Bioforge V3 – یکی از بهترین تقویت کننده های تستوسترون؟

اگر به طور منظم در انجمن های اینترنتی بزرگ بدنسازی هستید، مطمئناً در مورد Bioforge V3 می دانید، اگر نه، این مکمل بسیار محبوبی است که برای بدنسازان هدف قرار می گیرد.

آنقدر محبوب است که اغلب به محض عرضه در انبار فروخته می شود.

Bioforge V3 در دسته مکمل های “تقویت کننده تستوسترون” قرار دارد و بدون شک یکی از محبوب ترین ها است.

هر بار که کسی یکی از موضوعات رایج “بهترین تقویت کننده تست چیست” را در bodybuilding.com شروع می کند، Bioforge V3 تقریبا همیشه مورد اشاره قرار می گیرد.

مزایای Bioforge V3

  • افزایش کل و همچنین تستوسترون آزاد
  • کورتیزول را کاهش داد
  • افزایش قدرت و قدرت
  • ATP سوپرشارژ

افزایش تستوسترون فواید بی شماری در مردان دارد.

اصلی ترین موردی که بدنسازان به آن علاقه مند خواهند شد توانایی کسب نتایج بهتر در بدنسازی و یکی دیگر افزایش میل جنسی است.

کاهش کورتیزول همچنین یک مزیت عالی برای بدنسازان است زیرا یک هورمون استرس است که بدن شما را در حالت کاتابولیک قرار می دهد و بدنسازی همه چیز در مورد حفظ بدن شما در حالت آنابولیک است.

مواد تشکیل دهنده Bioforge V3

  • شیلاجیت

این ماده ای است که دارای طیف گسترده ای از فواید سلامتی است و حتی به آن “نوشا” نیز گفته می شود، زیرا به نظر می رسد برای سلامتی انسان بسیار مفید است.

اجزای فعال شیلاجیت اسید فولویک و همچنین مواد معدنی مختلف است و ظاهراً به انتقال مواد مغذی به بافت‌های عمیق و همچنین بهبود ظرفیت حمل اکسیژن خون کمک می‌کند.

اینها تنها مزایای شیلاجیت نیستند، بلکه به غلبه بر خستگی مزمن و همچنین خستگی کمک می کند و همچنین یک آداپتوژن و عامل ضد استرس است.

  • حسی

این یک ترکیب ثبت اختراع است که از ریشه و برگ آشواگاندا استخراج می شود و چیزی است که قرن ها در آسیا بسیار محبوب بوده است.

این به این دلیل است که از آن در طب گیاهی طبیعی استفاده شده است.

Sensoril در فرمول Bioforge V3 گنجانده شده است زیرا می تواند اجزای فعال آشواگاندا را در غلظت های بهینه فراهم کند.

هدف از گنجاندن آن به این دلیل است که به کاهش کورتیزول کمک می کند، و این یک واقعیت شناخته شده است که کورتیزول دشمن بدنسازان است، زیرا این هورمون استرس است که مانع از رشد عضلات در مسیر آنها می شود.

  • EuryGold

این در واقع یک عصاره استاندارد شده از Tongkat Ali است و در آزمایشات بالینی ثابت شده است که DHEA را افزایش می دهد.

همچنین ثابت شده است که تستوسترون آزاد را افزایش می دهد و همچنین گلوبولین اتصال به هورمون جنسی (SHBG) را کاهش می دهد و همچنین نسبت تستوسترون به کورتیزول را بهبود می بخشد.

یکی دیگر از اثرات افزایش تستوسترون آزاد ناشی از این ماده، بهبود میل جنسی است.

در واقع گزارشی در مجله British Journal Of Sports Medicine وجود داشت که نشان می داد در استفاده از Tongkat Ali به مدت 5 هفته، 5 درصد افزایش توده بدن بدون چربی را در مقایسه با دارونما نشان می دهد.

  • کوله کلسیفرول

این نام دیگر ویتامین D3 است و ما قرار است بیشتر آن را از نور خورشید که به پوستمان می تابد دریافت کنیم، اما بیشتر ما سبک زندگی داریم که باعث می شود نتوانیم به اندازه کافی از آن استفاده کنیم.

تحقیقاتی در دانشگاهی در اتریش انجام شد که نشان داد مردانی که حداقل 30 نانوگرم ویتامین D در خونشان در گردش است، نسبت به مردانی که فاقد ویتامین D هستند، سطح تستوسترون بسیار بالاتری دارند.

به همین دلیل است که ویتامین D3 در فرمول Bioforge V3 گنجانده شده است.

  • روی و پیپرین

نوعی روی که در فرمول Bioforge V3 گنجانده شده است، شکل Picolinate است، و این به این دلیل است که نشان داده شده است که بسیار راحت‌تر از فرم استاندارد روی جذب می‌شود.

این در فرمول Bioforge V3 گنجانده شده است زیرا نشان داده شده است که هم تستوسترون تام و هم تستوسترون آزاد را افزایش می دهد و همچنین یک مهار کننده ملایم آروماتاز ​​است.

پیپرین عصاره فلفل سیاه است که به مسدود کردن گلوکورونیداسیون کمک می کند که یک مسیر متابولیک است که جذب روده را کاهش می دهد و دفع را افزایش می دهد.

بنابراین گنجاندن این ماده به موثرتر کردن سایر مواد کمک می کند.

نتیجه گیری Bioforge V3

از تمام مواد تشکیل دهنده می توانید متوجه شوید که این یک محصول بسیار هوشمند است که توسط افراد بسیار آگاه فرموله شده است.

Bioforge V1 نیز یک محصول بسیار محبوب در رده “تقویت کننده تست” بود، اما V3 بسیار فراتر رفته است زیرا مواد تشکیل دهنده شامل مزایای بیشتری نسبت به ترکیبات موجود در V1 برای سلامت و رفاه کلی دارند.

به همین دلایل است که مطمئناً یکی از بهترین تقویت کننده های تست است و تا زمانی که تغذیه و تمرین شما نیز کنترل شود قطعاً از آن ناامید نخواهید شد.