HealthPopuli.com


سالها قبل از اینکه ما املای “ویروس کرونا” را بشناسیم ، با حفظ تابعیت ایالات متحده ، تابعیت ایتالیا را به دست آوردم. خانواده من به زودی برنامه ریزی کردند که زمان کار و زندگی را بین ایالات متحده و اتحادیه اروپا تقسیم کنند

سپس ثابت شد که COVID-19 یک بیماری همه گیر در سراسر جهان است و انتقال به بروکسل در ژانویه 2020 نسبتاً کوتاه مدت بود.

اکنون برنامه در حال اجرا است و من این پست را از خانه ما در بروکسل بلژیک می نویسم. چرا بروکسل؟ در میان دلایل عاقلانه متعدد ، شهر استقبال می شود ، نحوه غذا خوردن ما از مزرعه تا میز امکان پذیر است ، فاصله پیاده روی عالی است و گزینه های حمل و نقل در مکان هایی که برای قطارهای سریع السیر به پاریس ، لندن ، آمستردام نیاز داریم ، موجود است. و یک فرودگاه خوب با ارتباط با دیگر شهرهای اروپایی که در آن مشتری می بینیم.

من می خواستم این اخبار و دیدگاه خود را در مورد گردش کار سفر در روز جمعه ، 1 اکتبر ، تاریخ پرواز شبانه خود به BRU از فرودگاه بین المللی نیوآرک لیبرتی ، به اشتراک بگذارم.

با این حال ، به دلیل الزامات بلژیک برای مسافرانی که از کشورهای “منطقه قرمز” سفر می کنند ، دفترچه ثبت باید چند روز قبل از زمان واقعی پرواز شروع شود.

در اینجا شما یک داستان از سلامت عمومی ، رویکرد مسئولانه یک ملت برای رسیدگی مسئولانه و خصوصی به داده های شخصی شهروندان تحت GDPR ، طراحی خوب که بخشی از تجربه مصرف کننده و ابزارهای بهداشتی دیجیتالی ، سواد سلامت و آموزش بیماران و شرکت هواپیمایی است را مشاهده خواهید کرد. همکاری بین صنایع برای “اتصال امن جهان”. و در همان ابتدا ، اجازه دهید بگویم که من هزینه بلیط خود را در خطوط هوایی یونایتد پرداخت کردم – و هیچ گونه غرامت از شرکت هواپیمایی یا هیچ سازمان دیگری برای نوشتن آن دریافت نکردم.

ایالات متحده در حال حاضر به عنوان “منطقه قرمز” در نظر گرفته می شود – کشوری با خطر بالای انتقال ویروس کرونا. مستندات ساختمانی که به شما امکان می دهد به بلژیک پرواز کنید به مقادیر مشخصی کاغذ ، آزمایش ، بارگذاری اطلاعات و نوشتن در رایانه نیاز دارد. باید اضافه کنم که اگرچه اتحادیه اروپا یک “اتحادیه” است ، هر کشور عضو رویکرد خاص خود را در زمینه مدیریت ویروس کرونا با الزامات مختلف برای کاغذبازی ، آزمایش ، قرنطینه و سایر استراتژی ها برای جلوگیری از شیوع ویروس از طریق مسافران بین المللی دارد.

من یک پرواز را از طریق United Airlines برنامه ریزی کرده بودم و از پورتال مرکز آماده سفر قدردانی می کنم که به من اجازه داد ابتدا نیازهای بلژیک (که برای “من” به عنوان شهروند اتحادیه اروپا از ایالات متحده اقتباس شده است) را درک کنم و دوم اینکه راهنمایی های مختلفی برای سفر به من ارائه داد. بلژیک. ، پیوندهایی به فرم هایی که باید قبل از ورود به فرودگاه تکمیل شود ، و بخش COVID-19 برای اطلاعات و آزمایش لجستیک.

