Crumpets – یک زوج آشپز


کرامپت های سنتی انگلیسی برای صبحانه یا میان وعده عالی هستند! این دستور پخت کروپت دارای تمام ترفندهای خانگی است.

کرومپت

ببینید: دایره های کامل خمیر طلایی که از بیرون ترد و از داخل اسفنجی است، ایده آل برای رویه کردن کره یا مربا. بله، آنها انگلیسی سنتی هستند کرومپت ها! این مخلوط مافین انگلیسی و پنکیک یکی از رضایت بخش ترین صبحانه یا میان وعده هایی است که می توانید پیدا کنید. ما هوس جادوی این غذای خوشمزه را داشتیم، بنابراین ساعت‌ها وقت گذاشتیم تا این دستور پخت شیرینی خانگی را برای شما درست کنیم! این یک پروژه آشپزی سرگرم کننده است که منجر به گوی های طلایی مقاومت ناپذیری می شود بهترین طعم مخمری و بافت اسفنجی. خانواده ما نمی توانند در مقابل یک گرم از توستر مقاومت کنند. در اینجا نحوه انجام آن است!

کروپت چیست؟

کرومپت یک نان گرد سنتی انگلیسی است که با آرد، شیر و مخمر درست می‌شود و روی تابه پخته می‌شود. سطح کروپت دارای سوراخ‌های گرد ظریف است، حباب‌هایی از مخمر که در حین پختن به سطح می‌آیند. آنها اغلب با کره، مربا، خامه لخته شده یا عسل سرو می شوند.

کرومپت یک میان وعده سنتی برای زمان چای است (چای و کرامپت، هر کسی؟). آنها در بریتانیا و دیگر مناطق سابق بریتانیا مانند کانادا و استرالیا محبوب هستند. کرومپت ها شبیه مافین های انگلیسی هستند، اما مافین های انگلیسی بافت نانی بیشتری دارند، به دو نیم سرو می شوند و سوراخ های مشخصی در بالای آن وجود ندارد.

کرومپت

طرز تهیه این دستور پخت: یک مرور کلی!

کرومپت های خریداری شده در بخش طعم و بافت چیزی دلخواه می دهد. پس چرا آنها را خانگی درست نکنیم؟ ما ساعت‌ها وقت صرف کردیم تا این دستور پخت چیپس‌ها را برای طرز تهیه این خوراکی‌ها در خانه تقویت کنیم. در اینجا طرح کلی از آنچه که شما با این دستور پخت کرامپت وارد آن می شوید، آمده است. این فرآیند در مجموع حدود 2 ساعت طول می کشد. سپس می توانید آنها را برای خوردن در تمام هفته در یخچال یا فریز کنید! در اینجا یک طرح کلی از کارهایی که باید انجام دهید آمده است (برای جزئیات کامل به دستور غذا بروید):

خمیر را مخلوط کنید 5 دقیقه فعال
باقی مانده 1 ساعت دست خالی
مخلوط کنید و دوباره استراحت دهید 2 دقیقه فعال، 30 دقیقه دست خاموش
پختن 30 دقیقه فعال
سرد 45 دقیقه، دست ها دور
کرومپت

وسایل مورد نیاز: حلقه های کرامپت

تنها تجهیزات ویژه ای که برای ساختن کرومپت های خانگی به آن نیاز دارید؟ حلقه های کرامپت! این 3 حلقه 1/2 اینچی پهن شکل گرد را می سازد. در اینجا چند نکته در مورد حلقه ها وجود دارد:

 • برای اینکه کرومپت ها نچسبند، حلقه های نچسب کرومپت را پیدا کنید. اولین مجموعه حلقه‌های ما مشکلاتی در چسبیدن داشت، بنابراین حلقه‌های نچسبی پیدا کردیم که این کار را انجام می‌دادند! حلقه های نچسب مافین انگلیسی ما در اینجا آمده است: آنها مانند یک طلسم عمل می کنند.
 • حلقه ها کاربردهای بسیار دیگری نیز دارند: مانند کلوچه انگلیسی، تخم مرغ، کیک و حتی برای درست کردن همبرگر. بنابراین آنها یک ابزار یکبار مصرف نیستند!
دستور پخت کرومپت

