Alamo Drafthouse Lower Manhattan 18 اکتبر باز می شود


اولین مکان مورد انتظار در Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده افتتاح می شود – از دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower Manhattan در خیابان آزادی 28 در منطقه مالی افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک قطار غلتکی بود ، اما ما هنوز به آینده صنعت ایمان داشتیم.” “افتتاح تئاتر ما در منهتن پایین بیانگر این اعتقاد ماست که تماشاگران همواره به دنبال تجربیات سینمایی متعالی مانند ما هستند.”

مالتی پلکس 14 صفحه ای و 598 صندلی سومین مکان Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله مرکز شهر بروکلین ، که در سال 2016 افتتاح شد ، و یکی در Yonkers. آنها همچنین قصد دارند یکی را در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ افتتاح کنند ، که دارای یک فروشگاه ویدیویی با کونگ فو و یک نوار است که توسط RZA Wu-Tang Clan طراحی و سرپرستی شده است.

چند روز اول “باز شدن نرم” سایت در منهتن پایین تلقی می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان در طول آموزش از تخفیف های ویژه در وعده های غذایی و نوشابه های منتخب برخوردار می شوند.

علاوه بر رستوران های معمولی آلامو ، اتاق پرس ، واقع در منهتن پایین ، به عنوان “موزه ، چاپگر کتاب ، بار و فضای رویداد خصوصی همه جانبه” توصیف می شود. این شامل بایگانی “بیش از 60،000 بیلبورد با چاپ کتاب از دهه 1930 تا 1980” ، دوره هایی برای یادگیری نحوه استفاده از چاپگر کتاب وندرکوک 1938 و یک نوار با 48 آبجو و تعداد زیادی شراب و شراب است.

فلش

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

نرخ های پیش بینی شده برای فیلم های پرفروش اصلی (زمان مرگ نیست ، ونوم: بگذار خونریزی شود ، هالووین می کشد) و جشن هند جدید (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اول نمایش داده می شود. و در پایان ، آنها مکان جدیدی را با مجموعه ای از فیلم های تنظیم شده در نیویورک و اطراف آن به نام “Lights of New York: A Century of Cinema درباره زندگی در نیویورک” راه اندازی می کنند. آنها از هر دهه یک فیلم را انتخاب کرده اند ، از 1920 شروع می شود ، و شما می توانید ترکیب زیر را مشاهده کنید.

کارت الکترونیکی Alamo Drafthouse منهتن پایین

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | سینمای قرن درباره زندگی در نیویورک

شروع 18 اکتبر

SPEEDY (1928)

KING KONG (1933)

در شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بارفوت در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

اعتیاد (1995)

شروع از 5 نوامبر

INSIDE MAN (2006)

GOOD TIME (2017)

SHIVA BABY (2020)

سرانجام ، آنها با تعدادی فیلم کلاسیک شکرگزاری و کریسمس برای تعطیلات آماده می شوند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ها ، تعطیلات کریسمس Lampoon National ، عشق ، در واقع یک داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlins ، Scrooged ، Batman برمی گردد ، من را در سن پترزبورگ ملاقات کنید. لویی ، این یک زندگی فوق العاده است ، کریسمس سیاه ، کد شماره بابا نوئل ، آ کارولبه اطلاعات بیشتر در مورد این نمایش ها در دسترس خواهد بود.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت اعلام ورشکستگی کرده و چندین مکان در سراسر کشور ، از جمله پرچمدار آنها در آستین را برای همیشه بسته است. خانه Alamo Drafthouse در مارس 2021 برای بخش 11 متقاضی شد و تلاش کرد تا همه گیری را حفظ کند ، و در نهایت به اندازه کافی عقب رفت و اعلام کرد که پنج سایت جدید ، از جمله این یکی و استاتن آیلند ، افتتاح می کند.

دیدگاهتان را بنویسید