پورتال به من اطلاع داد که باید آزمایش کووید -19 را ظرف 72 ساعت پس از حرکت انجام دهم. یونایتد ایرلاینز با چندین آزمایشگاه و داروخانه موافقتنامه ای را برای برنامه ریزی آزمایش مسافران منعقد کرده است. این سیستم کاملاً کار می کرد ، و من را از صفحه اصلی مرکز آماده سفر COVID-19 ساده کرد ، که من را به برنامه زمانبندی متصل کرد که کد پستی ایالات متحده را درخواست می کرد ، و سپس مرا به سایتهای آزمایش در منطقه ای که یونایتد با آنها توافق کرده بود ، پیوند داد. من تصمیم گرفتم این مسیر را ادامه دهم زیرا اطمینان بیشتری داشتم که نتیجه آزمایش من با سیستم یونایتد “قابل همکاری” خواهد بود و اطمینان حاصل می شود که حتی اگر نتیجه (امیدوارم منفی) خود را قبل از عزیمت به فرودگاه بارگذاری نکنم ، مقامات سازمان ملل متحد از به آزمون من در آزمایشگاه Quest مجاور برنامه ریزی شده بود ، که قبل از آزمایش تامپون 630 ساعته در اینجا نشان داده شده است. من کمی عصبی بودم که صبح 630 برای پرواز جمعه شب در ساعت 650 خیلی زود بود ، اما چون از طریق سیستم یونایتد عبور می کرد ، من معتقد بودم که کار می کند.

یکی دیگر از روشهای کاری من ، مسافر ، پر کردن فرم ورود مسافر توسط دولت بلژیک بود. هر مسافری که به این کشور سفر می کند باید اطلاعاتی را در این فرم که شامل شماره پرواز ، موقعیت صندلی و تاریخ ورود به همراه شماره تلفن همراه و آدرس محلی بلژیک محل اقامت است (به ویژه کلید احتمالی نیازهای قرنطینه) به گنجاندن صندلی اشغال شده در هواپیما توجه کنید. این امر به مقامات بهداشت عمومی این امکان را می دهد تا مسافرانی را که ممکن است در مجاورت مسافر دیگری نشسته و تشخیص مثبت کووید داده است ، ردیابی و ردیابی کرده و با آنها تماس بگیرند.

من همچنین کارت واکسن CDC COVID-19 خود را تحویل دادم ، روی چاپگر خانه ام اسکن کردم و سپس در پرتال United Travel Ready به همراه این فرم به اشتراک گذاشتم ، که یک کد QR ایجاد می کرد و من مجبور بودم آن را چاپ و در پرواز خود ببرم. این فرم متعاقباً توسط پرسنل ورود به خطوط هوایی یونایتد به همراه گذرنامه من بررسی شد تا بتوانم به بلژیک یا از طریق آن پرواز کنم. این فرم حتی باید توسط مسافرانی که از فرودگاه بروکسل به هواپیماها و مقاصد دیگر منتقل می شوند ، پر شود.

هنگام ورود به سیستم ، من باشگاه یونایتد را بررسی کردم تا مدتی قبل از پرواز استراحت کند. فقط یک فضای باشگاه باز شد و شبیه بازی های گرسنه بود که به دنبال مکانی دور برای نشستن و کار می گشت. من خوش شانس بودم که جایی را پیدا کردم که COVID در آن راحت بود ، و متوجه این علامت شدم که به مسافران هشدار می دهد که به اتحاد یونایتد با Clorox “به طور ایمن جهان را متصل کنند”.

همانطور که پیداست ، Clorox یکی از سریع ترین مارک های رشد در همه گیری بود و بر اساس چندین مطالعه ، در اعتماد مصرف کنندگان ارزش ویژه ای کسب کرد. من به طور مفصل برنامه CleanPlus را توضیح دادم ، که یونایتد ایرلاینز ، کلوروکس و کلینیک کلیولند را در ابتدای همه گیری جمع آوری کرد و بخشی از تلاش بیشتر صنعت مهمان نوازی برای تقویت اعتماد عمومی در بازگشت به سفرهای هوایی ، هتل ها ، استراحتگاه ها است. و سایر اشکال گردشگری

با این وجود ، پس از سوار شدن در پرواز ، متوجه چندین مسافر شدم که از نوارهای بهداشتی مخصوص خود برای تمیز کردن صندلی ها ، میزها ، مانیتورهای رسانه ای استفاده می کنند تا بهداشت بیشتری را در فضاهای خصوصی خود فراهم کنند.

مهمتر از همه ، همه مسافران و خدمه در طول پرواز از ماسک استفاده می کردند و آنها را فقط برای خوردن و نوشیدن برداشته بودند. من همچنین باید توجه داشته باشم که خطوط هوایی یونایتد بود تغییر مکان یک خبرنامه سفر از نظر مجبور کردن کارکنان به واکسیناسیون ، که یکی دیگر از جنبه های مهم اطمینان از اطمینان مسافران در سفرهای هوایی از طریق خطوط هوایی یونایتد است.