چند نکته در مورد این دستور پخت کروپت

هنگامی که حلقه ها را به دست آوردید، به خوبی در راه رسیدن به کرامپت های خانگی هستید. در اینجا چند نکته در مورد فرآیند تهیه و پخت خمیر وجود دارد:

 • خمیر باید خیلی غلیظ باشد اما قابل ریختن باشد. ممکن است لازم باشد فقط یک قطره آب به خمیر اضافه کنید تا قوام درستی داشته باشید.
 • صبور باشید: اولین دسته ممکن است کامل نباشد! درست مثل پختن پنکیک یا کرپ است. در اولین دسته باید به این فرآیند عادت کنید. به انجام تنظیمات ادامه دهید و روند را در حین حرکت بهبود بخشید!
 • آیا کروپت ها به حلقه ها می چسبند؟ در صورت لزوم از یک چاقوی تیز استفاده کنید تا آنها را از حلقه بیرون بیاورید. استفاده از حلقه های نچسب ذکر شده در بالا بهترین راه برای جلوگیری از چسبندگی آنهاست! اما ممکن است به کمک بیشتری نیاز داشته باشید تا آنها را با چاقو بیرون بیاورید.

ذخیره سازی کرومپت

بهترین کروپت آن است که از روی سینی داغ باشد و با کره نمک زده شود! اما از آنجایی که این دستور 12 تا 14 عدد می شود، شما همه آنها را به این ترتیب نمی خورید. در اینجا چند نکته در مورد نگهداری کرومپت های خانگی آورده شده است:

 • تا 1 هفته در یخچال بگذارید. ممکن است در حین نگهداری مقداری رطوبت را جذب کنند، اما قبل از سرو، آن ها را در اجاق توستر بریزید و کاملا ترد شوند.
 • تا 2 ماه فریز کنید. کرومپت ها هم خوب یخ می زنند! آنها را در یک ظرف در بسته قرار دهید و 2 تا 3 ماه نگهداری کنید. با این حال، درست از فریزر به توستر نروید. یک دسته از آنها را بردارید و در یخچال قرار دهید یا یک تکه را بیرون بیاورید و بگذارید قبل از برشته کردن در دمای اتاق گرم شود. (در غیر این صورت، در حالی که مرکز هنوز یخ زده است، هنگام برشته کردن، قسمت های بیرونی خیلی سرخ می شوند.)
کرومپت

نحوه سرو کیک

و اکنون بهترین بخش: خوردن آنها! این دستور پخت کرامپت بهتر است برشته شود: بنابراین قبل از سرو حتما آن را در توستر بریزید. سپس روی آن را با یک یا چند تاپینگ زیر بپوشانید:

 • کره شور
 • مربا یا حفظ می کند: مربای توت فرنگی آسان ما یا کنسروهای تمشک، زغال اخته یا زردآلو خریداری شده را امتحان کنید
 • کرم لخته شده، یکی دیگر از غذاهای لذیذ انگلیسی
 • عسل
 • کره بادام زمینی

محصولات پخته شده و نان های DIY بیشتر

ما عاشق یک پروژه پخت خوب در اینجا هستیم! در اینجا چند دستور پخت نان خانگی جالب دیگر وجود دارد:

این دستور پخت کروپت…

گیاه خواری.

