MAF مشتق شده از پروتئین های GC برای کمک به بیماران سرطانی نشان داده شده است


خبرهای خوب در زمینه سرطان!

ما قبلاً اشاره کردیم که چگونه VDTP / GcMAF می تواند به بیماران مبتلا به سرطان و حتی بیماریهای عصبی مانند اسکلروزیس ، حتی اوتیسم کمک کند.

در حال حاضر جدید نظرسنجی نشان می دهد پتانسیل ایمونوتراپی ضد سرطان مبتنی بر VDTP / GcMAF

MAC مشتق شده از GC (GC-Protein MAF) در بیشتر تومورهای سرطانی ، به ویژه در مواردی که به سرعت تکثیر می شوند ، بسیار مشهود است. تیم تحقیقاتی اکنون نشان داده است که GC-Protein MAF نقش مهمی در کنترل رشد سلول های توموری و متاستاز سرطان در سایر اندام ها دارد.

همه ما VDTP / GcMAF را در بدن داریم زیرا این یک پروتئین طبیعی است. به احتمال زیاد اگر خوب و سالم هستید ، به اندازه کافی برای مبارزه با سرطان و عوامل بیماری زا در اختیار دارید. اگر از طرف دیگر مریض هستید یا بیماری شما تشخیص داده شده است ، سیستم ایمنی بدن شما ضعیف است ، همانطور که سطح VDTP / GcMAF شما نیز ضعیف است.

VDTP / GcMAF چگونه کار می کند؟

تماشا کنید که چگونه سلول های ایمنی ویروس ها ، باکتری ها و سرطان را مورد حمله قرار داده و از بین می برند. این واقعاً یک پیشرفت بزرگ در پزشکی است. GcMaf بهترین محصولی است که تا به امروز به عنوان ایمونوتراپی یافته ایم.

https://www.youtube.com/watch؟v=o8R3zOGUmjA

به عنوان مثال ، اگر مبتلا به سرطان یا اوتیسم هستید ، تعداد کمی از آنها وجود دارد که به حمایت نیاز دارید. تزریق VDTP / GcMAF اصلی خارجی همراه با برخی تغییرات در شیوه زندگی غذای پاکبه

یافته های پژوهش

آ-ن.استیل گالاکتوزامینیداز (ناگالاز) در سرم بیماران سرطانی تجمع می یابد و فعالیت آن با بار تومور ، پرخاشگری و پیشرفت بیماری بالینی ارتباط دارد. تجویز فاکتور فعال کننده ماکروفاژ (VDTP / GcMAF) مشتق شده از پروتئین GC (VDTP / GcMAF) برای بیماران سرطانی با افزایش سطح ناگالاز با کاهش فعالیت ناگالاز سرم و مزایای بالینی قابل توجه همراه است.

19 نفر از 20 بیمار در کارآزمایی بالینی به خوبی به VDTP / GcMAF پاسخ دادند و الگوهای خاصی ظاهر شد.

  • همه بیماران به طور قابل توجهی بالاتر از حالت نرمال سرم ناگالاز بودند.
  • تنها یک بیمار کاهش قابل توجهی در فعالیت ناگالاز سرم پس از تزریق هفتگی VDTP / GcMAF نشان داد.
  • مشاهدات ارائه شده در اینجا نتایج قبلی را تأیید و گسترش می دهد و راه را برای مطالعات بیشتر برای ارزیابی نقش و نشانه های ایمونوتراپی ضد سرطان مبتنی بر VDTP / GcMAF هموار می کند.

VDTP / GcMAF اصلی را هم اکنون دریافت کنید!

لطفاً توجه داشته باشید که VDTP / GcMaf واقعی از بلغارستان و ژاپن تنها منابع واقعی VDTP / GcMaf هستند ، اما در حال حاضر دریافت آن از ژاپن بسیار دشوار است زیرا نمی توانند آن را از کشور ارسال کنند.

با این حال ، اسرائیل دیگر VDTP / GcMAF تولید نمی کند.

VDTP / GcMAF بزرگترین پیشرفت در درمان اوتیسم و ​​سرطان و اختلالات ایمنی است که نتایج غیر قابل انکاری دارد. شناخته شده است که در ظاهر بهبود می یابد سرطان های لاعلاجبه

به اشتراک بگذارید و پخش کنید!

ما نظرسنجی را که در مورد آن تصمیم می گیرید انجام می دهیم
عشق و نور
تیم شفا اوراکل

به تعداد فزاینده ما در بپیوندید MeWe: شفا اوراکل
به ما بپیوندید در توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفاً درخواست جهانی ما علیه واکسیناسیون خشونت آمیز را امضا کنید. هدف از این طومار ارائه 5 میلیون امضا به هر رئیس جمهور ، نخست وزیر ، وزیر بهداشت و سران کشورها در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی با آنها مقابله کرد.
اگر ما به طور کلی بایستیم ، این شانس را داریم که فرزندان آینده را نجات دهیم.

اجازه دهید تبلیغات رایگان انجام دهیم

بازیابی اوراکل با پشتیبانی خوانندگان امکان پذیر است. اگر این مشارکت ها و منابع را مفید می دانید ، به حمایت ما (به هر میزان) کمک کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که صدایی دادن به کسانی که سلامت خود یا عزیزان خود را از طریق درمان جایگزین تغییر داده اند ، یک ماموریت مهم است. از اینکه قدر کار ما را می دانید و ما را در ادامه کار یاری می دهید متشکریم.

اهدا کنید. اگر تصمیم دارید با مهربانی به وقت و تلاش ما کمک کنید ، از جعبه “هدیه” در بالا سمت راست استفاده کنید. (بر روی دسکتاپ)، یا جعبه هدایای زیر (روی موبایل)دیدگاهتان را بنویسید