NYC راه اندازی “ارتقاء ،” تیم پشتیبانی کارگران شب


میزائل راموس که در 20 سال گذشته در زندگی روزمره در شهر نیویورک کار می کرد ، گفت که بسیاری از مردم را شاهد بوده است که با مصرف مواد مخدر و مسائل مربوط به سلامت روان سروکار دارند. در یک مقطع ، او گفت که برای بازیابی از میهمانی ها استراحت کرده است. او گفت به نظر نمی رسد که افراد صنعت به طور کلی در مورد این مبارزه صحبت کنند.

راموس که شب ها در نقش های مختلف کار کرده است ، می گوید: “مردم نمی خواهند در مورد برخی از این مسائل صحبت کنند.” “آیا می توانیم بلافاصله وارد شویم و مشروب بخوریم؟ از آن بگذرید و فوراً دست به کار شوید؟ شهر نیویورک به سرعت در حال حرکت است. ”

راموس در حال حاضر داوطلب است تا به گروه جدیدی از کمک های آنلاین رایگان شهر که تابستان امسال برای افراد در صنعت کلوپ های شبانه راه اندازی کرده است کمک کند. این گروه که بعد از ظهر دوشنبه ملاقات می کند ، بخشی از ابتکار بزرگتری به نام ارتقاء است که توسط دفتر شهردار برای رسانه و سرگرمی و دفتر شهردار برای سلامت روان عمومی راه اندازی شده است. این برنامه همچنین سرگرمی ، بارها و کلوپ هایی را برای افرادی با مدیران پرونده شخصی شخصی که می توانند خدمات بهداشتی درمانی و رفتاری را ارائه دهند ، ارائه می دهد. راموس گفت که تمایل زیادی به مکالمات هفتگی دارد.

او گفت: “این فرصتی عالی برای داشتن فضایی برای گفتگو با افرادی بود که با افسردگی ، مسائل مربوط به سلامت روان ، مسائل مربوط به سوء مصرف مواد و اداره شهر نیویورک در تلاش برای تأمین مخارج زندگی خود صحبت می کردند.”

این شهر خدمات خود را در Backline ارائه می دهد ، یک خیریه ملی که در ابتدا برای کمک به مردم در صنعت موسیقی تأسیس شد. در حال حاضر ، ابتکار 15000 دلاری در پایان سال در حال انجام است و دفتر شهردار برای سلامت روان جامعه 5،200 دلار پشتوانه برای اجرای تیم پشتیبانی هفتگی پرداخت می کند. دفتر رسانه ها و سرگرمی شهردار وعده داده است که 9،750 دلار دیگر برای رسیدگی به پرونده ها پرداخته است. سخنگوی دفتر رسانه ها و سرگرمی شهردار نگفته است که این برنامه می تواند به چند نفر خدمت کند ، تنها هدف آن این است که شب ها به اکثر کارکنان برسد.

Elevate همچنین میزبان یک وبینار آینده در مورد چگونگی استفاده از کیت های تست فنتانیل و داروهای بیش از حد نالوکسان است ، و آموزش دیگری که در محل آموزش نحوه تشخیص خطر افسردگی و خودکشی ارائه می شود.

شهردار آریل پالیتز گفت این ابتکار بخشی از یک عملیات بزرگتر است که هدف آن توجه جدی به نگرانی های نیویورکی هایی است که در صنعت زندگی شبانه زندگی می کنند. پالیتز گفت که پس از راه اندازی در سال 2018 ، با انجام یک تور شنوایی در هر پنج منطقه ، کاهش آسیب ناشی از مصرف الکل و مواد مخدر را یکی از اولویت های اصلی خود برای دفتر شب معرفی کرده است.

او گفت: “این فقط یک شب نیست.” “این نه تنها از نظر فرهنگی و کارت تلفن ما در جهان مهم است ، بلکه ماشین اقتصادی است. این صنعت 35.1 میلیارد دلار است. از 300000 شغل ، مشاغل کوچک پشتیبانی می کند. ”

“به عنوان یک فرد دارای گواهینامه که هنوز با مشکل یک سال و نیم گذشته و یک DJ در مقابل جمعیت بسیار زیاد یا حتی جمعیت زیادی دست و پنجه نرم می کند ، [Elevate is] چیزی که من واقعاً از آن بهره مند خواهم شد. ” “خوشبختانه ، من یک درمانگر دارم که هر هفته با او کار کنم ، اما همه نمی توانند از آن استفاده کنند.”

یافتن یک درمانگر مقرون به صرفه در شهر حتی برای کسانی که بیمه هستند ، دشوار است. او گفت که تقاضای روزافزون با وجود فاجعه کار را سخت تر کرده است. لیندا روزنبرگ ، مرتبط با مددکاری اجتماعی در مرکز پزشکی ایروینگ دانشگاه کلمبیا.

روزنبرگ افزود که هدف قرار دادن منابع افراد خاص ، مانند افرادی که در زندگی روزمره کار می کنند و ارائه پرونده رایگان می تواند برای کسی آسان تر شود که در صورت آمادگی با آنها ارتباط برقرار کند. او در برنامه های بهداشت روانی قبلی با شهر کار کرده است اما در برنامه ارتقاء شرکت نکرده است.

وی با سرمایه گذاری محدود در برنامه برای شروع ، گفت: “این شانس را دارید که ببینید آیا مردم از آن استفاده می کنند یا هر گونه تغییرات مورد نیاز را بر اساس نحوه استفاده مردم از آن انجام دهید.”

هنگامی که COVID-19 Bushwick Air Yes را مجبور کرد در بهار گذشته بسته شود ، بنیانگذار تیم آنیا ساپوژنیکووا گفت که او نه تنها منبع اصلی درآمد خود را از دست داده بلکه مکان خود را نیز برای نشان دادن خلاقیت و زندگی اجتماعی خود از دست داده است.

او گفت: “همه ما آسیب دیدگی داریم ، همه ما کاری برای انجام داخلی داریم.” “همه چیز واقعاً به سطح پرید. و وقتی همه تکنیک های مقابله را از جامعه خود بیرون می آورید ، واقعاً فقط دیوها برای تسلط بر شما باقی می ماند. ”

اکتبر گذشته ، ساپوژناکوا متوجه شد که به کمک احتیاج دارد و 30 روز خود را در بیمارستان روانی معاینه کرد. چند ماه پس از آزادی ، وی میزبان جلسه AMA (از من بپرس) Zoom بود که در آن به س questionsالات مربوط به تجربه خود با دیگران در صنعت زندگی شبانه و طرفداران House پاسخ داد بله. او علاقه زیادی به این موضوع احساس کرد.

شهردار پالیتز گفت که این فاجعه سلامت رفتار را در اولویت عمومی قرار داده است. وی افزود: “بدون هیچ س questionالی ، فاجعه واقعاً بر فوریت و این واقعیت که ما در مشکل هستیم متمرکز شد.”

پالیتز با ساپوژناکوا در مورد برنامه های خود برای افزایش زمان صرف شده یا برای بستری شدن در بیمارستان بستری شد. ساپوژناکوا گفت که از ادامه بحث در مورد سلامت روان بسیار هیجان زده است و در حال حاضر برای بهبود منابعی که شهر در بین کارکنانش و شبکه سرگرمی وسیعی که Home Yes به کار می گیرد ، پیدا کرده است.

ساپوژناکوا گفت: همه ما در حال گسترش این کلمه و قرار دادن آن در دست مردم هستیم ، زیرا می دانم که بسیاری از مردم هنوز در حال مبارزه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید