Bounty Hunter هنگام جستجوی برایان لاندری به دلیل نژادپرستی مورد شکایت قرار گرفت


گفته می شود هانتر بونتی هانتر در جستجوی برایان لاندری در فلوریدا به اتهام “رفتارهای نژادپرستانه و همجنس گرا” یک پرونده 1.3 میلیون دلاری دریافت کرده است.

روزنامه سان عکسی از بازیگر زن برنامه تلویزیونی واقعیت را منتشر کرد که اسناد دادگاه را دریافت کرد و در آن متهم به نقض قرارداد در ارتباط با نمایش لغو شده “سگ آزاد شد” است.

به نقل از The Sun ، که به نقل از کت و شلوار ، گفته می شود این زن 60 ساله (نام واقعی Duane Chapman) پس از انفجارهای نژادپرستانه و استفاده از Taser غیرقانونی برای ایجاد رعب و وحشت در خانه در تیراندازی در ویرجینیا ، از برنامه خارج شد. به

چپمن ، که همچنین متهم به استفاده از زبان همجنس گرا بود ، این اتهامات را به شدت رد کرد.

تهیه کنندگان در ابتدای امسال نوشتند که “سگ رها شده” قبل از پخش حتی با اظهارات نژادپرستانه و همجنسگرایانه ستاره “و همچنین فعالیت های غیرقانونی هنگام فیلمبرداری” لغو شد.

دختر یک شکارچی واقعیت ، بانی چاپمن ، او را متهم به نژادپرستی و همجنس گرایی و همچنین خیانت به مادر متوفی اش ، بث کرد. دختر دیگر ، سسیلی چاپمن ، جستجوی دوست پناهنده لاوندری ، گابی پتیت را به عنوان “ترفند تبلیغاتی” رد کرد.

Dog Don Bounty Hunter ، نام اصلی Duane Chapman ، همچنین از مایکل دانوان ، مدیرعامل Unleashed Entertainment شکایت می کند.
ویلیام فارینگتون

چپمن به Six گفت: “متأسفانه بانی و سسیلی توسط شرکای سابق ناراضی با جنایات زیادی که می خواستند به هر قیمتی انتقام بگیرند و تلاش می کردند شهرت من را خدشه دار کنند ، استخدام شدند.”

مایکل دونوان ، سرپرست Unleashed Entertainment در بیانیه ای گفت که “Dog Unleashed” به دلیل “اقداماتی که آقای چاپمن در طول تولید نمایش انجام داد و ناقض موافقت نامه های قراردادی است” لغو شد.

این فروشگاه گفت که دانووان از چپمن به دلیل افترا شکایت کرده است.

یک پرونده در دادگاه ایالتی که در 5 اکتبر تشکیل شد ، می گوید: “متهم ستاره یک برنامه تلویزیونی واقعی است که توسط شاکی پس از آنکه شرکتش متوجه شد متهم از عناوین نژادی برای حمله به فعالان نوجوان سیاه پوست که بر زندگی سیاهان تأثیر می گذارند استفاده کرد.” به دست آمده. مغازه هنوز مشخص نیست این شکایت در کجا تشکیل شده است.

گفته می شود اسناد دادگاه Chapman به عنوان a "نمایش تلویزیونی افتضاح ستاره تلویزیونی" که پس از استفاده سوزانده شده است "نام های نژادی در حمله" فعالان
اسناد دادگاه ادعا می شود که چپمن را “ستاره تلویزیونی واقعیت” می نامند که پس از “استفاده از عناصر نژادی برای حمله به فعالان” منتشر شد.
RisingSunPhotog / BACKGRID

در این شکایت آمده است: “تحقیقات شاکی در مورد ادعاهای نام نژادی فعالیت غیرقانونی را آشکار کرد” و افزود که چپمن “هنگام فیلمبرداری در ویرجینیا به طور غیرقانونی یک تیزر را نگه داشته و حمل کرده است ، که در جامعه غیرقانونی است زیرا چپمن به دلیل اقدام خشونت آمیز محکوم شده است.” ” جرم. “

چپمن “به گونه ای عمل کرد که از شاکی برای فسخ قرارداد شکایت کرد و این رفتار باعث شد تا متهم مرتکب جرم شکنجه شود.”

ظاهراً این سند حاوی توئیت 7 آوریل چپمن است که در آن آمده است: “نمایندگان بی قید و شرط سعی می کنند سلام جک میس ، اطلاعات مربوط به خانم اصلی و غیره را بدزدند.

در هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا ، اسناد دادگاه به چپمن ارائه شد.
در هنگام جستجوی برایان لاندری در فلوریدا ، اسناد دادگاه به چپمن ارائه شد.
اینستاگرام

در این شکایت آمده است که این توییت “شاکی و همکارانش را متهم به جنایتی می کند که ساختگی است و باعث افترا می شود” و تلاش می کند “به شهرت شاکی لطمه بزند”.

این کت و شلوار همچنین به نقل از توییت دیگری از چپمن در ماه سپتامبر می پردازد که در آن آمده است: “آنها خواهند دید که چگونه در مورد همه ما دروغ گفتی ، تو دوباره خزیده ای ، و در مورد پسران کوچک ، بابا.”

“ارجاعات” دروغ “های متهم چاپمن حقایق واقعی در مورد لغو برنامه تلویزیونی واقعی وی است … بنابراین این اظهار نظر یک نظر کلی نیست ، بلکه اظهاراتی است که متهم برای سرپوش گذاشتن او از آن استفاده می کند. گزارش می شود که فعالیت های غیراخلاقی و جنایتکارانه انجام می شود. “

بر اساس ادعا ، “متهم برای افزودن به توهین نادان ، به مناطق گرمسیری خسته از همجنس گرایانه متوسل می شود و یکی از دادستان های همجنسگرا را به طعنه آمیز می خواند و با استفاده از کلمات” پسران کوچک “و” پدر “با هم کلمات” پدر و پسر “را منکر می کند. به خروجی

دونوان ادعا می کند که چپمن به دلیل محکومیت خود برای قتل درجه یک در سال 1976 ، هنگامی که به پنج سال زندان در تگزاس محکوم شد ، اسلحه حیرت انگیزی در دست ندارد. او در یک ماشین فرار منتظر بود که مردی 69 ساله را که برای ماری جوانا مبارزه می کرد به ضرب گلوله به قتل رساند.

نمایش تلویزیونی Dog the Bounty Hunter ، "سگ آزاد شد ،" در مارس 2021 لغو شد.
برنامه تلویزیونی Dog the Bounty Hunter به نام “Dog Unleashed” در مارس 2021 لغو شد.
یوتیوب

ادعا می شود که چپمن ادعا می کند که سلاحی که او حمل می کرد یک وسیله نقلیه بوده است ، اما به نقل از The Sun ، این لباس می گوید: “”

دانووان در دادخواست 1.3 میلیون دلار مطالبه می کند که چپمن هنوز پاسخی به آن نداده است.

نماینده واقعیت ستاره در بیانیه ای برای روزنامه سان اظهار داشت: “ارتباط کوتاه سگ با مایک دانووان از ابتدا بد اطلاع بود. اکنون مایک ، یک جنایتکار با تحقیقات متعدد در مورد کلاهبرداری Libre خود توسط Nexus از چندین دادستان کل ، در تلاش است تا تصویر سگ را در چشم مردم مخدوش کند.

در این بیانیه آمده است: “همه چیز در مورد این شکایت نادرست است ، این اتهامات از نظر قانونی ناپایدار هستند و به شدت مورد دفاع قرار خواهند گرفت.”

دیدگاهتان را بنویسید