Body Calling: مفید ترین خانمها جهان

در داخل سپتامبر 2004 اورنج کانتی، کالیفرنیا مقاله ای را آشکار کرد

خانمها OC مفید ترین خانمها جهان هستند. محل. محل. مکان مکانی فقط در موردً برای این زن ها قابل اعتماد است. عالی همه شما اشخاص حقیقی خوش احتمالات به نظر نمی رسد که باشند تخصصی ایجاد می کند عالی کلان شهر اوقات فراغت عظیم شوند هر دو در داخل آن خواهد شد اقامت کنند، با این وجود بسیار مهم نخواهد بود کدام ممکن است مکان اقامت دارید، می توانید این عناصر بسیار مهم را تقلید کردن کنید.

اولیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاتی ترین کلید مهم: توجه به فعالیت های ورزشی است. سپس در واقع ویتامین های چند قبلی روزه، تقویت می کند های غذایی، لذت بردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت. در همه زمان ها اول بهترین راه بروید، در داخل مرحله دوم موتور سیکلت استفاده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر سوما مجبور از حداکثر خودرو شخصی را برانید. ممکن است به طور اضافی دیوانه به تذکر برسد، با این وجود این خانمها همراه خود موتور سیکلت در کنار هر دو با بیرون نوزاد در داخل مرکز اداری شخصی همراه خود موتور سیکلت به مرکز اداری شخصی می الگو. این خانمها همگی در داخل نیروی کار های ورزشی حضور دارند. تفریحی والیبال در داخل شن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماسه؛ سافت بال در داخل پارک؛ فر زدن به همان اندازه ناهار یک چیز کدام ممکن است باعث شد این امر در داخل کالیفرنیا به واقعیت واقعی دوباره کاری شود، یک چیز نبود جز «بورد واک» به اندازه 100 غیر مستقیم فقط در موردً کل شما سواحل دریا ایالت به دلیل شمال به همان اندازه جنوب کالیفرنیا. Boardwalk حتی می تواند عالی وضعیت {مورد علاقه} در داخل صفحه وب تفریحی Monopoly، تفریحی {هیجان انگیز} سنت ما، را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقیقت این است {واقعی} است. یک چیز کدام ممکن است ما دور جهان، می بینیم، ممکن است بخواهید پشتیبانی به همه شما خانمها برای دستیابی این نمرات های بهداشتی باور نکردنی است.

اگر چندان خوش احتمالات نیستید کدام ممکن است کوهنوردی، کوهنوردی رودخانه هر دو مسیرهای موتور سیکلت استفاده در داخل نزدیکی آن خواهد شد داشته باشید، وضعیت ها، جوامع را انتخاب کنید و انتخاب کنید وب سایت آنلاین های عظیم محل اقامت سازهای جدیدترین را ارزیابی کنید. این سازندگان غیر مستقیم بیشتری را طی می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صفحه بحث صاحبان خانه محل اقامت اضافه می‌کنند هر دو {اجازه} می‌دهند در داخل تجهیزات گلف‌های کشاورزی، استخرهای شنا، مسیرهای دویدن، مسیرهای پیاده‌روی، مسیرهای موتور سیکلت‌استفاده اضافه کنند (رای دهند). آنها خواهند شد عالی الگو رو به توسعه هستند، عالی الگو شدید مفید. این سازندگان محل اقامت حقیقت این است 5 به همان اندازه 15 هکتار را دلیل علت جدا می گذارند. همه شما نیاز به هر روز بیرون از در بیایند ویتامین D آفتابی خریداری شده کنند (حتی 5 به همان اندازه ربع ساعت با بیرون ضد آفتاب). زمان آن خواهد شد فرا رسیده است کدام ممکن است اندورفین خوش بینانه شخصی را پمپاژ کنید – آنها خواهند شد مهم آن خواهد شد سوسو زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبخند مفید هستند! فعالیت های ورزشی کلید آنهاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} زنی نیاز به سعی تنبل {هر} هفته به دریاچه هر دو {مناطق} اوقات فراغت کلان شهر شخصی برود! توپ تفریحی!

کلید مهم دوم: خورده شدن، به طور قابل توجهی در داخل تعدادی از جو های {سمی} ما. میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} معاصر طبیعی. بدن ما ما ممکن است بخواهید مبادله داروها غذایی دارد کدام ممکن است به عنوان یک نتیجه بارهای عناصر قابل مقایسه با آفت کش ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان بازدید به {بازار}، بارهای داروها مغذی کاهش یافته است است. می توانید همراه خود خواستار غذاهای ویژه آنها خواهند شد، پیشنهادات خوبی را در داخل فروشگاه مواد غذایی منطقه ای شخصی با توجه به غذاهای طبیعی پیدا کنید. حتی می تواند به دلیل {بازار} کشاورزان منطقه ای شخصی تخصصی ایجاد می کند در همه مکان ها به نظر می رسد می تواند باشد رفتن به کنید! برخاستن به توسعه حیاط پشتی شخصی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوجه فرنگی های معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی خودت کار کن شخصی را بخورید! مولتی ویتامین های غذایی یکی در همه مواردی هستند کدام ممکن است نیاز به مشارکت در دهید. آنها خواهند شد نیاز به بخشی به دلیل سبک زندگی دارید شوند. آب، آب، آب، مطمئنا باقی مانده است هم یکی در همه عالی مسائل برای شماست. همه شما همیشه باید برای بررسی در سراسر و خارج از منزل شخصی بیندازیم. تمام کالا خالص طبیعی {اهداف} مهم هستند. نکته باور نکردنی نه به دلیل ساکنان جزایر اقیانوس {آرام} است کدام ممکن است به دلیل نارگیل اقامت. گوشت نارگیل؛ آب نارگیل؛ روغن نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنقدر کدام ممکن است برنامه کاهش وزن غربی ما راه اندازی کرده است، {بیماری} را تخصص نکنید. می توانید روغن نارگیل فوق بکر را به صورت تحت وب، در داخل حمام هر دو مکمل های غذایی، خارج از آن غذاهای خالص {مورد علاقه} شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در داخل سوپر مارکت غیرمعمول شخصی (همراه خود پول نقد خیلی کمتر) در داخل راهروی پخت بیشترین استفاده را ببرید. هنگام پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز غیر از کره، روغن نارگیل را گزینه جایگزین برای کنید. روغن زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند بلعیدن عالی پارچ شراب هر روز پس به دلیل عالی کوهنوردی به زودی، قابل مقایسه با آنچه در داخل ایتالیا مشارکت در می دهند، می تواند حیاتی باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمر {طولانی} تری دارد. نشاط بخشیدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرت بخشیدن به بدنتان به صورت هر روز عالی کلید شدید کلیدی برای افتخار داشتن عالی راحت اقامت سعادتمند، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل قبول است.

کلید مهم {سوم}: لذت بردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت عالی امر مورد نیاز است! {خودت} را لوس کن اساساً روی خودتان حدس و گمان کنید. در داخل آخر هفته به دور نگه داشتن از شلوغی کلان شهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنلاین بروید. برای {نفس کشیدن} به اسپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالن برنزه کردن بروید. یا به سادگی عالی پتو بردارید، به شن هر دو علف ضربه بزنید، عالی پیک نیک بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهمتر به دلیل همه شما خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکاران شخصی را {دعوت} کنید!