چاپ

ساعت نماد ساعتکارد و چنگال نماد کارد و چنگالپرچم نماد پرچمپوشه نماد پوشهاینستاگرام آیکون اینستاگرامpinterest نماد pinterestفیس بوک نماد فیس بوکچاپ نماد چاپمربع ها نماد مربعقلب نماد قلبقلب جامد نماد قلب جامد

شرح

کرامپت های سنتی انگلیسی برای صبحانه یا میان وعده عالی هستند! این دستور پخت کروپت دارای تمام ترفندهای خانگی است. 1. خمیر را مخلوط کنید: در یک کاسه بزرگ یا کاسه همزن، آردها را با هم مخلوط کنید. در یک فنجان اندازه گیری مایع، ½ فنجان آب را با 1 فنجان شیر در 30 ثانیه در مایکروویو قرار دهید تا گرم شود، حدود 105 درجه فارنهایت. شکر و مخمر را هم بزنید تا حل شود. مخلوط خیس را داخل آردها بریزید و به مدت سه دقیقه با کاردک به شدت مخلوط کنید یا ضمائم پارویی را به همزن ایستاده وصل کنید و با سرعت متوسط ​​به مدت 3 دقیقه مخلوط کنید.
 2. ۱ ساعت استراحت کنید: روی کاسه را با یک حوله مرطوب بپوشانید و به مدت 1 ساعت در جای گرم بگذارید.
 3. مایع را اضافه کنید و 30 دقیقه استراحت دهید: بعد از 1 ساعت، جوش شیرین، نمک کوشر و ½ فنجان آب باقیمانده را با هم مخلوط کنید. مخلوط مایع را داخل خمیر هم بزنید. (اگر خمیر خیلی غلیظ است و قابل ریختن نیست، کمی آب اضافه کنید تا خمیر فقط قابل ریختن شود.) 30 دقیقه استراحت دهید.
 4. آماده سازی برای پخت و پز: یک تابه را با حرارت متوسط ​​گرم کنید. اجازه دهید حدود 5 دقیقه از قبل گرم شود. سینی و داخل 4 حلقه کروپت را با دستمال کاغذی آغشته به روغن نباتی چرب کنید. حلقه ها را روی تابه قرار دهید و ¼ فنجان را در هر حلقه قرار دهید.
 5. 1 دسته کرومپت بپزید: دسته کرومپت ها را به مدت 6 تا 9 دقیقه بپزید تا ته آن قهوه ای شود و روی آن تقریباً سفت شود. از انبر یا دستکش فر برای جدا کردن هر یک از حلقه ها استفاده کنید و در صورت چسبیدن، چاقوی تیز را دور لبه آن بکشید. کرومپت ها را با دقت برگردانید و 1 دقیقه دیگر بپزید تا کمی قهوه ای شوند.
 6. دسته های باقی مانده را بپزید: دوباره روی حلقه و حلقه های کرومپت را روغن بزنید و این کار را با دسته های باقی مانده کرومپت تکرار کنید. در صورت لزوم، مقداری آب به خمیر اضافه کنید تا قابل ریختن نباشد.
 7. اطلاعات سرویس/ذخیره سازی: آن را به صورت گرم از روی توری سرو کنید، یا روی توری های سیمی خنک سرو کنید و سپس نگهداری کنید. تا 1 هفته در یخچال یا تا 2 ماه در یخچال نگهداری کنید. قبل از سرو در توستر نان تست کنید. (اگر یخ زده است، مستقیماً از فریزر به توستر نروید: یا یک دسته از کرومپت های یخ زده را در یخچال قرار دهید و اجازه دهید قبل از برشته کردن تا حدی ذوب شود، یا یک کرومپت را چند دقیقه قبل از برشته کردن در دمای اتاق بگذارید. )

یادداشت

*ما متوجه شدیم که ارزش سرمایه گذاری روی حلقه های نچسب را دارد، زیرا با چسبیدن به حلقه های آلومینیومی مشکل داشتیم.

 • زمان آماده سازی: 1 ساعت 45 دقیقه
 • زمان پخت: 30 دقیقه
 • دسته بندی: نان
 • روش: اجاق گاز
 • غذا: انگلیسی

کلید واژه ها: کرومپت، دستور پخت کروپت چیست