روزی که رسیدم ، دو پیام کوتاه از دستگاه دولتی COVID دریافت کردم ، که برای من یک “کد نسخه” برای آزمایش رایگان COVID-19 ارسال کرد ، که توسط دولت هزینه شده است و برای ردیابی و ردیابی مسافران ورودی مورد نیاز است. به بلژیک از آنجا که طی 72 ساعت پس از پرواز به این کشور آزمایش کووید منفی داشتم و کاملاً واکسینه شده بودم ، مجبور نشدم در روز اول آزمایش را انجام دهم. با این حال ، همه مسافران منطقه قرمز ملزم به تکمیل COVID هستند. -19-test 7 روز پس از ورود و هزینه این آزمون نیز توسط دولت بلژیک تامین می شود. بنابراین آخر هفته ، برای شرکت در آزمون به مرکز آزمون می روم.

دوست بلژیکی من در زمینه بهداشت عمومی (که در زبان فلاندری با من کاملاً تلفنی صحبت کرد) سپس پیشنهاد کرد که دو برنامه را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنم: برنامه CovidSafe و برنامه CoronAlert.

CovidSafe “خانه” کد QR شهروند بهداشتی دارای مجوز COVID است ، که به فرد اجازه می دهد آزادانه در اتحادیه اروپا سفر کند. علاوه بر اطلاعات واکسیناسیون ، این برنامه ممکن است شامل یک گواهی آزمایش باشد که آزمایش منفی COVID-19 را تأیید می کند ، و همچنین “گواهی بهبودی” که نشان می دهد بیمار پس از آزمایش مثبت قبلی بهبود یافته است.

Coronalert می تواند به فردی که در تماس نزدیک با فرد دیگری است که به طور ناشناس مبتلا به COVID-19 شده است ، هشدار دهد ، کاربر را در مورد نحوه محافظت از خود و دیگران مطلع کند و به طور ناشناس به سایر کاربران Coronalert که ممکن است در تماس نزدیک ما باشند ، هشدار دهد. آزمایش ویروس مثبت باشد

سپس کارمند بهداشت عمومی من از من پرسید که آیا “کدهای نسخه” آزمایش را از طریق متن دریافت کرده اید یا نه ، و من به او اطمینان دادم که بله ، و می دانستم مرکز آزمایش برای من کجا خواهد بود.

پس از تکمیل سوالات وی ، از یکدیگر خداحافظی می کنیم.

این تماس تلفنی برای من بسیار اطمینان بخش بود و پیام سلامت عمومی را تقویت کرد که برای من و دیگران در اطراف من ایمن است.

نقاط بهداشتی پوپولی: پیام تلاش های بهداشت عمومی بلژیک این است که از آزادی برخوردار باشند و از یکدیگر محافظت کنند ، همانطور که توسط وب سرور COVID-19 در کشور نشان داده شده است.

از دیدگاه سلامت شهروندان ، پیام “تهویه کنید ، فاصله خود را حفظ کنید و روی صورت خود را بپوشانید” واضح و خوب طراحی شده است – در این مورد ، تصاویر را برای افراد جوان هدف قرار دهید.

در 48 ساعت گذشته از زمانی که به بروکسل آمدم ، با وسایل نقلیه عمومی ، تراموا و مترو سفر کرده ام ، از مغازه خواربار فروشی و کالاهای خانگی خرید کرده و چند کیلومتر (متر!) در خیابان های محله و مناطق مجاور خود سفر کرده ام. به

اکثریت قریب به اتفاق مردم ، جوان تر و مسن تر ، زن و مرد ، در طیف قومی / رنگی ، در داخل از ماسک استفاده می کنند و بسیاری نیز به بیرون می روند.

این احساس بهترین و بهترین رایج و مدنی است.

بقیه سال تا تعطیلات دسامبر از بروکسل کار خواهم کرد. سایر گزارشات من را به عنوان یک شهروند اروپایی دنبال کنید آ آمریکا ، طبق معمول سلامت پوپولی لنز مردم + فناوری + سلامتی. من به کار با مشتریان خود در ایالات متحده ادامه خواهم داد و زمان بیشتری را به صورت رو در رو با مشتریان خود در اتحادیه اروپا و بریتانیا سپری خواهم کرد.

برای شما آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم در هر کجا که زندگی می کنید ، کار می کنید ، بازی می کنید و دعا می کنید ، زندگی سالم ، سالم و ایمن خود را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید