GeneWize Life Sciences اولین محصول تغذیه ای شخصی مبتنی بر DNA را در جهان معرفی می کند

تغذیه شخصی؟ تا اینجا فقط یک بازی حدس زدن بود. GeneWize با ادعای خود به عنوان اولین شرکت در جهان که یک مکمل غذایی مخصوص DNA را تولید می کند که برای نیازهای DNA خاص هر فرد طراحی شده است، قدم می زند.

پس از 14 سال تحقیق و توسعه، پزشکان و دانشمندان GeneLink International (شرکت مادر GeneWize) اخیراً یک ماده غذایی جدید را به جهان معرفی کردند. پیشرفت‌های علم DNA در 10 سال گذشته، گام‌های بزرگی را در جهت درک انواع گرایش‌های ژنتیکی که یک فرد در طول زندگی خود مستعد ابتلا به آن است، انجام داده است. دانشمندان GeneLink ادعا می کنند که ابزاری برای ترکیب مکمل های غذایی برای برآوردن نیازهای ژنتیکی افراد ایجاد کرده اند.

با توجه به اطلاعات GeneWize، اکنون برای هر کسی این امکان وجود دارد که از یک مکمل غذایی فرموله شده شخصی که به طور خاص با نیازهای فردی فرد طراحی شده است، از طریق یک آزمایش ساده DNA استفاده کند. این رویکرد آینده‌نگر به تغذیه ممکن است نحوه نگاه ما به حفظ سلامت مطلوب را تغییر دهد.

این فرمولاسیون از 100 ماده طبیعی گیاهی مختلف (80 درصد ارگانیک) تشکیل شده است که 93 درصد آن مواد تشکیل دهنده این محصولات را تشکیل می دهد. 177000 ترکیب مختلف ممکن برای مطابقت با نیازهای DNA یک فرد وجود دارد.

آیا این ادعاها واقعاً پیشرفتی در رژیم غذایی هستند؟

همانطور که هر زمان پیشرفت علمی جدید داستان را نشان خواهد داد، شاخص های اولیه از دیگر منابع علمی نشان می دهد که روند استفاده از علم DNA به نفع بشر در انواع غذاها در حال افزایش است و علاقه شدیدی را در بین محققان برتر در سراسر جهان به خود جلب می کند.

روزهای حدس زدن چه نوع مکمل‌هایی و چه مقدار از یک مکمل خاص مصرف شود، ممکن است برای هر کسی که به دنبال سلامتی مطلوب است، حل شود.