OBESITY ACTION COALITION (OAC) به دنبال توقف ویژه وزن تعصب بخش کمپین در تلویزیون OAC – 12 آگوست ساعت 19:00 EDT


تمپا ، فلوریدا – OAC از سازماندهی بخش ویژه ای از کمپین توقف وزن توقف در تلویزیون OAC بسیار هیجان زده است. در این بخش ویژگیهای جدید کمپین ، داستانهای واقعی در مورد سوگیری وزن ، مهمانان ویژه و شگفتی هایی که به افزایش آگاهی از ماموریت کمپین برای جلوگیری از تعصب وزن کمک می کند ، مشخص می شود.

“کمپین تعصب وزن توقف یک ابتکار واقعاً عالی برای OAC بود. متأسفانه ، ما هنوز در بسیاری از زمینه های زندگی برای افراد مبتلا به چاقی سوگیری مشاهده می کنیم. کمپین توقف تعصب بر افزایش آگاهی از این موارد سوگیری و آموزش عموم مردم متمرکز بود. “Joe Nadglowski ، رئیس و مدیرعامل OAC ، گفت.

کمپین توقف تعصب برای افزایش آگاهی ، تغییر تصورات عمومی ، پیشبرد برابری و جلوگیری از تعصب طراحی شده است. OAC به طور خستگی ناپذیری کار کرده است تا به مردم در درک آسیب ناشی از وزن کمک کند و بتواند نظرات خود را برای همه کسانی که آن را تجربه کرده اند بیان کند. “از طریق نظرسنجی عمومی ما ، ما به طور مستقیم مشاهده کردیم که بیش از 90 adults از بزرگسالان در ایالات متحده می گویند تفاوت وزن وجود دارد و بیش از 42 say می گویند که آن را تجربه کرده اند.” شکاف وزن در ساختار شرکت ما بافته شده است و این موضوعی است که ما باید آن را کنار بگذاریم. “

OAC از همه می خواهد تا در 12 آگوست با این بخش ویژه هماهنگ شوندث در ساعت 19:00 EDT از تلویزیون OAC پخش می شود از اشتراک، ابونمان به کانال YouTube OAC همچنین می توانید در مورد مبارزات انتخاباتی و ثبت نام بیشتر بدانید تا بخشی از راه حل باشید با کلیک کردن اینجابه

OAC مایل است شرکای کمپین Stop the Bias ما را بشناسد: Boehringer Ingelheim ، Eli Lilly and Company ، Ethicon ، Fujifilm ، Medtronic ، Novo Nordisk و WW.

ائتلاف اقدام چاقی (OAC) ، بیش از 75000 عضو سازمان غیرانتفاعی ملی ، با هدف بهبود زندگی افراد مبتلا به چاقی از طریق آموزش ، حمایت و پشتیبانی انجام می شود.

###

دیدگاهتان را بنویسید