BYRNE برگشت! فیلم Utopia America دیوید برن به راک برادوی باز می گردد


همه ما می توانیم از یک آرمان شهر کوچک استفاده کنیم ، David Byrne AMERICAN UTOPIA یک خانه جدید در برادوی می سوزاند! دیوید برن ، فوق ستاره Talking Heads ، سنگ را به تئاتر AMERICAN UTOPIA در سنت تئاتر آورد. جیمز. شانس خود را برای دیدن او در کنار یک گروه شگفت انگیز از هنرمندان ، زنده روی صحنه ، “یک تور هنری فوق العاده” از دست ندهید.

هالیوود ریپورتر آن را “سعادت محض” می نامد. رولینگ استون می گوید: “این مهمانی ای است که همه ما به آن دعوت شده ایم” و “امید بزرگی برای روزهای مشکل ما”. برای خوشحالی من ، دریافت این جایزه ویژه تونی “یک تور هنری شگفت انگیز” است.

این محصول “درخشان ، شاد و شاد” است -شامل اجراهای “شگفت انگیز” هنرمند آنی بی پارسون و الکس تیمبرز به عنوان مشاور تولید -این “دیدن شادی و جشن شادی زندگی است”. همه آهنگ های عالی و همه خوانندگان تحسین شده را از دست ندهید ، همه سقف یک مکان جدید زیبا را می زنند.

صندلی های بزرگ در حال حاضر با قیمت 59 دلار در دسترس هستند. این رویدادی است که به جهان می گوید ، اگر می خواهید لذت موسیقی زنده ، اجتماع و ارتباط را دوباره پیدا کنید ، سنت تئاتر. جیمز در برادوی باید محل باشد!

آرمان شهر آمریکا

این مقاله از همکاری بین اتوپیا آمریکایی و کارکنان Gothamist پشتیبانی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید