرسه طراحی فارغ التحصیل شده است ، اکنون در عنصر خود است. هروی دلیل طراح شدن خود را به خاطر می آورد: “من در سن 15 سالگی دیدم که کلیسای جدیدم ساخته می شود و فکر کردم می توانم این کار را انجام دهم و از انجام آن لذت ببرم.”

تمرکز بر سرگرمی

در ابتدا ، استوارت و هروی یک تیم کوچک از کارکنان را مدیریت کردند که تمرکز آنها بر طراحی ساختمان ها با توجه به نیاز مشتری آنها بود. کمیته ها به منظور توسعه روابط موجود ، مانند روابطی که در استوارت 3 بعد از ظهر برگزار شد ، آمدند. با کمال تعجب ، با وجود بحران نفتی در دهه 70 و اوایل دهه 80 که به شدت به دنور ضربه زد ، این شرکت کوچک در حال طراحی پروژه های بزرگ و بلند مدت بود. اینها شامل پارک پارک و برجهای باشگاه ملی در نزدیکی بلوار اسپیر ، چندین برج مسکونی در خارج از پارک Cheesman ، و نیم دوجین برای نویسنده خانواده در تقاطع های I-25 و بلوار کلرادو ، پنج یکی هنوز ایستاده است. OLC یک شرکت کوچک با اعتماد پروژه بزرگ بود. یکی از مسابقات تنیس اواخر منجر به طراحی اولین باشگاه پزشکی انفرادی توسط OLC شد که اکنون به عنوان باشگاه ورزشی کلرادو – اینورنس شناخته می شود.

با موفقیت و روابط با این پروژه ، OLC Dove مستقیماً وارد صنعت تناسب اندام و سرگرمی شده است. با پیشروی هروی ، این شرکت از آن زمان به بعد در زمینه تناسب اندام و تفریح ​​متخصص شده است. او و دیگران مقاله هایی در مورد طراحی خاص سازمان هایی مانند IHRSA ، NIRSA ، the انجمن ورزش پزشکی و پارکها و بخشهای تفریحی. کارکنان OLC به عنوان متخصص در طراحی کنفرانس ها و سمینارهای صنعتی به طور منظم شرکت می کنند و صحبت می کنند.

یک تغییر بزرگ از طریق تمرکز بر روی آن صنعت ایجاد شده است – سفر. قبل از سال 1984 ، OLC هرگز هیچ نوع طراحی خارج از ایالت کلرادو دریافت نکرده بود. خوشبختانه ، در این دوره ، کار در منطقه به OLC کمک کرد تا بر رکود اقتصادی فصلی که در دهه 1970 و 1980 دنور را درگیر کرده بود ، غلبه کند (شعار AIA 1975 “زنده بمان” بود. هفتاد و پنج! “). به نظر می رسید که همیشه یک منطقه توسعه داغ در قسمتی از کشور وجود دارد … و در جایی که اقتصاد داغ بود ، باشگاه هایی در حال ساخت بودند: دالاس در اوایل دهه 80 ؛ واشنگتن دی سی در اواسط دهه 80 ؛ آتلانتا در اواخر دهه 80. در سال 1988 ، OLC شروع به سفر و کار در ژاپن کرد ، که منبع اصلی کار در دوران نازک USC OLC بود که بر طراحی متمرکز بود ، بنابراین به معنای منبع ثابت تجارت ، بلکه سفر و موارد دیگر است.

سازگاری با فناوری های جدید

یکی دیگر از تغییرات عمده در 60 سال گذشته ، تکنیک مورد استفاده طراحان بوده است. اگرچه انتظار می رفت که هر طراح تا اوایل دهه 80 اصول خط را بداند ، اما تکنیک ها و سبک های طراحان به طور چشمگیری تغییر کرد و یک شبه ظاهر شد.

