Candace Cameron Bure می گوید که “PTSD” به میزبانی مشترک “View”انتظار نداشته باشید که دوباره Candace Cameron Bure را ببینید منظره به عنوان میزبان مشترک دائمی در حین اجرا در نمایش بحث ABC در جدول پادکست ، کامرون بور به طور آشکار در مورد “فشاری” که احساس می کرد نماینده محافظه کاران است ، به عنوان تعدیل کننده برنامه از سال 2015 تا 2016 در فصل 19 و 20.

او گفت: “این فقط یک نوع استرس بود که من در زندگی ام احساس کردم ، و این ناشی از این نمایش است.” “و من.” [have] PTSD ، من می توانم آن را احساس کنم. این بسیار سخت بود و مدیریت استرس احساسی بسیار بسیار دشوار بود. “

در حالی که کامرون بور می گوید انتظار می رود این برنامه در دوران تصدی وی از سیاست منحرف شود ، اما ریاست جمهوری دونالد ترامپ همه چیز را تغییر داد. او می گوید: “نسخه سبک تر نمایش ، که فکر می کردم قرار است روی آن کار کنم ، ناگهان همه چیز به سیاست تبدیل شد.” “من احساس می کردم که به مدرسه بازگشته ام و شبانه 4-5 ساعت مشق شب انجام می دهم.” طاقت فرسا بود. ”

برای خانه فولر مطالبه گر “[I was] کامرون بور توضیح داد که اغلب به دلیل استرس قبل از نمایش گریه می کند و سعی می کند درک کلی داشته باشد.

“وقتی احساس کردم قصد دارم به نمایشی بروم که نظر روشنی در مورد آن نداشتم ، یا چیزی بود که من به طور قانونی از آن عصبی بودم زیرا در مورد آن نظری داشتم ، اما می دانستم که من تنها کسی بودم که روی میز بودم “من از این احساس متنفر بودم.” و سپس با خودم گفتم: “من نمی دانم چه کسی به سراغ من می آید.”

اما کامرون بور گفت که او هرگز نمی خواهد کار دائمی داشته باشد منظرهباز هم ، هیئت از این تجربه پشیمان نیست. او در پایان گفت: “چنین کار سختی بود ، من از آن بسیار سپاسگزارم.”

منظره در روزهای هفته در ABC ساعت 11 / 10c پخش می شود.

کجا باید تماشا کرد منظره

دیدگاهتان را بنویسید