“به یاد دارم که ما اولین حسابدار دستی خود را در سال 1974 گرفتیم. اولین ماشین آلات داخل خانه کمی بعد وارد شد. سپس دستگاه فکس ، بسیاری از تلفن ها ، سیستم پست صوتی ، دستگاه Kroy و Letraset آمد. “هروی در مورد برخی تغییرات تکنولوژیکی گفت. با این حال ، در اواسط تا اواخر دهه 80 ، مشخص شد که سیستم های اساسی حرفه ای که ما باید از آن استفاده کنیم نیاز به طرز فکر متفاوتی دارد و ما باید سریعتر حرکت کنیم. ما اولین دنباله فناوری را انتخاب کردیم و با پیش نویس ، Master Spec ، Con-doc وارد زمین جدیدی شدیم و در نهایت اجتناب ناپذیر CAD را کنار هم گذاشتیم. ”

به زودی تغییراتی در برنامه چیپست های پرسرعت ، اینترنت ، ایمیل و سیستم های ابری ایجاد شد. امروزه ما از نرم افزارهای گرافیکی و BIM مانند Revit ، Enscape ، Bluebeam ، Sketchup ، AutoCAD و دیگران برای ارتباط ، طراحی و ارائه اسناد استفاده می کنیم. اکثر لپ تاپ ها همه ابزارهای طراحی ما هستند. نوشتن میزها ، لبه های مستقیم و نوارهای چاپی قدیمی فقط خاطرات نوستالژیک هستند.

پروژه های قابل توجه

از پروژه های محلی متمرکز و نیروهای کم در دهه 1980 ، OLC در نهایت خدمات خود را گسترش داد و با افزودن دفاتر در اورلاندو ، توکیو و قاهره به خدمات مشتریان خود رسید. با تشخیص اینکه نیازهای خاص و ویژه مشتریان ما به خدمات تخصصی نیاز دارند ، ما بخش طراحی آب و بخش طراحی داخلی را نیز اضافه کرده ایم.

در چند سال گذشته ، OLC انواع امکانات بهداشتی ، سلامتی ، پذیرایی ، سرگرمی و آب را طراحی کرده است. پروژه های قابل توجه عبارتند از:

  • مرکز اجتماعات دره استس ، پارک استس ، کلرادو
  • ساختمانهای متعدد برای مرکز پزشکی سنت فرانسیس در کیپ ژیراردو ، میسوری
  • گسترش و نوسازی باشگاه ورزشی نیوتاون در نیوتاون ، پنسیلوانیا
  • دفتر مرکزی باشگاه باشگاه تنیس و ترشی در باغهای پالم بیچ ، فلوریدا
  • باشگاه اجرایی جدید دریاچه نونا در اورلاندو ، فلوریدا
  • بازسازی اتاق دو نفره و اتاق در هتل هیلتون در دنور
  • کلینیک مرکز پزشکی شهرستان هنکاک در گرینفیلد ، ایندیانا
  • پروژه سلامتی دیپاک چوپرا
  • چندین پروژه میزبانی برای یک تولید کننده برجسته در فلوریدا

تا به امروز شرکت ما برای نیازهای مشتریان ما مرکزی است و به طور خاص بر پروژه هایی تمرکز دارد که از جامعه ما محافظت می کنند – از مراکز بهداشتی سرویس گرفته تا استخر شنای محلی شما. مدیران و کارکنان ما این امتیاز را دارند که در 60 سال گذشته در بسیاری از پروژه های هیجان انگیز و تغییر دهنده زندگی کار کنند. با تشکر از مشتریان ، مشاوران ، کارشناسان صنعت ، پیمانکاران که طراحی ما را طراحی کردند و بسیاری از افرادی که در این راه با آنها آشنا شدیم.

با نگاهی به تاریخ گذشته خود می توانیم همانطور که در آگهی آمده است بگوییم “ما یک یا دو چیز یاد گرفتیم.” اما همچنین تمرکز ما را بر آنچه در جهان تغییر مداوم مهم است ، تقویت می کند: روابط ، نمایندگی ، طراحی خوب و ذهن باز.

استوارت اولسون و هروی لاووی ، FMFA بنیانگذاران اصلی ساختمان 60 ساله ، Ohlson Lavoie Corporation یا OLC هستند ، همانطور که امروزه شناخته شده است.

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد OLC اینجا را کلیک کنید توجه: هروی لاووی در هیئت مدیره وزارت امور خارجه خدمت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید